Patryk Kącki
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: LUKS „Sobolik” Sobolów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 12:00
3. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8
2   B KLUZEK Michał X KĄCKI Patryk 3:1 (11:6, 3:11, 11:5, 11:8) ⇓
6   B PIS Artur
KLUZEK Michał
X KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:1 (6:11, 11:7, 11:6, 11:7) ⇓
7   A PIS Artur X KĄCKI Patryk 3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
14   D SARAD Anna X KĄCKI Patryk 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇑
18   C SARAD Kamil X KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:4, 11:1) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00
9. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Sokół” Żabno 4:14
1   A KĄCKI Patryk W CHRABĄSZCZ Aleksandra 0:3 (4:11, 1:11, 5:11) ⇓
5   A BABRAL Stanisław
KĄCKI Patryk
W GAJOWY Mateusz
OSTROWSKI Artur
0:3 (1:11, 3:11, 5:11) ⇓
7   A KĄCKI Patryk X SZUMILAS Władysław 0:3 (4:11, 5:11, 3:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 15:00
14. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Sobolik” Sobolów 15:3
4   D KUDŁA Paweł Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:3, 11:5) ⇓
6   B WAJDA Kamil
WÓJCIK Oliwia
X BABRAL Stanisław
KĄCKI Patryk
3:0 (11:4, 11:3, 11:9) ⇓
10   C JAJE Tomasz Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:6, 11:5, 11:2) ⇓
13   B KUCHARSKI Michał Z KĄCKI Patryk 3:1 (8:11, 11:3, 11:9, 11:6) ⇓
15   A WAJDA Kamil Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:5, 11:6, 11:5) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
35. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13
2   B KĄCKI Patryk X STOSZKO Artur 0:3 (8:11, 1:11, 7:11) ⇓
6   B KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
X CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
0:3 (10:12, 7:11, 2:11) ⇓
8   B KĄCKI Patryk W MADUZIA Leszek 0:3 (8:11, 9:11, 8:11) ⇓
13   B KĄCKI Patryk Z PRZEKLASA Wojciech 3:0 (11:7, 11:5, 11:6) ⇑
17   B KĄCKI Patryk Y CHŁOPEK Błażej 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 10:12) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-09 11:00
47. MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5
1   A FRANCZAK Szymon W KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 11:3, 11:1) ⇓
6   B SMOLEŃ Julita
TOKARCZYK Szymon
X KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 11:3) ⇓
8   B JURKIEWICZ Jakub W KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇓
12   C OLSZAŃSKA Patrycja W KĄCKI Patryk 2:3 (9:11, 9:11, 11:8, 11:8, 10:12) ⇑
16   D TOKARCZYK Szymon W KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:7, 11:6) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 11:00 ⇨ 2022-01-09 13:00
40. MKS „Tarnovia” Tarnów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 13:5
3   C ŚWIĄTEK Maja Y KĄCKI Patryk 3:0 (11:4, 11:1, 11:3) ⇓
5   A HABA Oliwia
HABA Klaudia
W TROJAŃSKI Sebastian
KĄCKI Patryk
3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
9   D HABA Oliwia Y KĄCKI Patryk 2:3 (8:11, 18:16, 11:8, 8:11, 2:11) ⇑
11   A ŚWIĄTEK Emilia Y KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
17   B HABA Klaudia Y KĄCKI Patryk 3:0 (11:9, 11:9, 11:8) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-17 18:30
56. MOKSiR Czchów - LUKS „Sobolik” Sobolów 11:7
1   A KANOWNIK Kajetan W KĄCKI Patryk 3:0 (11:4, 11:7, 11:7) ⇓
6   B SERAFIN Mateusz
SIKOŃ Mateusz
X KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:0 (11:4, 11:5, 11:5) ⇓
8   B SERAFIN Mateusz W KĄCKI Patryk 3:0 (11:3, 11:3, 11:5) ⇓
12   C TOMKOWSKI Dawid W KĄCKI Patryk 3:0 (11:7, 15:13, 11:7) ⇓
16   D KORNAŚ Karol W KĄCKI Patryk 0:3 (3:11, 5:11, 6:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-02-27 11:00
65. UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
4   D PRZEKLASA Karol Z KĄCKI Patryk 3:1 (10:12, 13:11, 11:4, 11:8) ⇓
6   B CHŁOPEK Błażej
WINKLER Hubert
X KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:1 (10:12, 11:8, 11:2, 11:6) ⇓
10   C CHŁOPEK Błażej Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:6, 11:1, 11:9) ⇓
13   B WINKLER Hubert Z KĄCKI Patryk 3:0 (11:3, 11:8, 11:6) ⇓
15   A PRZEKLASA Anna Z KĄCKI Patryk 2:3 (11:7, 11:9, 3:11, 5:11, 9:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-13 11:00
66. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Sobolik” Sobolów 12:6
