Krzysztof Kluba
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1962
Przynależność klubowa: LUKS „Sobolik” Sobolów
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-28 11:00
35. LUKS „Sobolik” Sobolów - UKS „Fortem” Pawęzów II 5:13
4   D KLUBA Krzysztof Z WINKLER Hubert 3:2 (11:8, 7:11, 11:9, 9:11, 11:6) ⇑
5   A KLUBA Krzysztof
KĄCKI Mateusz
W STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
0:3 (6:11, 9:11, 4:11) ⇓
9   D KLUBA Krzysztof Y CHŁOPEK Błażej 0:3 (4:11, 6:11, 7:11) ⇓
14   D KLUBA Krzysztof X STOSZKO Artur 0:3 (6:11, 7:11, 8:11) ⇓
16   D KLUBA Krzysztof W PRZEKLASA Karol 0:3 (6:11, 4:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
921 BATKO Paweł 1988
708 BOGUSZ Maciej 1996
546 BUDZIK Oskar 1998
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1686 CICH Adrian 2002
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
567 DAMIAN Janusz 1972
991 DAMIAN Wiktor 2001
672 DUDEK Adam 1948
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
728 GAJEWSKI Dominik 1987
2430 HABA Klaudia 2010
1168 HUDYKA Wiktor 1997
549 JANIA Mateusz 1997
1919 KIJOWSKI Jan 2002
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
2295 KOCOŁ Piotr 1957
1932 KORUS Paweł 2002
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
190 LECH Sylwester 1998
2391 MADEJ Tomasz 1979
774 MARTA Patrycja 1999
766 MIKOSZ Michał 1994
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2145 NAGEL Kacper 2006
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2353 NOWAK Dawid 2004
187 NOWAK Stanisław 1962
396 OSIKA Natalia 1997
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
551 PIÓRO Eryk 1999
3118 PRZEKLASA Karol 2006
70 PRZEKLASA Monika 1986
745 PRZYBYŁO Marek 1955
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1111 RUSEK Andrzej 1967
709 SACHA Bartłomiej 1991
721 SERAFIN Mateusz 1997
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
699 SZPILSKA Roksana 1998
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
3121 WINKLER Hubert 2009
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993