Tomasz Wala
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1976
Przynależność klubowa: Ognisko TKKF „Top Spin” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
4. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - „Q Team” Kraków 0:14
1   A PŁAWIŃSKI Natan W WALA Tomasz 0:3 (3:11, 1:11, 2:11) ⇑
5   A PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
W BIESAGA Marek
WALA Tomasz
0:3 (3:11, 8:11, 5:11) ⇑
8   B BULIŃSKI Sebastian W WALA Tomasz 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇑
12   C SALETNIK Jakub W WALA Tomasz 0:3 (3:11, 5:11, 9:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 09:00
9. „Q Team” Kraków - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 9:5
2   B WALA Tomasz X KUCHNIA Andrzej 3:1 (11:8, 8:11, 11:5, 11:3) ⇑
6   B WOŹNY Dariusz
WALA Tomasz
X MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
3:2 (11:7, 2:11, 12:10, 8:11, 11:5) ⇑
8   B WALA Tomasz W ŻĄDŁO Damian 3:0 (11:7, 11:1, 11:3) ⇑
13   B WALA Tomasz Z STALMACH Zbigniew 3:0 (11:5, 11:4, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
897 BAKAŁA Sebastian 1976
1482 BALIK Robert 1976
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
1335 BEŁZA Janusz 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
2078 BUŁA Dominik 1981
162 CELARY Mateusz 1995
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2271 DIETRICH Aleksander 2004
625 DROZD Paweł 1979
2246 DUDA Patryk 1978
1790 DŹWIG Andrzej 1986
1774 FERDEK Marek 1968
583 FRAŚ Paweł 1998
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
572 GARYCKI Andrzej 1961
2140 GDULA Adam 1977
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
2024 GUMULA Marcin 1975
975 JEDYNAK Damian 1989
2001 KALICIAK Dariusz 1974
544 KASPRZYK Arkadiusz 1996
2928 KAUFMANN Damian 2004
2579 KILISZEK Kamila 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
2388 KOWALSKI Mateusz 1991
636 KOZIEŁ Michał 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
2812 KUCAB Jakub 2003
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1671 KUĆ Grzegorz 2004
527 KUĆMIERCZYK Tomasz 1971
2504 KURCAB Szymon 1977
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2599 KUREK Kinga 2001
1287 KUSIAK Franciszek 2002
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
635 KWEK Aleksander 1970
881 LASAK Robert 1980
128 LENART Marek 1992
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2598 MAJKOWSKI Andrzej 1963
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2254 MAZUR Alfred 1991
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
2262 MLAK Michał 1983
157 MRYC Henryk 1937
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
1160 OCŁOŃ Stanisław 1956
1487 OPIŁKA Krzysztof 1976
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2708 PACIA Bartłomiej 1976
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
2550 PILCH Aleksander 2008
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
784 PORADZISZ Michał 1994
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
574 PUCZEK Robert 1965
1158 REJDYCH Marek 1959
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
241 ROSIEK Michał 1996
531 RUTKOWSKI Tadeusz 1960
2849 SALETNIK Jakub 2008
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
181 SITKO Mirosław 1978
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
524 SZLACHETKA Jakub 1993
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
2247 ZIELIŃSKI Andrzej 1971
2858 ŻĄDŁO Damian 1999