Mateusz Pajorski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: UKS „Gryf” Gdów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 10:00
1. „Dorbud-Gryf” Gdów II - KS „Podwawelski” Kraków III 13:1
2   B PAJORSKI Mateusz X URBAN Paweł 3:0 (11:8, 12:10, 19:17) ⇑
8   B PAJORSKI Mateusz W GAJDA Rafał 2:3 (6:11, 11:8, 11:8, 1:11, 8:11) ⇓
13   B PAJORSKI Mateusz Z GNATYSHEN Yevhenii 3:1 (11:9, 7:11, 11:5, 11:9) ⇑
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-16 18:00
8. TKS „Opoka” Trzebinia - „Dorbud-Gryf” Gdów II 12:2
4   D KOPACZ Paweł Z PAJORSKI Mateusz 2:3 (9:11, 10:12, 11:9, 11:9, 12:14) ⇑
5   A ŚWIRK Robert
KOPACZ Paweł
W WCISŁO Konrad
PAJORSKI Mateusz
3:0 (11:6, 11:4, 11:5) ⇓
10   C FRĄCZEK Łukasz Z PAJORSKI Mateusz 3:1 (11:3, 4:11, 11:5, 11:8) ⇓
13   B BAŁUSZEK Kamil Z PAJORSKI Mateusz 3:0 (11:6, 12:10, 11:7) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
218 BIESAGA Marek 1964
1635 BOROŃ Sławomir 1962
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
2271 DIETRICH Aleksander 2004
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2206 GAJDA Rafał 2000
2768 GŁUSZEK Damian 2003
3026 GNATYSHEN Yevhenii 2008
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1544 KOPACKA Anna 2006
2953 KOPACZ Paweł 1972
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2898 KOWAL Łukasz 1983
2812 KUCAB Jakub 2003
1671 KUĆ Grzegorz 2004
2599 KUREK Kinga 2001
2813 KURELUS Piotr 2005
2124 MARZEC Stefan 1953
2136 MATYASIK Mikołaj 2009
2572 MIROCHNA Klaudia 2006
1833 PEREK Robert 1973
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2178 PIRÓG Paweł 2008
2621 PIWOWARCZYK Bartłomiej 1993
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2849 SALETNIK Jakub 2008
2394 SKOWRONEK Amelia 2009
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1641 STOCHEL Adam 2006
2869 TOKARZ Paweł 1977
1837 TRZECIAK Jacek 1969
3217 URBAN Paweł 1993
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2878 WĄS Bartłomiej 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1886 WOLANIN Piotr 2001
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
874 ZĘBALA Mateusz 2001