Marek Ferdek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1968
Przynależność klubowa: SSL „Wielmożanka” Wielmoża
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 14:00
2. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Siemacha” Kraków II 14:0
3   C FERDEK Marek Y RESZKA Adam 3:0 (11:8, 11:2, 11:1) ⇑
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇑
10   C FERDEK Marek Z MARKIEWICZ Zbigniew 3:2 (9:11, 11:5, 11:7, 9:11, 11:2) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-23 18:00 ⇨ 2020-11-06 18:00
13. MKS „Centrum” Kraków IV - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 3:11
2   B KROKOS Bartłomiej X FERDEK Marek 0:3 (3:11, 6:11, 4:11) ⇑
5   A DONIEC Krzysztof
REPTAK Franciszek
W PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
0:3 (2:11, 5:11, 8:11) ⇑
7   A KONSTANTYN Kaja X FERDEK Marek 0:3 (5:11, 3:11, 2:11) ⇑
14   D ŁAKOMY Mariusz X FERDEK Marek 3:2 (11:7, 9:11, 12:10, 7:11, 11:9) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 16:00 ⇨ 2020-11-08 16:00
7. UKS „Rokicie” Szczytniki I - SSL „Wielmożanka” Wielmoża 2:12
1   A LEWICKI Piotr W FERDEK Marek 0:3 (8:11, 2:11, 5:11) ⇑
5   A LEWICKI Piotr
JAKUBCZYK Katarzyna
W PIESZCZEK Włodzimierz
FERDEK Marek
0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇑
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W FERDEK Marek 0:3 (7:11, 10:12, 7:11) ⇑
12   C RUDZKA Oliwia W FERDEK Marek 0:3 (2:11, 5:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 14:00
18. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - LKS „Kłos” Olkusz II 11:3
1   A FERDEK Marek W CHOCHÓŁ Paweł 3:1 (11:6, 11:4, 7:11, 11:5) ⇑
5   A ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
W BALIK Robert
WALOTEK Krzysztof
3:1 (12:14, 11:3, 11:6, 11:7) ⇑
7   A FERDEK Marek X BALIK Robert 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:8) ⇑
11   A FERDEK Marek Y NATKANIEC Michał 1:3 (11:6, 4:11, 4:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
218 BIESAGA Marek 1964
1970 BOCHENEK Mirosław 1969
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
1695 BRUZDA Julia 2005
518 BUJAK Piotr 1960
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1218 CHRZAN Hubert 1999
2259 CHWOJKO Jagoda 2004
1705 CIESIELSKI Adrian 1999
1787 DATA Adrian 1998
625 DROZD Paweł 1979
1274 DULIAN Dariusz 1967
2249 DYMEK Michał 1987
1626 FILIPEK Angelika 2007
1484 GAJEWSKI Marcin 1983
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
1322 GNIADEK Michał 2003
925 GRABANIA Zdzisław 1947
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2001 KALICIAK Dariusz 1974
1652 KAROLCZYK Ilona 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2680 KOŁODZIEJ Justyna 2002
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
1874 KONSTANTYN Kaja 2009
1544 KOPACKA Anna 2006
239 KOPCZYK Adrian 1991
2595 KORDAS Konrad 1987
2898 KOWAL Łukasz 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
588 KUBIC Marcin 1996
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
536 KURDZIEL Stanisław 1956
2599 KUREK Kinga 2001
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
153 KUTYŁA Dawid 1991
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
939 LEWICKI Piotr 1969
1634 LODOWSKI Janusz 1962
2002 LUHA Peter 1989
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1298 MARCHEWKA Artur 1976
1791 MARKIEWICZ Zbigniew 1969
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
2250 MIKRUT Jakub 2003
540 MRÓZEK Mateusz 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
1761 NEUMANN Jacek 1965
2640 NIEDBAŁA Tomasz 1978
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2654 NOWAK Kamil 2001
1832 NOWICKI Marek 1975
928 NOWORYTA Anna 1981
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1759 PAŁKA Patryk 2002
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
1321 PIASZCZYK Antoni 2001
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1391 PIĄTEK Joanna 2000
877 PIEGZA Adrian 2000
784 PORADZISZ Michał 1994
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2377 PUT Maciej 2004
1706 RADKO Mateusz 2000
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2177 RESZKA Adam 2009
1311 RESZKA Jakub 2002
1850 ROBAK Wiktor 2002
1777 ROJEK Mateusz 1993
2584 RUDZKA Oliwia 2005
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
561 SITARZ Krzysztof 1985
2613 SKOTNICZNY Rafał 1979
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1654 SOSNOWSKA Małgorzata 1971
1313 STALMACH Zbigniew 2000
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1348 SUCHERSKA Kamila 1999
1569 SYRDA Zuzanna 2006
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
575 SZOTT Krzysztof 1954
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
2594 URBAN Witold 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
778 WOŹNY Dariusz 1986
2027 ZAJĄC Kacper 2004
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991