Łukasz Magulski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1988
Przynależność klubowa: UKS „Orły” Zakopane
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-24 18:00
3. ULKS „Lachowice” II - UKS „Orły” Zakopane 6:8
1   A GRAJNY Piotr W MAGULSKI Łukasz 0:3 (5:11, 7:11, 10:12) ⇑
5   A GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
1:3 (3:11, 14:12, 8:11, 9:11) ⇑
8   B BANAŚ Jan W MAGULSKI Łukasz 1:3 (11:4, 8:11, 5:11, 7:11) ⇑
12   C KRUPKA Sławomir W MAGULSKI Łukasz 0:3 (5:11, 5:11, 10:12) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-10-08 19:00
6. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ V 7:7
1   A MAGULSKI Łukasz W KUROS Antoni 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
W KOWALCZYK Bartosz
KUROS Antoni
3:1 (11:6, 9:11, 11:5, 11:2) ⇑
7   A MAGULSKI Łukasz X KOWALCZYK Bartosz 3:1 (11:4, 7:11, 11:3, 11:7) ⇑
11   A MAGULSKI Łukasz Y CZYSZCZOŃ Robert 3:1 (4:11, 11:9, 11:9, 11:6) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-22 18:00
15. LKS „Victoria” Nidek III - UKS „Orły” Zakopane 5:9
1   A PENKALA Artur W MAGULSKI Łukasz 0:3 (5:11, 10:12, 7:11) ⇑
5   A PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
0:3 (1:11, 3:11, 9:11) ⇑
8   B BEDNARZ Paweł W MAGULSKI Łukasz 0:3 (7:11, 9:11, 5:11) ⇑
12   C WRÓBEL Dominik W MAGULSKI Łukasz 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 4:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-29 18:00
19. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ III 5:9
2   B MAGULSKI Łukasz X JACHYMIAK Krzysztof 3:0 (11:6, 11:8, 11:3) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
W KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
1:3 (11:13, 5:11, 11:6, 5:11) ⇓
8   B MAGULSKI Łukasz W KOWALCZYK Michał 0:3 (5:11, 4:11, 9:11) ⇓
13   B MAGULSKI Łukasz Z MARDUŁA Mateusz 3:2 (11:7, 12:14, 10:12, 11:9, 12:10) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-15 18:00 ⇨ 2021-11-05 18:30
11. UKS „Orły” Zakopane - „Power Rangers” Czarny Dunajec 10:4
1   A MAGULSKI Łukasz W BODZIONY Grzegorz 3:1 (11:8, 7:11, 13:11, 11:9) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
W PALARZ Jan
SOWIŃSKI Ziemowit
3:2 (10:12, 11:2, 11:13, 11:4, 11:7) ⇑
7   A MAGULSKI Łukasz X PRACHARCZYK Krystian 3:0 (11:1, 11:9, 13:11) ⇑
11   A MAGULSKI Łukasz Y WINIARSKI Adam 3:0 (11:4, 11:3, 11:7) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-11-26 18:00
22. KTS „Victoria” Spytkowice II - UKS „Orły” Zakopane 1:13
1   A POCHOPIEŃ Michał W MAGULSKI Łukasz 0:3 (6:11, 9:11, 6:11) ⇑
5   A BRYŁA Rafał
POCHOPIEŃ Michał
W STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
1:3 (7:11, 8:11, 12:10, 6:11) ⇑
8   B NOWORYTA Łucja W MAGULSKI Łukasz 1:3 (11:5, 5:11, 7:11, 6:11) ⇑
12   C LICHAŃSKI Michał W MAGULSKI Łukasz 0:3 (6:11, 9:11, 10:12) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-12-10 18:00
26. UKS „Orły” Zakopane - MKS „Skawa” Wadowice III 13:1