2   B OSTROWSKI Artur X KĄCKI Patryk 3:0 (11:1, 11:5, 11:6) ⇓
5   A OSTROWSKI Artur
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
W KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:0 (11:9, 11:7, 11:6) ⇓
7   A SZUMILAS Władysław X KĄCKI Patryk 3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
14   D GAJOWY Mateusz X KĄCKI Patryk 3:0 (12:10, 11:5, 15:13) ⇓
18   C CIERNIAK Konrad X KĄCKI Patryk 3:1 (11:2, 11:5, 7:11, 11:7) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-20 11:00
75. LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów II 8:10
4   D KĄCKI Patryk Z ŚWIĄTEK Emilia 3:1 (16:14, 11:8, 7:11, 11:9) ⇑
6   B KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
X HABA Klaudia
ŚWIĄTEK Emilia
0:3 (2:11, 4:11, 8:11) ⇓
9   D KĄCKI Patryk Y ŚWIĄTEK Maja 3:1 (6:11, 11:5, 11:6, 14:12) ⇑
14   D KĄCKI Patryk X MILÓWKA Emilia 1:3 (5:11, 3:11, 11:8, 5:11) ⇓
16   D KĄCKI Patryk W HABA Klaudia 1:3 (11:8, 3:11, 8:11, 7:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-27 11:00
76. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15
2   B KĄCKI Patryk X LIPOWICZ Kacper 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) ⇓
6   B BABRAL Berenika
KĄCKI Patryk
X KUCHARSKI Michał
LIPOWICZ Robert
0:3 (10:12, 6:11, 4:11) ⇓
8   B KĄCKI Patryk W WAJDA Kamil 0:3 (10:12, 7:11, 8:11) ⇓
13   B KĄCKI Patryk Z KUCHARSKI Michał 0:3 (11:13, 9:11, 6:11) ⇓
17   B KĄCKI Patryk Y LIPOWICZ Robert 3:0 (13:11, 11:9, 15:13) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-03 11:00
85. LUKS „Sobolik” Sobolów - MKS „Tarnovia” Tarnów I 7:11
4   D KĄCKI Patryk Z TOKARCZYK Szymon 1:3 (6:11, 11:6, 3:11, 4:11) ⇓
5   A KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
W JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
0:3 (7:11, 5:11, 2:11) ⇓
9   D KĄCKI Patryk Y ŚLAZYK Karol 1:3 (11:8, 6:11, 10:12, 6:11) ⇓
14   D KĄCKI Patryk X FRANCZAK Szymon 1:3 (11:6, 5:11, 5:11, 8:11) ⇓
16   D KĄCKI Patryk W JURKIEWICZ Jakub 3:2 (6:11, 11:7, 15:17, 11:6, 11:9) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-29 19:00 ⇨ 2022-04-22 19:00
86. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Sobolik” Sobolów 14:4
2   B RAMIAN Marcin X KĄCKI Patryk 3:0 (11:8, 11:6, 11:2) ⇓
6   B KRAS Nikodem
NAGEL Nikodem
X KĄCKI Patryk
KARTECZKA Martyna
3:0 (11:2, 11:5, 11:9) ⇓
7   A NAGEL Nikodem X KĄCKI Patryk 3:0 (11:3, 11:5, 13:11) ⇓
14   D KRAKOWSKI Sebastian X KĄCKI Patryk 3:0 (11:4, 11:2, 11:3) ⇓
18   C SIKOŃ Jakub X KĄCKI Patryk 1:3 (9:11, 9:11, 11:8, 9:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-05-15 11:00
95. LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:11
2   B KĄCKI Patryk X SARAD Kamil 0:3 (12:14, 9:11, 7:11) ⇓
5   A KĄCKI Mateusz
KĄCKI Patryk
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (11:6, 11:9, 11:2) ⇑
8   B KĄCKI Patryk W SZMYD Zygmunt 0:3 (9:11, 7:11, 5:11) ⇓
13   B KĄCKI Patryk Z JASIŃSKA Angelika 3:0 (11:5, 11:9, 11:5) ⇑
17   B KĄCKI Patryk Y SARAD Anna 3:0 (11:6, 11:8, 11:7) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
1686 CICH Adrian 2002
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
672 DUDEK Adam 1948
742 FLĄDRO Piotr 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
1915 GAJOWY Mateusz 2006
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
1179 HOLECZKO Oskar 1998
3110 JAJE Tomasz 2007
3376 JASIŃSKA Angelika 2006
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
3364 KLUZEK Michał 2007
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
2295 KOCOŁ Piotr 1957
3195 KORNAŚ Karol 2010
1932 KORUS Paweł 2002
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
3107 KUCHARSKI Michał 1989
1802 KUDŁA Paweł 1985
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3117 LIPOWICZ Robert 1977
3125 MADUZIA Leszek 1979
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
2353 NOWAK Dawid 2004
3404 OLSZAŃSKA Patrycja 2005
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
1923 PROCHAZKA Piotr 2004
3422 PRZEKLASA Anna 2007
3118 PRZEKLASA Karol 2006
3435 PRZEKLASA Wojciech 1979
3345 RAMIAN Marcin 2008
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3383 SIKOŃ Jakub 2015
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
1927 WAJDA Kamil 2003
3121 WINKLER Hubert 2009
2949 WŁODEK Krystian 2003
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993