Zbigniew Stalmach
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1966
Przynależność klubowa: KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 17:00
88. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Kłos” Olkusz II 3:11
4   D STALMACH Zbigniew Z GAJER Filip 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
5   A ROKOSZ Bartłomiej
STALMACH Zbigniew
W CHOCHÓŁ Paweł
NATKANIEC Michał
0:3 (10:12, 6:11, 11:13) ⇓
9   D STALMACH Zbigniew Y NATKANIEC Michał 1:3 (8:11, 12:10, 8:11, 10:12) ⇓
14   D STALMACH Zbigniew X CHOCHÓŁ Paweł 3:2 (11:8, 4:11, 5:11, 11:8, 13:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-09-29 19:00
95. LKS „Wisła” Rząska I - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 12:2
4   D NOWAK Artur Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:7, 14:12, 11:5) ⇓
6   B KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
X STALMACH Zbigniew
KUCHNIA Andrzej
3:1 (11:6, 8:11, 11:6, 11:6) ⇓
10   C KORCZEK Łukasz Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:9, 13:11, 11:1) ⇓
13   B STRYJAKOWSKI Tomasz Z STALMACH Zbigniew 1:3 (11:7, 6:11, 6:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 15:00
101. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 2:12
4   D STALMACH Zbigniew Z PILCH Aleksander 1:3 (10:12, 11:9, 7:11, 3:11) ⇓
5   A STALMACH Zbigniew
POPIELAK Maciej
W RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
0:3 (10:12, 11:13, 5:11) ⇓
9   D STALMACH Zbigniew Y PILCH Mikołaj 3:0 (11:7, 11:8, 11:6) ⇑
14   D STALMACH Zbigniew X RESZKA Adam 1:3 (11:5, 10:12, 9:11, 8:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-27 17:00
114. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 6:8
4   D CHOLEWA Kacper Z STALMACH Zbigniew 0:3 (6:11, 5:11, 4:11) ⇑
5   A STACHURA Magdalena
KOCHANOWSKI Tomasz
W STALMACH Zbigniew
POPIELAK Maciej
3:0 (11:9, 11:9, 11:7) ⇓
10   C KOCHANOWSKI Tomasz Z STALMACH Zbigniew 0:3 (3:11, 3:11, 5:11) ⇑
13   B KOCHANOWSKI Mateusz Z STALMACH Zbigniew 0:3 (1:11, 1:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-27 15:00 ⇨ 2021-12-05 15:00
120. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Rokicie” Szczytniki II 12:2
4   D STALMACH Zbigniew Z MARDOSZ Maciej 3:1 (11:6, 11:8, 8:11, 11:4) ⇑
6   B STALMACH Zbigniew
MUTA Michał
X MARDOSZ Maciej
ŚLEDZIEWSKI Patryk
3:0 (11:4, 11:7, 11:4) ⇑
9   D STALMACH Zbigniew Y GAJ Julia 3:1 (9:11, 11:6, 11:5, 11:5) ⇑
14   D STALMACH Zbigniew X MARDOSZ Zuzanna 3:0 (11:1, 11:2, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 16:30
125. SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 14:0
4   D GUMULA Marcin Z STALMACH Zbigniew 3:2 (9:11, 3:11, 11:8, 11:7, 16:14) ⇓
5   A SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
W ŻĄDŁO Damian
STALMACH Zbigniew
3:0 (11:4, 13:11, 11:9) ⇓
10   C PIESZCZEK Mikołaj Z STALMACH Zbigniew 3:1 (11:4, 13:11, 8:11, 11:7) ⇓
13   B TOKARZ Paweł Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:1, 11:1, 11:8) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 15:00
127. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Dorbud-Gryf” Gdów II 2:12
4   D STALMACH Zbigniew Z GARYCKI Adrian 3:0 (11:4, 11:8, 11:5) ⇑
6   B STALMACH Zbigniew
MUTA Michał
X BAJER Emilia
PAWELEC Tomasz
3:1 (11:7, 8:11, 11:4, 11:8) ⇑
9   D STALMACH Zbigniew Y BAJER Emilia 0:3 (8:11, 11:13, 7:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-15 15:00 ⇨ 2022-01-06 15:00
141. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - UKS „Zarabie” Myślenice III 8:6
4   D STALMACH Zbigniew Z SYSAK Tomasz 3:0 (11:6, 11:5, 11:3) ⇑
5   A ŻĄDŁO Damian
STALMACH Zbigniew
W ŚWIĘCH Jarosław
SYSAK Tomasz
3:0 (13:11, 11:6, 11:5) ⇑
9   D STALMACH Zbigniew Y MAREK Piotr 3:1 (9:11, 12:10, 11:8, 11:7) ⇑
14   D STALMACH Zbigniew X GONET Szymon 3:0 (11:7, 11:4, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-07 21:00
134. KS „Podwawelski” Kraków IV - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 0:14 walkower
3   C SŁONINA Adam Y STALMACH Zbigniew 0:3 (1:11, 1:11, 2:11) -
5   A ELARGAWY Omar
SŁONINA Adam
W ŻĄDŁO Damian
STALMACH Zbigniew
0:3 (4:11, 7:11, 5:11) -
9   D ELARGAWY Omar Y STALMACH Zbigniew 3:0 (14:12, 11:8, 11:4) -
11   A CHŁĘDOWSKI Jakub Y STALMACH Zbigniew 1:3 (7:11, 8:11, 11:9, 7:11) -
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
2902 CHOLEWA Kacper 2008
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2827 CYCHOWSKA Ewa 1994
3594 ELARGAWY Omar 1992
1626 FILIPEK Angelika 2007
2416 GAJ Julia 2010
2903 GAJER Filip 2006
658 GARYCKI Adrian 1996
768 GONET Szymon 1999
2024 GUMULA Marcin 1975
3175 KARATNIK Zbigniew 1979
959 KNAPCZYK Józef 1962
3467 KOCHANOWSKI Mateusz 2007
3468 KOCHANOWSKI Tomasz 1978
1544 KOPACKA Anna 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
2395 MARDOSZ Maciej 2010
2648 MARDOSZ Zuzanna 2011
3530 MAREK Piotr 1975
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
769 MOREK Radosław 2000
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
2083 NOWAK Artur 1987
2677 OCHALIK Konrad 2008
193 OSIAK Tomasz 1974
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2550 PILCH Aleksander 2008
2551 PILCH Mikołaj 2011
2178 PIRÓG Paweł 2008
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
452 PUU Aarne 1948
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2177 RESZKA Adam 2009
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
3706 SŁONINA Adam 2008
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2174 STACHEL Artur 2011
2104 STACHEL Bartłomiej 2009
3044 STRYJAKOWSKI Tomasz 1987
3478 SYSAK Tomasz 1985
2576 SZOSTAK Michał 2005
670 TALAGA Samuel 1999
2869 TOKARZ Paweł 1977
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
3299 WIKTOR Julia 2008
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
158 ZAWADZKA Emilia 1997