1   A MAGULSKI Łukasz W KACZMARCZYK Karol 3:0 (11:9, 11:6, 11:6) ⇑
5   A STOPKA-PROKOWSKI Kazimierz
MAGULSKI Łukasz
W KACZMARCZYK Karol
JĘDRZEJOWSKI Ksawery
3:0 (11:4, 11:5, 11:6) ⇑
7   A MAGULSKI Łukasz X JĘDRZEJOWSKI Ksawery 3:0 (11:4, 11:3, 11:8) ⇑
11   A MAGULSKI Łukasz Y KUBERA Adrian 3:0 (11:2, 11:6, 11:4) ⇑
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 9. | 2022-02-25 18:00
62. LKS „Victoria” Nidek II - UKS „Orły” Zakopane 12:2
1   A ŻYDEK Robert W MAGULSKI Łukasz 3:1 (8:11, 11:3, 11:6, 11:3) ⇓
5   A FILEK Maciej
ŻYDEK Robert
W MAGULSKI Łukasz
CHRZANOWSKI Piotr
3:0 (11:4, 11:8, 11:6) ⇓
8   B FILEK Maciej W MAGULSKI Łukasz 1:3 (11:13, 9:11, 11:8, 9:11) ⇑
12   C BIZOŃ Stefan W MAGULSKI Łukasz 0:3 (6:11, 4:11, 6:11) ⇑
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 8. | 2022-02-11 18:00 ⇨ 2022-03-04 19:30
58. UKS „Orły” Zakopane - KTS „Victoria” Spytkowice III 2:12
3   C MAGULSKI Łukasz Y MUCHA Daniel 0:3 (1:11, 7:11, 8:11) ⇓
6   B CESACZ Piotr
MAGULSKI Łukasz
X BOBAK Piotr
BOBAK Jacek
1:3 (11:7, 7:11, 4:11, 9:11) ⇓
10   C MAGULSKI Łukasz Z KAJFASZ Bogdan 3:0 (14:12, 13:11, 11:8) ⇑
12   C MAGULSKI Łukasz W BOBAK Piotr 3:0 (11:7, 11:7, 11:2) ⇑
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 10. | 2022-03-11 18:00 ⇨ 2022-03-18 19:00
66. UKS „Orły” Zakopane - KS „Gorce” Nowy Targ IV 6:8
2   B MAGULSKI Łukasz X KORCZAK Natasza 3:0 (11:8, 11:6, 11:7) ⇑
5   A CESACZ Piotr
MAGULSKI Łukasz
W KORCZAK Natasza
KUWIK Paweł
1:3 (4:11, 8:11, 11:5, 3:11) ⇓
8   B MAGULSKI Łukasz W PIETRUSZYŃSKA Natasza 3:1 (9:11, 11:7, 11:7, 11:6) ⇑
13   B MAGULSKI Łukasz Z MROCZKA Alicja 3:0 (12:10, 11:8, 11:6) ⇑
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-03-25 18:00
74. UKS „Orły” Zakopane - LKS „Victoria” Nidek III 6:8
1   A MAGULSKI Łukasz W ŻYDEK Kamil 3:2 (11:13, 11:9, 7:11, 11:7, 11:5) ⇑
5   A CESACZ Piotr
MAGULSKI Łukasz
W WRÓBEL Dominik
ŻYDEK Kamil
0:3 (11:13, 11:13, 9:11) ⇓
7   A MAGULSKI Łukasz X PENKALA Artur 3:0 (11:9, 11:7, 11:7) ⇑
11   A MAGULSKI Łukasz Y BEDNARZ Paweł 3:0 (11:1, 14:12, 11:6) ⇑
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-04-01 18:00
78. KS „Gorce” Nowy Targ III - UKS „Orły” Zakopane 11:3
3   C MARDUŁA Mateusz Y MAGULSKI Łukasz 3:1 (11:9, 7:11, 11:9, 11:7) ⇓
5   A KLAG Franciszek
KLAG Maja
W MAGULSKI Łukasz
CHRZANOWSKI Piotr
3:1 (11:8, 11:9, 4:11, 11:7) ⇓
9   D KLAG Franciszek Y MAGULSKI Łukasz 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
11   A KOWALCZYK Michał Y MAGULSKI Łukasz 3:0 (16:14, 11:9, 11:7) ⇓
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-04-08 18:00
81. UKS „Orły” Zakopane - ULKS „Lachowice” II 4:10
3   C MAGULSKI Łukasz Y KACHEL Jan 3:1 (5:11, 11:8, 11:7, 11:9) ⇑
6   B MAGULSKI Łukasz
CHRZANOWSKI Piotr
X GRAJNY Piotr
KACHEL Piotr
2:3 (11:6, 12:10, 9:11, 8:11, 7:11) ⇓
10   C MAGULSKI Łukasz Z KACHEL Piotr 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:6) ⇑
