Jacek Pietrańczyk
Numer zawodnika: 2096
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1967
Przynależność klubowa: KTS „Victoria” Spytkowice
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 46238
Numer licencji okres.: 9585
Data wydania: 14.09.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 19:00
35. LKS Victoria Nidek IV - KTS Victoria Spytkowice II 9:5
3   C BEDNARZ Paweł Y PIETRAŃCZYK Jacek 3:1 (11:5, 4:11, 11:5, 11:6) ⇓
6   B PENKALA Artur
BEDNARZ Paweł
X PIETRAŃCZYK Jacek
LICHAŃSKI Michał
3:2 (10:12, 13:11, 10:12, 11:8, 11:7) ⇓
9   D PENKALA Artur Y PIETRAŃCZYK Jacek 3:2 (9:11, 11:7, 6:11, 11:8, 11:4) ⇓
11   A ŻYDEK Kamil Y PIETRAŃCZYK Jacek 3:1 (12:14, 11:4, 11:4, 11:8) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-13 18:00 ⇨ 2023-11-10 18:00
20. UKS Orły Zakopane - KTS Victoria Spytkowice II 10:4
2   B CHRZANOWSKI Piotr X PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:3, 11:8, 11:4) ⇓
5   A MOTYKA Janusz
CHRZANOWSKI Piotr
W BOBAK Piotr
PIETRAŃCZYK Jacek
2:3 (11:9, 8:11, 11:13, 11:4, 10:12) ⇑
7   A MOTYKA Janusz X PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇓
14   D WOJAS Wojciech X PIETRAŃCZYK Jacek 2:3 (8:11, 11:8, 11:5, 5:11, 9:11) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-21 18:00 ⇨ 2023-12-12 18:00
49. KTS Victoria Spytkowice II - MKS Halniak Maków Podh. II 6:8
4   D PIETRAŃCZYK Jacek Z KUTEK Patrycja 2:3 (5:11, 10:12, 11:8, 11:9, 9:11) ⇓
6   B PIETRAŃCZYK Jacek
LICHAŃSKI Michał
X KUTEK Patrycja
RYMARCZYK Łukasz
1:3 (5:11, 11:6, 8:11, 10:12) ⇓
9   D PIETRAŃCZYK Jacek Y KOWALCZYK Dawid 1:3 (12:10, 8:11, 10:12, 9:11) ⇓
14   D PIETRAŃCZYK Jacek X ZĘBOL Anna 3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇑
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2023-12-15 18:00
66. KS Backhand Andrychów - KTS Victoria Spytkowice II 13:1
4   D HOLCMAN Zbigniew Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇓
6   B OCHMAN Michał
HOLCMAN Zbigniew
X BOBAK Piotr
PIETRAŃCZYK Jacek
3:0 (11:9, 11:9, 11:6) ⇓
10   C NOWAK Łukasz Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
13   B MERTA Rafał Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:6, 11:8, 11:9) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-01 18:00 ⇨ 2024-01-17 18:00
62. KTS Victoria Spytkowice II - KS Turbacz Mszana Dolna 4:10
2   B PIETRAŃCZYK Jacek X CAPUTA Henryk 0:3 (4:11, 6:11, 9:11) ⇓
5   A BOBAK Piotr
PIETRAŃCZYK Jacek
W BOBER Damian
KOWALCZYK Grzegorz
1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 10:12) ⇓
8   B PIETRAŃCZYK Jacek W KOWALCZYK Grzegorz 1:3 (6:11, 11:7, 6:11, 8:11) ⇓
13   B PIETRAŃCZYK Jacek Z BOBER Damian 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2024-01-25 18:00
81. UKS Metalka Nowy Targ - KTS Victoria Spytkowice II 10:4
3   C KOWALKOWSKI Maciej Y PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:7, 11:6, 11:9) ⇓
5   A WOLSKI Tomasz
DŁUGOPOLSKI Antoni
W BOBAK Piotr
PIETRAŃCZYK Jacek
3:0 (11:7, 11:9, 11:6) ⇓
9   D PIETRZAK Maciej Y PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:6, 11:9, 12:10) ⇓
11   A WOLSKI Tomasz Y PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
5NT | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-03 18:00 ⇨ 2024-01-31 18:00
36. KS Gorce Nowy Targ IV - KTS Victoria Spytkowice II 12:2
4   D MROCZKA Alicja Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:2 (7:11, 11:8, 9:11, 14:12, 11:9) ⇓
5   A MROCZKA Alicja
PIETRUSZYŃSKA Natasza
W BOBAK Piotr
PIETRAŃCZYK Jacek
1:3 (6:11, 9:11, 11:8, 14:16) ⇑
10   C KLAG Maja Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:2 (15:13, 11:9, 5:11, 8:11, 11:9) ⇓
13   B KOLASA Iwona Z PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:7, 11:8, 13:11) ⇓
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 14. | 2024-03-04 18:00
