Kamil Wajda
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2003
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 15:00 ⇨ 2021-09-21 17:00
5. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Jordan” Zakliczyn II 16:2
1   A WAJDA Kamil W KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
5   A WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
W KOBYLARCZYK Kacper
RAMIAN Marcin
3:0 (11:6, 11:1, 11:8) ⇑
7   A WAJDA Kamil X NAGEL Nikodem 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇑
11   A WAJDA Kamil Y KRAS Nikodem 3:0 (11:9, 11:5, 11:5) ⇑
15   A WAJDA Kamil Z RAMIAN Marcin 1:3 (7:11, 11:4, 7:11, 7:11) ⇓
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
10. LUKS "Solsum" Lipie - UKS „Villa Verde” Olesno III 9:5
1   A CEWKA Piotr W WAJDA Kamil 0:3 (3:11, 5:11, 12:14) ⇑
5   A CEWKA Piotr
SZCZECINA Piotr
W WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
3:1 (4:11, 11:6, 12:10, 11:5) ⇓
8   B SZCZECINA Piotr W WAJDA Kamil 1:3 (10:12, 7:11, 11:9, 10:12) ⇑
12   C JURKOWSKI Piotr W WAJDA Kamil 3:0 (11:8, 11:4, 11:6) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 15:00
14. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3
1   A WAJDA Kamil W BABRAL Stanisław 3:0 (11:7, 11:9, 11:3) ⇑
6   B WAJDA Kamil
WÓJCIK Oliwia
X BABRAL Stanisław
KĄCKI Patryk
3:0 (11:4, 11:3, 11:9) ⇑
7   A WAJDA Kamil X KĄCKI Mateusz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇓
11   A WAJDA Kamil Y TROJAŃSKI Sebastian 3:0 (13:11, 11:7, 11:6) ⇑
15   A WAJDA Kamil Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00
19. UKS „Fortem” Pawęzów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 6:12
2   B STOSZKO Artur X WAJDA Kamil 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 11:9, 8:11) ⇑
5   A STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
W WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
2:3 (8:11, 15:13, 10:12, 13:11, 5:11) ⇑
7   A MADUZIA Leszek X WAJDA Kamil 3:1 (11:4, 10:12, 11:6, 11:4) ⇓
14   D PRZEKLASA Anna X WAJDA Kamil 0:3 (5:11, 3:11, 7:11) ⇑
18   C WINKLER Hubert X WAJDA Kamil 0:3 (6:11, 4:11, 5:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 15:00
23. UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów II 12:6
5   A WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
W MILÓWKA Emilia
HABA Klaudia
3:2 (7:11, 6:11, 11:5, 11:9, 11:7) ⇑
10   C WAJDA Kamil Z MILÓWKA Julia 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
12   C WAJDA Kamil W HABA Klaudia 3:1 (9:11, 11:7, 12:10, 11:7) ⇑
18   C WAJDA Kamil X MILÓWKA Emilia 1:3 (12:10, 9:11, 11:13, 6:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-31 11:00 ⇨ 2021-11-04 18:30
26. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6
2   B CZUPRYNA Andrzej X WAJDA Kamil 3:1 (11:6, 7:11, 11:9, 11:7) ⇓
6   B KRAWIEC Kamil
CZUPRYNA Andrzej
X WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
2:3 (11:5, 9:11, 6:11, 11:7, 8:11) ⇑
7   A KRAWIEC Kamil X WAJDA Kamil 2:3 (11:9, 8:11, 11:7, 9:11, 6:11) ⇑
14   D ZĄBKOWSKI Mirosław X WAJDA Kamil 3:2 (11:9, 6:11, 6:11, 11:7, 11:4) ⇓
18   C RUSEK Andrzej X WAJDA Kamil 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 15:00
32. UKS „Villa Verde” Olesno IV - MKS „Tarnovia” Tarnów I 16:2
4   D WAJDA Kamil Z ŚLAZYK Karol 3:1 (7:11, 11:5, 11:9, 11:1) ⇑
5   A WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
W BUZOWSKI Piotr
TOKARCZYK Szymon
3:1 (8:11, 11:4, 11:7, 11:4) ⇑
9   D WAJDA Kamil Y BUZOWSKI Piotr 3:0 (11:2, 11:6, 11:7) ⇑
14   D WAJDA Kamil X JURKIEWICZ Jakub 3:2 (11:13, 7:11, 11:8, 11:8, 11:8) ⇑
