Krzysztof Jachymiak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-16 14:00
9. MKS „Skawa” Wadowice III - KS „Gorce” Nowy Targ III 4:10
1   A FABER Sebastian W JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (6:11, 6:11, 3:11) ⇑
6   B KUBERA Dawid
KACZMARCZYK Karol
X JACHYMIAK Krzysztof
MARDUŁA Mateusz
0:3 (6:11, 5:11, 5:11) ⇑
8   B KUBERA Dawid W JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (12:10, 3:11, 6:11, 5:11) ⇑
12   C JĘDRZEJOWSKI Ksawery W JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (10:12, 12:14, 7:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-23 14:00
5. KS „Gorce” Nowy Targ III - KTS „Victoria” Spytkowice II 13:1
3   C JACHYMIAK Krzysztof Y PIOTROWSKA Sylwia 3:0 (11:2, 11:5, 11:6) ⇑
5   A KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
W POCHOPIEŃ Michał
LICHAŃSKI Michał
3:0 (11:4, 11:8, 11:3) ⇑
10   C JACHYMIAK Krzysztof Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
12   C JACHYMIAK Krzysztof W LICHAŃSKI Michał 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:6) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-22 18:00 ⇨ 2021-10-26 18:00
13. KS „Gorce” Nowy Targ III - ULKS „Lachowice” II 11:3
3   C JACHYMIAK Krzysztof Y BANAŚ Jan 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇑
6   B KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
X KACHEL Jan
BANAŚ Jan
3:1 (11:8, 8:11, 13:11, 14:12) ⇑
10   C JACHYMIAK Krzysztof Z KACHEL Piotr 3:0 (11:5, 11:8, 11:8) ⇑
12   C JACHYMIAK Krzysztof W KACHEL Jan 0:3 (8:11, 4:11, 3:11) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-29 18:00
19. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
2   B MAGULSKI Łukasz X JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) ⇓
6   B CESACZ Piotr
MOTYKA Janusz
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
0:3 (6:11, 12:14, 5:11) ⇑
7   A CESACZ Piotr X JACHYMIAK Krzysztof 3:2 (13:11, 7:11, 6:11, 12:10, 11:9) ⇓
14   D MOTYKA Janusz X JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (9:11, 11:6, 14:12, 11:4) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-24 18:00 ⇨ 2021-11-29 18:00
4. KS „Gorce” Nowy Targ V - KS „Gorce” Nowy Targ III 1:13
4   D GRELA Rafał Z JACHYMIAK Krzysztof 0:3 (7:11, 7:11, 6:11) ⇑
6   B ŻÓŁTEK Daniel
KUROS Antoni
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
0:3 (7:11, 6:11, 6:11) ⇑
10   C ŻÓŁTEK Daniel Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:7, 14:12) ⇓
13   B KOWALCZYK Bartosz Z JACHYMIAK Krzysztof 1:3 (7:11, 3:11, 11:7, 8:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 18:00 ⇨ 2021-12-03 18:00
21. KS „Gorce” Nowy Targ III - „Power Rangers” Czarny Dunajec 12:2
4   D JACHYMIAK Krzysztof Z PRACHARCZYK Krystian 1:3 (8:11, 11:8, 5:11, 7:11) ⇓
6   B KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
X BODZIONY Grzegorz
PRACHARCZYK Krystian
3:1 (11:5, 14:12, 3:11, 11:8) ⇑
9   D JACHYMIAK Krzysztof Y RODAK Marcin 3:0 (11:7, 11:8, 11:4) ⇑
14   D JACHYMIAK Krzysztof X WINIARSKI Adam 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:9) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-10 18:00
28. LKS „Victoria” Nidek III - KS „Gorce” Nowy Targ III 4:10
4   D WRÓBEL Dominik Z JACHYMIAK Krzysztof 3:2 (7:11, 11:6, 11:4, 6:11, 11:7) ⇓
6   B PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
X KOWALCZYK Michał
JACHYMIAK Krzysztof
0:3 (7:11, 6:11, 7:11) ⇑
10   C BEDNARZ Paweł Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇓
13   B PENKALA Artur Z JACHYMIAK Krzysztof 2:3 (7:11, 11:6, 11:2, 9:11, 8:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
3068 BEDNARZ Paweł 1986
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
333 BODNAR Marcin 1973
295 BODZIONY Grzegorz 1994
2704 BRYŁA Rafał 2006
3253 BUJACZ Mikołaj 2003
297 CESACZ Piotr 1974
332 CHOJNA Dawid 1992
888 DĄBROWSKI Damian 1979
3624 FABER Sebastian 2009
1625 GAJ Milena 2008
2206 GAJDA Rafał 2000
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
125 GRAJNY Piotr 1968
3334 GRELA Rafał 2010
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
2996 HOLCMAN Tomasz 1978
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
975 JEDYNAK Damian 1989
2679 JĘDRAL Robert 1971
2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
980 KOLASA Dawid 1969
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
2953 KOPACZ Paweł 1972
2898 KOWAL Łukasz 1983
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
636 KOZIEŁ Michał 1983
2274 KUBERA Dawid 2007
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
3626 LICHAŃSKI Michał 2006
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
1298 MARCHEWKA Artur 1976
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2667 MIREK Radosław 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
1832 NOWICKI Marek 1975
2906 OBRZUT Włodzimierz 1965
2708 PACIA Bartłomiej 1976
2634 PALENIK Jerzy 1963
3067 PENKALA Artur 1980
1543 PERZ Izabela 2008
81 PIĄSTKA Michał 1994
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
2425 PIOTROWSKA Sylwia 2010
354 PITALA Stanisław 1952
2770 PLACEK Dominik 2008
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
4 RAJTAR Marek 1997
3607 RODAK Marcin 2003
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2878 WĄS Bartłomiej 2004
2588 WĄTOR Oliwia 2006
1823 WCISŁO Patryk 2007
2618 WINIARSKI Adam 1966
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1414 WODNIAK Kamil 2003
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
3059 WRÓBEL Dominik 1981
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1458 ZIÓŁKO Izaak 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009