Krzysztof Jachymiak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2007
Przynależność klubowa: KS „Gorce” Nowy Targ
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 10:00
9. LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ III 13:1
4   D KOWAL Łukasz Z JACHYMIAK Krzysztof 3:1 (6:11, 11:5, 11:3, 11:9) ⇓
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
3:0 (11:7, 11:3, 11:6) ⇓
10   C GLANOWSKI Waldemar Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 11:2, 11:8) ⇓
13   B PACIA Bartłomiej Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:5, 11:5, 11:7) ⇓
4Z | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-23 18:30
15. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie - KS „Gorce” Nowy Targ III 11:3
4   D PIĄSTKA Michał Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:8, 12:10, 12:10) ⇓
5   A WOJDYŁA Dominik
BRUZDA Rafał
W JACHYMIAK Krzysztof
MRUGAŁA Jan
2:3 (11:9, 12:10, 10:12, 7:11, 11:13) ⇑
10   C KURCZYNA Łukasz Z JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:7, 11:7, 11:3) ⇓
13   B WOJDYŁA Dominik Z JACHYMIAK Krzysztof 3:2 (13:15, 12:10, 9:11, 11:5, 13:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
333 BODNAR Marcin 1973
295 BODZIONY Grzegorz 1994
2704 BRYŁA Rafał 2006
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
125 GRAJNY Piotr 1968
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
2679 JĘDRAL Robert 1971
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
980 KOLASA Dawid 1969
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
2898 KOWAL Łukasz 1983
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
2733 KOWALCZYK Marek 1982
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
2528 KUNKA Aleksandra 2008
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
2116 LECH Maja 2009
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2667 MIREK Radosław 2003
2904 MOTYKA Janusz 1972
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2138 MRUGAŁA Jan 2010
2432 NOWAK Łukasz 1989
2906 OBRZUT Włodzimierz 1965
2708 PACIA Bartłomiej 1976
2634 PALENIK Jerzy 1963
81 PIĄSTKA Michał 1994
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
354 PITALA Stanisław 1952
2770 PLACEK Dominik 2008
2610 PSHENOV Viktor 1986
2123 RAJDA Karol 2005
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1823 WCISŁO Patryk 2007
2609 WŁODEK Sławomir 1975
1061 WOJDYŁA Dominik 1993
1877 ZAJDA Bartłomiej 2005
1458 ZIÓŁKO Izaak 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009