Michał Markiewicz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: „Siemacha” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 14:00
2. SSL „Wielmożanka” Wielmoża - „Siemacha” Kraków II 14:0
2   B ZĘBALA Paweł X MARKIEWICZ Michał 3:0 (15:13, 11:6, 11:5) ⇓
6   B ZĘBALA Mateusz
FERDEK Marek
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:0 (11:9, 11:7, 11:4) ⇓
7   A TOKARZ Paweł X MARKIEWICZ Michał 3:0 (14:12, 11:7, 11:3) ⇓
14   D ZĘBALA Mateusz X MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 11:2, 11:8) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-25 11:00 ⇨ 2020-10-29 17:30
15. TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków II 14:0
3   C BAJER Emilia Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 12:10, 11:4) ⇓
6   B ZLEZARCZYK Rafał
ZAKRZYŃSKI Wojciech
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
3:2 (7:11, 9:11, 11:6, 11:6, 11:8) ⇓
9   D NOWAK Jakub Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 11:7, 11:5) ⇓
11   A ZLEZARCZYK Rafał Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:4, 11:8, 11:8) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 10:00 ⇨ 2020-11-29 11:00
8. „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12
2   B MARKIEWICZ Michał X GONET Szymon 1:3 (9:11, 10:12, 12:10, 8:11) ⇓
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
3:2 (10:12, 4:11, 11:9, 11:5, 12:10) ⇑
8   B MARKIEWICZ Michał W PORADZISZ Michał 0:3 (2:11, 9:11, 3:11) ⇓
13   B MARKIEWICZ Michał Z ŚWIĘCH Jarosław 1:3 (15:13, 6:11, 8:11, 4:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-04 17:00
27. PKS „Porta” Kraków - „Siemacha” Kraków II 13:1
3   C KMIEĆ Paweł Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:9, 11:3, 11:8) ⇓
5   A DZIAŁEK Mateusz
KMIEĆ Paweł
W MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
0:3 (7:11, 10:12, 5:11) ⇑
9   D PORĘBSKI Marcin Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:7, 11:3, 11:5) ⇓
11   A DZIAŁEK Mateusz Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-10 15:30 ⇨ 2020-12-21 18:30
40. LKS „Wisła” Rząska II - „Siemacha” Kraków II 5:9
3   C KONIECZKOWICZ Dariusz Y MARKIEWICZ Michał 1:3 (9:11, 12:14, 11:8, 4:11) ⇑
5   A ROMANOWSKI Cezary
TWARDY Sebastian
W MARKIEWICZ Michał
RESZKA Adam
1:3 (11:6, 5:11, 5:11, 8:11) ⇑
9   D REPTAK Grzegorz Y MARKIEWICZ Michał 0:3 (3:11, 5:11, 7:11) ⇑
11   A ROMANOWSKI Cezary Y MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-19 10:00 ⇨ 2021-02-22 19:30
34. „Siemacha” Kraków II - UKS „Gryf” Gdów III 9:5
4   D MARKIEWICZ Michał Z KARWASIŃSKI Dominik 3:0 (11:8, 11:9, 14:12) ⇑
6   B MARKIEWICZ Michał
RESZKA Adam
X MARCHEWKA Rafał
KARWASIŃSKI Szymon
1:3 (10:12, 11:4, 8:11, 5:11) ⇓
9   D MARKIEWICZ Michał Y PAWELEC Tomasz 2:3 (11:5, 9:11, 6:11, 12:10, 11:13) ⇓
14   D MARKIEWICZ Michał X MARCHEWKA Rafał 3:0 (11:1, 11:2, 11:6) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-16 10:00 ⇨ 2021-02-26 19:00
43. „Siemacha” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II 5:9
4   D MARKIEWICZ Michał Z GAJER Filip 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
6   B MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
X BALIK Robert
GAJER Filip
2:3 (11:8, 7:11, 9:11, 11:9, 11:13) ⇓
9   D MARKIEWICZ Michał Y CHOCHÓŁ Paweł 0:3 (8:11, 9:11, 11:13) ⇓
14   D MARKIEWICZ Michał X BALIK Robert 0:3 (6:11, 13:15, 8:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-30 10:00 ⇨ 2021-03-10 18:30
54. „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki I 5:9
2   B MARKIEWICZ Michał X LEWICKI Piotr 3:2 (11:9, 10:12, 11:8, 9:11, 11:8) ⇑
6   B MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
X LEWICKI Piotr
SZOSTAK Michał
3:0 (11:9, 11:8, 12:10) ⇑
8   B MARKIEWICZ Michał W SZOSTAK Michał 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 8:11, 9:11) ⇓
13   B MARKIEWICZ Michał Z FILIPEK Angelika 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 10:12) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-22 18:00 ⇨ 2021-03-16 18:30
49. MKS „Centrum” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II 7:7
4   D SZEWCZYK Hubert Z MARKIEWICZ Michał 3:0 (11:8, 11:8, 11:4) ⇓
6   B GARDOŃ Jakub
YEUNG Arvin
X MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
1:3 (8:11, 11:9, 7:11, 9:11) ⇑
10   C UTYLSKI Kornel Z MARKIEWICZ Michał 0:3 (9:11, 5:11, 6:11) ⇑
13   B YEUNG Arvin Z MARKIEWICZ Michał 3:1 (11:6, 11:9, 7:11, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
2883 CHORNYI Yehor 2006
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
2246 DUDA Patryk 1978
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
1393 FILEK Maciej 2000
1626 FILIPEK Angelika 2007
924 FRĄCZEK Łukasz 1997
2903 GAJER Filip 2006
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
3026 GNATYSHEN Yevhenii 2008
768 GONET Szymon 1999
1636 GUZIK Aleksandra 2006
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
975 JEDYNAK Damian 1989
2570 KACZMARCZYK Julita 2006
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2771 KARWASIŃSKI Dominik 2009
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
2084 KOWAL Mieczysław 1963
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2813 KURELUS Piotr 2005
1694 KUZIO Aleksandra 2007
1504 KUZIO Maciej 2005
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
939 LEWICKI Piotr 1969
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2124 MARZEC Stefan 1953
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2857 MURZYN Maciej 1999
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
1709 PARTYKA Ryszard 1976
2575 PAWELEC Tomasz 2008
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2550 PILCH Aleksander 2008
784 PORADZISZ Michał 1994
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2932 PROCHOT Krystian 1998
2440 PRZEPOLSKI Dominik 2003
2867 REPTAK Grzegorz 1974
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2584 RUDZKA Oliwia 2005
2849 SALETNIK Jakub 2008
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2577 SKOWRONEK Anna 2005
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1313 STALMACH Zbigniew 2000
1898 STROJEK Karol 2004
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
2869 TOKARZ Paweł 1977
1873 UTYLSKI Kornel 2008
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
1886 WOLANIN Piotr 2001
3239 YEUNG Arvin 2009
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
874 ZĘBALA Mateusz 2001
875 ZĘBALA Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2858 ŻĄDŁO Damian 1999
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003