Dominik Wróbel
Numer zawodnika: 3059
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1981
Przynależność klubowa: LKS „Victoria” Nidek
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 54673
Numer licencji okres.: 4243
Data wydania: 30.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2023-09-25 19:00
6. MKS Halniak Maków Podh. I - LKS Victoria Nidek IV 3:11
2   B DZIAŁEK Patrycja X WRÓBEL Dominik 0:3 (9:11, 5:11, 7:11) ⇑
6   B CZUBIN Tomasz
LENART Dorota
X WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇑
7   A GRAF Klaudia X WRÓBEL Dominik 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇑
14   D CZUBIN Tomasz X WRÓBEL Dominik 3:1 (11:6, 11:7, 10:12, 11:7) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 19:00
9. LKS Victoria Nidek IV - UKS Orły Zakopane 8:6
2   B WRÓBEL Dominik X STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 3:0 (11:7, 11:9, 11:7) ⇑
5   A WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
CHRZANOWSKI Piotr
3:1 (15:13, 8:11, 12:10, 11:7) ⇑
8   B WRÓBEL Dominik W CHRZANOWSKI Piotr 1:3 (11:7, 10:12, 7:11, 6:11) ⇓
13   B WRÓBEL Dominik Z WOJAS Wojciech 3:1 (11:8, 11:7, 10:12, 12:10) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 19:00
21. LKS Victoria Nidek III - LKS Victoria Nidek IV 8:6
3   C BIZOŃ Stefan Y WRÓBEL Dominik 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
5   A BIZOŃ Stefan
HOLCMAN Eryk
W WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
1:3 (4:11, 10:12, 14:12, 5:11) ⇑
9   D HOLCMAN Eryk Y WRÓBEL Dominik 0:3 (3:11, 6:11, 8:11) ⇑
11   A WĘGLARZ Patryk Y WRÓBEL Dominik 0:3 (8:11, 3:11, 7:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-24 18:00
22. KS Gorce Nowy Targ IV - LKS Victoria Nidek IV 12:2
2   B MROCZKA Alicja X WRÓBEL Dominik 3:0 (11:9, 11:9, 11:5) ⇓
5   A MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
W WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
3:2 (5:11, 9:11, 11:7, 11:6, 11:9) ⇓
7   A PIETRUSZYŃSKA Natasza X WRÓBEL Dominik 3:1 (13:11, 16:14, 6:11, 11:4) ⇓
14   D KLAG Maja X WRÓBEL Dominik 3:1 (3:11, 11:6, 11:6, 12:10) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 19:00
35. LKS Victoria Nidek IV - KTS Victoria Spytkowice II 9:5
2   B WRÓBEL Dominik X KAJFASZ Bogdan 0:3 (9:11, 10:12, 6:11) ⇓
5   A WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
W BOBAK Piotr
KAJFASZ Bogdan
3:2 (5:11, 10:12, 11:4, 11:9, 11:4) ⇑
8   B WRÓBEL Dominik W LICHAŃSKI Michał 3:0 (11:3, 11:5, 11:8) ⇑
13   B WRÓBEL Dominik Z BOBAK Piotr 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:5) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-06 19:00
37. MKS Halniak Maków Podh. II - LKS Victoria Nidek IV 7:7
1   A KUTEK Edyta W WRÓBEL Dominik 0:3 (7:11, 9:11, 1:11) ⇑
5   A KUTEK Edyta
KOWALCZYK Dawid
W WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
1:3 (4:11, 5:11, 14:12, 11:13) ⇑
8   B RYMARCZYK Łukasz W WRÓBEL Dominik 3:2 (11:9, 11:4, 4:11, 7:11, 11:3) ⇓
12   C ZĘBOL Anna W WRÓBEL Dominik 0:3 (2:11, 3:11, 5:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-17 19:00
48. LKS Victoria Nidek IV - ULKS Lachowice II 3:11
4   D WRÓBEL Dominik Z KACHEL Jan 0:3 (8:11, 4:11, 8:11) ⇓
6   B WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
X KACHEL Mateusz
GRAJNY Piotr
1:3 (8:11, 1:11, 11:9, 4:11) ⇓
9   D WRÓBEL Dominik Y KACHEL Piotr 3:0 (11:5, 11:6, 11:1) ⇑
14   D WRÓBEL Dominik X BANAŚ Jan 2:3 (6:11, 7:11, 11:2, 11:9, 9:11) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 19:00 ⇨ 2023-12-08 19:00
61. LKS Victoria Nidek IV - KS Backhand Andrychów 3:11
2   B WRÓBEL Dominik X OCHMAN Michał 3:1 (8:11, 11:8, 11:9, 12:10) ⇑
6   B WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
X NOWAK Łukasz
MERTA Rafał
0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇓
8   B WRÓBEL Dominik W MERTA Rafał 1:3 (3:11, 5:11, 11:9, 4:11) ⇓
13   B WRÓBEL Dominik Z NOWAK Łukasz 3:2 (4:11, 6:11, 11:9, 11:5, 11:4) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-11-24 18:00 ⇨ 2024-01-03 18:00
52. KS Turbacz Mszana Dolna - LKS Victoria Nidek IV 11:3
3   C MIŚKOWIEC Jerzy Y WRÓBEL Dominik 3:0 (11:6, 11:4, 12:10) ⇓
6   B BOBER Damian
KOWALCZYK Grzegorz
X WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
3:0 (11:8, 12:10, 11:4) ⇓
9   D CAPUTA Henryk Y WRÓBEL Dominik 2:3 (8:11, 8:11, 12:10, 11:9, 5:11) ⇑
11   A BOBER Damian Y WRÓBEL Dominik 3:0 (11:6, 11:4, 11:9) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2024-01-05 18:00
67. KS Gorce Nowy Targ III - LKS Victoria Nidek IV 5:9
2   B ŻÓŁTEK Daniel X WRÓBEL Dominik 3:1 (6:11, 11:6, 12:10, 11:7) ⇓
5   A KOWALCZYK Bartosz
JAROSZ Mikołaj
W WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇑
7   A JAROSZ Mikołaj X WRÓBEL Dominik 1:3 (11:6, 7:11, 5:11, 8:11) ⇑
14   D KLAG Franciszek X WRÓBEL Dominik 3:2 (14:12, 6:11, 13:11, 6:11, 11:3) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-12 19:00 ⇨ 2024-01-19 19:00
74. LKS Victoria Nidek IV - UKS Metalka Nowy Targ 6:8
2   B WRÓBEL Dominik X DŁUGOPOLSKI Antoni 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) ⇑
5   A WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
W KOWALKOWSKI Maciej
PIETRZAK Maciej
3:0 (11:9, 11:9, 13:11) ⇑
8   B WRÓBEL Dominik W KOWALKOWSKI Maciej 1:3 (22:20, 7:11, 10:12, 10:12) ⇓
13   B WRÓBEL Dominik Z PIETRZAK Maciej 3:0 (11:2, 11:5, 11:4) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-25 19:00
82. LKS Orawa Jabłonka - LKS Victoria Nidek IV 14:0
1   A ŁOWAS Marcin W WRÓBEL Dominik 3:0 (19:17, 11:7, 11:8) ⇓
6   B ŁOWAS Marcin
PALENIK Jerzy
X WRÓBEL Dominik
ODROBINA Krzysztof
3:0 (11:8, 11:4, 11:6) ⇓
8   B BROŻEK Jacek W WRÓBEL Dominik 3:1 (11:5, 15:17, 11:5, 11:4) ⇓
12   C GIL Witold W WRÓBEL Dominik 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 12:10) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2024-01-31 19:00
87. LKS Victoria Nidek IV - Power Rangers Czarny Dunajec 10:4
2   B WRÓBEL Dominik X BODZIONY Piotr 3:1 (7:11, 11:7, 11:6, 11:3) ⇑
5   A WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
W BODZIONY Piotr
BODZIONY Grzegorz
3:0 (11:6, 12:10, 11:2) ⇑
8   B WRÓBEL Dominik W WINIARSKI Adam 1:3 (9:11, 11:7, 10:12, 9:11) ⇓
13   B WRÓBEL Dominik Z PSHENOV Viktor 3:0 (12:10, 11:9, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
938 BIZOŃ Stefan 1968
2054 BOBAK Jacek 1968
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
295 BODZIONY Grzegorz 1994
3155 BODZIONY Piotr 1980
3427 BROŻEK Jacek 1992
300 CAPUTA Henryk 1959
297 CESACZ Piotr 1974
3703 CHRZANOWSKI Piotr 1987
3562 CZUBIN Tomasz 1987
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
3572 DŁUGOPOLSKI Antoni 2003
2836 DUDKA Piotr 1987
104 DZIAŁEK Patrycja 1993
3624 FABER Sebastian 2009
1393 FILEK Maciej 2000
3956 GASIDŁO Tomasz 2004
4128 GIL Witold 1970
103 GRAF Klaudia 1998
125 GRAJNY Piotr 1968
3415 HOLCMAN Eryk 2007
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
3679 JAROSZ Mikołaj 2014
2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009
2824 JOŃCZYK Bartłomiej 1987
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2115 KLAG Franciszek 2009
2538 KLAG Maja 2012
3178 KLUCZ Wojciech 1979
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
3171 KRUPKA Sławomir 1981
3076 KUBERA Adrian 2009
2528 KUNKA Aleksandra 2008
2722 KUROS Antoni 2010
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
2992 KUWIK Paweł 1980
2116 LECH Maja 2009
3626 LICHAŃSKI Michał 2006
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
770 ŁOWAS Marcin 1992
1548 MAGULSKI Łukasz 1988
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
2723 MARDUŁA Michał 2011
3156 MERTA Rafał 1997
2307 MICZOŁEK Krzysztof 1996
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2904 MOTYKA Janusz 1972
2112 MROCZKA Alicja 2008
2886 MUCHA Daniel 1990
2432 NOWAK Łukasz 1989
2491 OCHMAN Michał 1987
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
1810 PIETRZAK Maciej 2006
354 PITALA Stanisław 1952
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
2610 PSHENOV Viktor 1986
1795 RUPA Robert 1965
3564 RYMARCZYK Łukasz 1981
581 STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz 1963
2070 STUDNICKA Anna 2006
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
2618 WINIARSKI Adam 1966
2905 WOJAS Wojciech 1975
3611 ZĘBOL Anna 1971
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
1678 ŻYDEK Robert 2007