114. MKS Halniak Maków Podh. II - KTS Victoria Spytkowice II 5:9
3   C KUTEK Patrycja Y PIETRAŃCZYK Jacek 2:3 (11:8, 16:14, 8:11, 12:14, 14:16) ⇑
5   A KUTEK Patrycja
RYMARCZYK Łukasz
W PIETRAŃCZYK Jacek
LICHAŃSKI Michał
3:0 (11:4, 11:3, 11:3) ⇓
9   D KOWALCZYK Dawid Y PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:2, 11:7, 11:9) ⇓
11   A ZĘBOL Anna Y PIETRAŃCZYK Jacek 0:3 (6:11, 6:11, 9:11) ⇑
5NT | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2024-05-10 18:00
132. KS Gorce Nowy Targ III - KTS Victoria Spytkowice II 9:5
1   A ŻÓŁTEK Daniel W PIETRAŃCZYK Jacek 3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇓
5   A JAROSZ Mikołaj
ANTOSZEK Kamil
W BOBAK Piotr
PIETRAŃCZYK Jacek
0:3 (8:11, 5:11, 9:11) ⇑
8   B JAROSZ Mikołaj W PIETRAŃCZYK Jacek 1:3 (11:6, 9:11, 8:11, 6:11) ⇑
12   C ANTOSZEK Kamil W PIETRAŃCZYK Jacek 3:2 (5:11, 11:8, 6:11, 13:11, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
3680 ANTOSZEK Kamil 2014
2317 BAŁAZY Tomasz 1999
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
3068 BEDNARZ Paweł 1986
1247 BIALIK Patryk 1997
938 BIZOŃ Stefan 1968
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
351 BOBER Damian 1987
333 BODNAR Marcin 1973
295 BODZIONY Grzegorz 1994
300 CAPUTA Henryk 1959
162 CELARY Mateusz 1995
192 CHODACKI Marcin 1976
332 CHOJNA Dawid 1992
3703 CHRZANOWSKI Piotr 1987
2398 CIĘŻOBKA Wojciech 1982
982 CYGANKIEWICZ Filip 1980
3562 CZUBIN Tomasz 1987
667 CZYŻYCKI Bogdan 1968
210 DUDZIAK Damian 1995
3624 FABER Sebastian 2009
1393 FILEK Maciej 2000
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
1658 GAŁUSZKA Paweł 2005
1249 GNIADEK Paweł 1999
2585 GODAWSKI Dariusz 1967
908 GÓRECKI Wojciech 2002
125 GRAJNY Piotr 1968
507 GRONDALCZYK Adrian 1992
1231 HANDZEL Weronika 2004
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
1698 JACHYMIAK Krzysztof 2007
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
3679 JAROSZ Mikołaj 2014
2895 JĘDRZEJOWSKI Ksawery 2009
1796 JĘDRZEJOWSKI Oskar 2003
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2693 KACZMARCZYK Karol 2011
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2538 KLAG Maja 2012
1403 KLAG Wiktor 2007
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1474 KOLASA Iwona 2007
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
4329 KOWALCZYK Dawid 1993
1315 KOWALCZYK Grzegorz 1987
1510 KOWALCZYK Michał 2007
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1887 KRUPA Cezary 1992
3076 KUBERA Adrian 2009
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
2722 KUROS Antoni 2010
1287 KUSIAK Franciszek 2002
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
1197 LELEK Paweł 1973
3735 LENART Dorota 1990
2321 MACHNIK Paweł 2004
1876 MACIEJCZYK Paweł 2005
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
328 MAMOŃ Wojciech 1981
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
4083 MATYJA Zuzanna 2011
1502 MENSFELD Natalia 2004
3156 MERTA Rafał 1997
2250 MIKRUT Jakub 2003
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
606 MOSKAŁA Grzegorz 2000
2904 MOTYKA Janusz 1972
2112 MROCZKA Alicja 2008
2131 MRUGAŁA Bartłomiej 2005
2074 NOSAL Piotr 1989
2432 NOWAK Łukasz 1989
3067 PENKALA Artur 1980
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
1810 PIETRZAK Maciej 2006
1850 ROBAK Wiktor 2002
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
1823 WCISŁO Patryk 2007
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
2618 WINIARSKI Adam 1966
1414 WODNIAK Kamil 2003
2905 WOJAS Wojciech 1975
54 WOLSKI Tomasz 1972
3059 WRÓBEL Dominik 1981
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
874 ZĘBALA Mateusz 2001
3611 ZĘBOL Anna 1971
1458 ZIÓŁKO Izaak 2005
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
3066 ŻYDEK Kamil 1983