16   D WAJDA Kamil W TOKARCZYK Szymon 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:6) ⇑
4W | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 11:00 ⇨ 2021-12-04 17:00
46. LKS „Vocovia” Wokowice - UKS „Villa Verde” Olesno III 5:9
4   D GAWLIK Adam Z WAJDA Kamil 3:1 (11:13, 11:3, 11:8, 11:6) ⇓
6   B RĘBACZ Wojciech
JAWIEŃ Marcin
X PROCHAZKA Tomasz
WAJDA Kamil
3:2 (7:11, 11:6, 11:6, 6:11, 12:10) ⇓
10   C FLĄDRO Piotr Z WAJDA Kamil 3:1 (11:2, 10:12, 11:7, 11:8) ⇓
13   B JAWIEŃ Marcin Z WAJDA Kamil 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:5) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 15:00 ⇨ 2022-01-04 17:00
44. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów III 18:0 walkower
4   D WAJDA Kamil Z PIS Artur 3:1 (8:11, 11:5, 11:5, 13:11) -
6   B WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
X SZMYD Zygmunt
PIS Artur
3:0 (11:4, 11:5, 11:9) -
9   D WAJDA Kamil Y SARAD Kamil 3:2 (11:6, 11:7, 9:11, 7:11, 11:6) -
14   D WAJDA Kamil X KOSIBA Klaudia 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) -
16   D WAJDA Kamil W KĄDZIOŁKA Bartłomiej 0:3 (4:11, 9:11, 6:11) -
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-13 18:00
50. UKS „Sokół” Żabno - UKS „Villa Verde” Olesno IV 13:5
2   B OSTROWSKI Artur X WAJDA Kamil 2:3 (11:8, 6:11, 11:13, 12:10, 12:14) ⇑
5   A MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
W WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
3:1 (11:9, 3:11, 11:8, 11:3) ⇓
7   A CHOLEWA Dariusz X WAJDA Kamil 3:0 (11:1, 11:5, 11:8) ⇓
14   D CHRABĄSZCZ Aleksandra X WAJDA Kamil 3:1 (11:9, 6:11, 11:9, 11:8) ⇓
18   C SZUMILAS Władysław X WAJDA Kamil 3:0 (11:7, 11:0, 11:6) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-13 11:00
58. MKS „Tarnovia” Tarnów I - UKS „Villa Verde” Olesno IV 2:16
3   C TOKARCZYK Szymon Y WAJDA Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
6   B FRANCZAK Szymon
TOKARCZYK Szymon
X WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
2:3 (6:11, 10:12, 11:5, 11:6, 7:11) ⇑
9   D FRANCZAK Szymon Y WAJDA Kamil 1:3 (13:11, 7:11, 8:11, 8:11) ⇑
11   A JURKIEWICZ Jakub Y WAJDA Kamil 0:3 (5:11, 3:11, 10:12) ⇑
17   B ŚLAZYK Karol Y WAJDA Kamil 0:3 (5:11, 7:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-03 18:00
64. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15
2   B SARAD Anna X WAJDA Kamil 0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W ZACHARA Józef
WAJDA Kamil
2:3 (8:11, 13:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
7   A SARAD Kamil X WAJDA Kamil 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇑
14   D JASIŃSKA Angelika X WAJDA Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 9:11) ⇑
18   C SZMYD Zygmunt X WAJDA Kamil 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-13 15:00
67. UKS „Villa Verde” Olesno IV - MOKSiR Czchów 12:6
2   B WAJDA Kamil X KANOWNIK Kajetan 3:2 (11:9, 9:11, 11:7, 4:11, 11:9) ⇑
6   B WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
X KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
3:1 (12:10, 11:8, 6:11, 11:6) ⇑
8   B WAJDA Kamil W NIEĆ Tomasz 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇑
13   B WAJDA Kamil Z SERAFIN Mateusz 3:1 (11:9, 9:11, 11:7, 11:8) ⇑
17   B WAJDA Kamil Y SIKOŃ Mateusz 3:0 (14:12, 11:7, 11:7) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-22 18:00
72. UKS „Villa Verde” Olesno IV - UKS „Sokół” Żabno 10:8
2   B WAJDA Kamil X OPIOŁA Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 3:11) ⇓
6   B WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
X CHRABĄSZCZ Aleksandra
