Artur Nowak
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 11:00
19. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 12:2
1   A GŁOWACKI Arkadiusz W NOWAK Artur 3:0 (11:7, 11:2, 11:2) ⇓
5   A NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
8   B KUTYŁA Dawid W NOWAK Artur 3:2 (11:9, 11:7, 7:11, 9:11, 11:4) ⇓
12   C KUC Leszek W NOWAK Artur 3:0 (11:5, 11:9, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
518 BUJAK Piotr 1960
3034 BUKOWSKI Robert 1992
2847 BULIŃSKI Sebastian 2008
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
2498 CZUBAK Michał 1987
2249 DYMEK Michał 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
2817 HADRYŚ Matylda 2008
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2928 KAUFMANN Damian 2004
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
2765 KOŁODZIEJ Michał 2004
1544 KOPACKA Anna 2006
2595 KORDAS Konrad 1987
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
2599 KUREK Kinga 2001
153 KUTYŁA Dawid 1991
1634 LODOWSKI Janusz 1962
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1666 MAJDAK Rafał 2006
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2395 MARDOSZ Maciej 2010
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2507 MIERNIK Jan 2007
2250 MIKRUT Jakub 2003
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1824 NOWAK Jakub 2007
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2550 PILCH Aleksander 2008
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2584 RUDZKA Oliwia 2005
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
1891 SKUBA Emilia 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
1373 SOKAL Piotr 1986
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
1196 URBAN Piotr 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
2588 WĄTOR Oliwia 2006
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1886 WOLANIN Piotr 2001
1283 WÓJCIK Jan 1959
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998