Mateusz Zimowski
Numer zawodnika: 2620
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1993
Przynależność klubowa: LZS Mędrzechów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 49604
Numer licencji okres.: 2498
Data wydania: 23.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-30 18:00
7. LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Fortem Pawęzów II 9:5
1   A ZIMOWSKI Mateusz W PRZEKLASA Karol 1:3 (11:8, 9:11, 7:11, 4:11) ⇓
6   B WOLIŃSKI Wojciech
ZIMOWSKI Mateusz
X PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
3:0 (11:9, 11:5, 11:7) ⇑
7   A ZIMOWSKI Mateusz X SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (4:11, 5:11, 7:11) ⇓
11   A ZIMOWSKI Mateusz Y PUZIO Grzegorz 3:1 (11:1, 7:11, 11:8, 11:6) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-15 11:00
13. UKS Sokół Żabno II - LZS Solidarni Mędrzechów II 3:11
10   C HOŁDA Dominik Z ZIMOWSKI Mateusz 2:3 (11:4, 11:4, 9:11, 10:12, 9:11) ⇑
13   B CIERNIAK Konrad Z ZIMOWSKI Mateusz 3:0 (11:7, 11:9, 11:2) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00
19. LZS Solidarni Mędrzechów II - LUKS Galux Skrzyszów III 10:4
6   B WOLIŃSKI Wojciech
ZIMOWSKI Mateusz
X SZMYD Zygmunt
MAZUREK Paweł
3:2 (10:12, 11:6, 8:11, 11:5, 11:4) ⇑
9   D ZIMOWSKI Mateusz Y NALEPKA Michał 3:1 (7:11, 11:7, 11:5, 11:6) ⇑
14   D ZIMOWSKI Mateusz X SZMYD Zygmunt 3:2 (15:13, 11:7, 11:13, 8:11, 12:10) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-09 19:00
31. LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Villa Verde Olesno IV 2:12
9   D ZIMOWSKI Mateusz Y PROCHAZKA Tomasz 0:3 (5:11, 6:11, 7:11) ⇓
14   D ZIMOWSKI Mateusz X ZACHARA Józef 0:3 (6:11, 7:11, 6:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-23 18:30
37. MOKSiR Czchów - LZS Solidarni Mędrzechów II 1:13
4   D IGNASZEWSKI Filip Z ZIMOWSKI Mateusz 1:3 (6:11, 14:12, 7:11, 7:11) ⇑
6   B TOMKOWSKI Dawid
STOKŁOSA Grzegorz
X WOLIŃSKI Wojciech
ZIMOWSKI Mateusz
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇑
10   C STOKŁOSA Grzegorz Z ZIMOWSKI Mateusz 0:3 (8:11, 3:11, 5:11) ⇑
13   B TOMKOWSKI Dawid Z ZIMOWSKI Mateusz 3:1 (11:7, 11:7, 5:11, 14:12) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2023-11-30 18:00
43. LZS Solidarni Mędrzechów II - UKS Villa Verde Olesno V 14:0
4   D ZIMOWSKI Mateusz Z CICH Gabriela 3:1 (11:2, 12:10, 7:11, 11:6) ⇑
5   A WOLIŃSKI Wojciech
ZIMOWSKI Mateusz
W CICH Gabriela
WOZIWODA Jan
3:0 (11:2, 11:3, 11:8) ⇑
9   D ZIMOWSKI Mateusz Y TATARCZUCH Szymon 3:2 (11:5, 9:11, 8:11, 11:7, 11:4) ⇑
14   D ZIMOWSKI Mateusz X RECZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-28 11:00
61. MKS Tarnovia Tarnów - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10
4   D JURKIEWICZ Jakub Z ZIMOWSKI Mateusz 3:1 (11:9, 11:8, 9:11, 11:9) ⇓
10   C HABA Oliwia Z ZIMOWSKI Mateusz 3:1 (11:8, 10:12, 11:8, 11:4) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
2328 BABRAL Stanisław 2005
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
3868 CICH Gabriela 2009
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
6 DĄBROŚ Stanisław 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
672 DUDEK Adam 1948
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
742 FLĄDRO Piotr 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
362 GAWLIK Adam 1989
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
3869 HOŁDA Dominik 2009
4190 IGNASZEWSKI Filip 2009
3110 JAJE Tomasz 2007
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
422 KLUBA Krzysztof 1962
3362 KOSIBA Klaudia 2010
2674 KOSTRZEWA Kacper 2009
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3125 MADUZIA Leszek 1979
3174 MARKOWICZ Marcin 2004
1465 MARTYKA Bartłomiej 2005
2948 MARTYKA Igor 2005
3950 MICHAŁEK Jacek 1980
2581 MILÓWKA Julia 2008
3908 MUCHA Grzegorz 1983
2145 NAGEL Kacper 2006
2721 NAGEL Nikodem 2010
4089 NALEPKA Michał 1978
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2434 OBAL Daniel 2009
45 OBROCHTA Paweł 1981
30 OBROCHTA Piotr 1977
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
259 PIĘTOŃ Robert 1983
2729 PIS Artur 2010
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
3118 PRZEKLASA Karol 2006
3435 PRZEKLASA Wojciech 1979
4177 PUZIO Grzegorz 2011
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
995 RAJZER Krzysztof 2003
253 RAPUTA Tomasz 1980
4025 RECZEK Łukasz 2012
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1904 STAWARA Krystian 2005
1680 STEFAN Igor 2003
4368 STOKŁOSA Grzegorz 2007
1952 STOSZKO Artur 1969
98 SURMA Krzysztof 1981
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
3734 TATARCZUCH Szymon 2012
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
493 WAZ Józef 1955
150 WĄSIK Marcin 1996
3121 WINKLER Hubert 2009
2949 WŁODEK Krystian 2003
264 ZACHARA Józef 1988
989 ZBYLUT Andrzej 1972
1268 ZBYLUT Patryk 2005