Arkadiusz Głowacki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS „Magnum” Koźmice Wielkie
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 09:00 ⇨ 2020-11-15 09:00
14. „Q Team” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 2:12
1   A WALA Tomasz W GŁOWACKI Arkadiusz 2:3 (11:7, 4:11, 10:12, 11:3, 6:11) ⇑
5   A WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (5:11, 7:11, 3:11) ⇑
8   B WOŹNY Dariusz W GŁOWACKI Arkadiusz 2:3 (11:7, 12:14, 11:13, 11:9, 4:11) ⇑
12   C PALCZYŃSKI Bogdan W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 16:00 ⇨ 2020-11-15 13:00
8. KS „Jordan” Kraków - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 4:10
1   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (6:11, 4:11, 2:11) ⇑
5   A WIELOGÓRSKI Bartłomiej
WIROŃSKI Piotr
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (2:11, 2:11, 3:11) ⇑
8   B APOSTOŁ Paweł W GŁOWACKI Arkadiusz 3:2 (11:6, 8:11, 9:11, 11:9, 11:9) ⇓
12   C WIROŃSKI Piotr W GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (6:11, 6:11, 10:12) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 11:00
19. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 12:2
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W NOWAK Artur 3:0 (11:7, 11:2, 11:2) ⇑
6   B BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
X OSIAK Tomasz
BUŁA Dominik
3:2 (9:11, 11:6, 11:3, 5:11, 12:10) ⇑
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X KORCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇑
11   A GŁOWACKI Arkadiusz Y OSIAK Tomasz 3:1 (11:5, 8:11, 11:7, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-06 11:00
29. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
4   D GŁOWACKI Arkadiusz Z SALETNIK Jakub 3:0 (11:6, 11:6, 12:10) ⇑
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇑
9   D GŁOWACKI Arkadiusz Y PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇑
14   D GŁOWACKI Arkadiusz X CHORNYI Yehor 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-06 18:00 ⇨ 2020-12-12 12:00
3. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Polonia” Wilczkowice III 14:0
3   C GŁOWACKI Arkadiusz Y KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 3:0 (11:5, 11:6, 11:9) ⇑
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W CNOTA Jakub
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
3:1 (11:8, 11:6, 7:11, 11:6) ⇑
10   C GŁOWACKI Arkadiusz Z ZIELIŃSKI Andrzej 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇑
12   C GŁOWACKI Arkadiusz W CNOTA Jakub 3:1 (11:8, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 16:00 ⇨ 2020-12-15 18:30
33. UKS „Rokicie” Szczytniki II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II 0:14
4   D STACHEL Bartłomiej Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (3:11, 5:11, 4:11) ⇑
5   A JAKUBCZYK Weronika
MARDOSZ Maciej
W BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
0:3 (10:12, 9:11, 5:11) ⇑
10   C STACHEL Artur Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (4:11, 4:11, 6:11) ⇑
13   B GAJ Julia Z GŁOWACKI Arkadiusz 0:3 (2:11, 8:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2823 ADAMCZYK Igor 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
2931 BOBER Rafał 1997
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
2883 CHORNYI Yehor 2006
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
2498 CZUBAK Michał 1987
888 DĄBROWSKI Damian 1979
625 DROZD Paweł 1979
1626 FILIPEK Angelika 2007
2416 GAJ Julia 2010
1625 GAJ Milena 2008
658 GARYCKI Adrian 1996
1902 GÓRECKA Dominika 2000
2842 IMIELSKI Marcin 1975
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1785 KOSTECKI Andrzej 1957
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
3142 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
881 LASAK Robert 1980
939 LEWICKI Piotr 1969
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2857 MURZYN Maciej 1999
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2677 OCHALIK Konrad 2008
193 OSIAK Tomasz 1974
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2178 PIRÓG Paweł 2008
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
627 POJNAR Marcin 1991
452 PUU Aarne 1948
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2584 RUDZKA Oliwia 2005
2849 SALETNIK Jakub 2008
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2174 STACHEL Artur 2011
2104 STACHEL Bartłomiej 2009
1313 STALMACH Zbigniew 2000
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1269 TURECKI Kacper 2006
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2128 WAŚNIOWSKI Oliwier 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
80 ZIMNICKI Tomasz 1995
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003