Mateusz Gajowy
Numer zawodnika: 1915
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 48937
Numer licencji okres.: 3053
Data wydania: 29.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-25 11:00
5. UKS Sokół Żabno II - UKS Jordan Zakliczyn II 11:3
3   C GAJOWY Mateusz Y OLSZAŃSKA Patrycja 3:1 (10:12, 11:9, 12:10, 11:9) ⇑
6   B GAJOWY Mateusz
MLECZKO Mateusz
X OLSZAŃSKA Patrycja
JEWUŁA Michał
3:0 (11:5, 12:10, 11:4) ⇑
10   C GAJOWY Mateusz Z JEWUŁA Michał 3:0 (11:8, 11:4, 11:5) ⇑
12   C GAJOWY Mateusz W KRAKOWSKI Paweł 2:3 (6:11, 12:10, 13:11, 9:11, 8:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-23 11:00
16. UKS Sokół Żabno II - MKS Tarnovia Tarnów II 9:5
4   D GAJOWY Mateusz Z ŚWIĄTEK Emilia 3:2 (11:9, 3:11, 11:9, 6:11, 12:10) ⇑
5   A GAJOWY Mateusz
MLECZKO Mateusz
W HABA Oliwia
HABA Klaudia
3:1 (13:11, 11:6, 3:11, 11:7) ⇑
9   D GAJOWY Mateusz Y MILÓWKA Julia 3:0 (11:9, 11:6, 11:5) ⇑
14   D GAJOWY Mateusz X ŚWIĄTEK Maja 3:1 (11:5, 13:15, 11:9, 11:8) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-13 11:00 ⇨ 2022-11-08 17:30
25. UKS Sokół Żabno II - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10
4   D GAJOWY Mateusz Z CZUPRYNA Andrzej 1:3 (12:10, 8:11, 6:11, 8:11) ⇓
6   B GAJOWY Mateusz
MLECZKO Mateusz
X WOLIŃSKI Wojciech
CZUPRYNA Andrzej
0:3 (4:11, 12:14, 8:11) ⇓
9   D GAJOWY Mateusz Y RUSEK Andrzej 0:3 (8:11, 10:12, 8:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-27 15:00
32. UKS Fortem Pawęzów II - UKS Sokół Żabno II 11:3
1   A MADUZIA Leszek W GAJOWY Mateusz 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
5   A MADUZIA Leszek
MUCHA Grzegorz
W GAJOWY Mateusz
MILÓWKA Emilia
3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 12:10) ⇓
8   B CHŁOPEK Błażej W GAJOWY Mateusz 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇓
12   C PRZEKLASA Karol W GAJOWY Mateusz 1:3 (14:12, 3:11, 7:11, 11:13) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
672 DUDEK Adam 1948
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
3376 JASIŃSKA Angelika 2006
3769 JEWUŁA Michał 2010
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
1933 KĄDZIOŁKA Gabriela 2002
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
1932 KORUS Paweł 2002
3362 KOSIBA Klaudia 2010
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2675 KRAS Nikodem 2008
2391 MADEJ Tomasz 1979
3125 MADUZIA Leszek 1979
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
2948 MARTYKA Igor 2005
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2145 NAGEL Kacper 2006
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2464 OBAL Nikola 2011
3404 OLSZAŃSKA Patrycja 2005
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2729 PIS Artur 2010
3118 PRZEKLASA Karol 2006
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
2801 SMOLEŃ Julita 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
2583 WILK Adrian 2006
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
3124 WINKLER Paweł 1978
2949 WŁODEK Krystian 2003
722 WOLIŃSKI Radosław 1990