SZUMILAS Władysław
3:0 (11:7, 12:10, 11:8) ⇑
8   B WAJDA Kamil W SZUMILAS Władysław 0:3 (6:11, 4:11, 4:11) ⇓
13   B WAJDA Kamil Z OSTROWSKI Artur 1:3 (6:11, 11:9, 11:13, 12:14) ⇓
17   B WAJDA Kamil Y CHRABĄSZCZ Aleksandra 2:3 (10:12, 9:11, 12:10, 11:7, 12:14) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-27 11:00
76. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15
1   A KĄCKI Mateusz W WAJDA Kamil 0:3 (7:11, 7:11, 7:11) ⇑
5   A KĄCKI Mateusz
KUCHARCZYK Dominik
W WAJDA Kamil
LIPOWICZ Kacper
1:3 (7:11, 9:11, 11:8, 8:11) ⇑
8   B KĄCKI Patryk W WAJDA Kamil 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇑
12   C KUCHARCZYK Dominik W WAJDA Kamil 0:3 (9:11, 8:11, 9:11) ⇑
16   D BABRAL Berenika W WAJDA Kamil 0:3 (2:11, 5:11, 3:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-01 19:00 ⇨ 2022-04-08 19:00
83. UKS „Jordan” Zakliczyn II - UKS „Villa Verde” Olesno IV 12:6
2   B RAMIAN Marcin X WAJDA Kamil 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
6   B KOBYLARCZYK Kacper
KRAS Nikodem
X WAJDA Kamil
JAJE Tomasz
2:3 (8:11, 11:4, 11:9, 7:11, 9:11) ⇑
7   A KRAKOWSKI Sebastian X WAJDA Kamil 3:0 (11:4, 11:7, 14:12) ⇓
14   D KRAS Nikodem X WAJDA Kamil 3:1 (12:14, 11:8, 11:6, 12:10) ⇓
18   C WĘGLARCZYK Jan X WAJDA Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
1851 BARSZCZ Dominik 2004
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
1688 BORTNIK Jakub 2001
999 BRATOWNIK Julia 2005
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
2208 BRZĘK Magdalena 2003
2207 BRZĘK Patrycja 2005
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
381 DAMIAN Tomasz 1979
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
1719 FIRLIT Alicja 2004
660 FIRLIT Przemysław 1995
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2206 GAJDA Rafał 2000
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
347 JASIELSKI Franciszek 1965
3376 JASIŃSKA Angelika 2006
1813 JASNOS Filip 2004
2934 JAWIEŃ Marcin 1982
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
338 JURKOWSKI Piotr 1978
2390 KAJFASZ Krystian 2002
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
1900 KASPRZYK Adrian 2002
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
1919 KIJOWSKI Jan 2002
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
1932 KORUS Paweł 2002
3362 KOSIBA Klaudia 2010
1925 KOWAL Damian 1999
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
1802 KUDŁA Paweł 1985
190 LECH Sylwester 1998
2623 ŁAGOSZ Adam 2003
3125 MADUZIA Leszek 1979
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
648 MISIASZEK Wojciech 1994
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
2211 NIEĆ Andrzej 2005
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
424 NOWAK Patryk 1997
28 OLECHNY Jakub 1993
1591 OLSZAŃSKA Patrycja 2004
1592 OLSZAŃSKI Kacper 2003
5 OPIOŁA Tomasz 1954
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2729 PIS Artur 2010
1184 PIS Konrad 2003
945 PODGÓRSKI Jan 1959
3422 PRZEKLASA Anna 2007
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
3345 RAMIAN Marcin 2008
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1948 STOSZKO Marek 1974
1387 STROISZ Natasza 2003
740 STYRNA Stanisław 1943
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1901 SZCZEPKA Jakub 2001
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
3121 WINKLER Hubert 2009
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
989 ZBYLUT Andrzej 1972
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2389 ZNAMIROWSKI Sebastian 2002
2213 ŻAK Michał 2005
1120 ŻYDOWSKA Weronika 2002