12   C MAGULSKI Łukasz W KRUPKA Sławomir 3:2 (11:9, 9:11, 13:11, 7:11, 11:5) ⇑
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 11. | 2022-03-19 18:00 ⇨ 2022-04-22 18:00
70. KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Orły” Zakopane 9:5
1   A BOBER Damian W MAGULSKI Łukasz 3:0 (12:10, 11:8, 11:7) ⇓
6   B PITALA Stanisław
SURMA Mariusz
X MAGULSKI Łukasz
MOTYKA Janusz
2:3 (12:14, 11:7, 12:10, 10:12, 9:11) ⇑
8   B SURMA Mariusz W MAGULSKI Łukasz 2:3 (4:11, 11:9, 7:11, 11:3, 3:11) ⇑
12   C CAPUTA Henryk W MAGULSKI Łukasz 0:3 (6:11, 9:11, 9:11) ⇑
5NT | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-05-13 18:00
94. KS „Gorce” Nowy Targ IV - UKS „Orły” Zakopane 12:2
1   A KUWIK Paweł W MAGULSKI Łukasz 3:2 (12:10, 9:11, 10:12, 11:8, 11:4) ⇓
5   A KUWIK Paweł
KUWIK Hubert
W MAGULSKI Łukasz
MOTYKA Janusz
3:2 (11:4, 5:11, 5:11, 11:7, 11:7) ⇓
8   B KUWIK Hubert W MAGULSKI Łukasz 2:3 (6:11, 11:3, 11:8, 9:11, 4:11) ⇑
12   C PIETRUSZYŃSKA Natasza W MAGULSKI Łukasz 1:3 (11:8, 12:14, 11:13, 6:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1224 ANTECKI Patryk 2003
135 BANAŚ Jan 1967
3068 BEDNARZ Paweł 1986
938 BIZOŃ Stefan 1968
329 BOBAK Piotr 1978
351 BOBER Damian 1987
333 BODNAR Marcin 1973
295 BODZIONY Grzegorz 1994
1800 BRYNIARSKI Borys 2004
300 CAPUTA Henryk 1959
332 CHOJNA Dawid 1992
1794 CHOLEWKA Katarzyna 1991
1401 CYRWUS Anna 2005
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
1393 FILEK Maciej 2000
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
102 GRAJNY Marta 1997
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
1580 IWANIEC Kinga 1999
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
2115 KLAG Franciszek 2009
1403 KLAG Wiktor 2007
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1229 KOWALKOWSKI Patryk 2002
3171 KRUPKA Sławomir 1981
3076 KUBERA Adrian 2009
2722 KUROS Antoni 2010
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
2993 KUWIK Hubert 2008
2992 KUWIK Paweł 1980
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
127 LENART Kazimierz 1952
3626 LICHAŃSKI Michał 2006
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
1226 MAŚLANKA Mateusz 2002
1502 MENSFELD Natalia 2004
1256 MIKOŁAJEK Rafał 1982
2112 MROCZKA Alicja 2008
1468 MROŻEK Damian 2005
2886 MUCHA Daniel 1990
2422 NOWORYTA Łucja 2010
592 PANCZAK Szymon 1995
3067 PENKALA Artur 1980
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
354 PITALA Stanisław 1952
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
1579 POLAK Edyta 1984
3058 PRACHARCZYK Krystian 1986
1596 PUDZISZ Kacper 2002
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1584 SOŁTYS Piotr 1998
355 SURMA Mariusz 1975
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
2618 WINIARSKI Adam 1966
3059 WRÓBEL Dominik 1981
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
3066 ŻYDEK Kamil 1983
1392 ŻYDEK Miłosz 2001
1678 ŻYDEK Robert 2007