Łukasz Korczek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1984
Przynależność klubowa: LKS „Wisła” Rząska
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-21 11:00
19. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - LKS „Wisła” Rząska I 12:2
2   B NAŁÓDKA Dariusz X KORCZEK Łukasz 3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 12:10) ⇓
5   A NAŁÓDKA Dariusz
KUC Leszek
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:7) ⇓
7   A GŁOWACKI Arkadiusz X KORCZEK Łukasz 3:0 (11:7, 11:4, 11:8) ⇓
14   D DOMANIK Grzegorz X KORCZEK Łukasz 2:3 (11:7, 11:9, 8:11, 8:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 12:00 ⇨ 2020-11-26 18:30
10. LKS „Wisła” Rząska I - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 11:3
4   D KORCZEK Łukasz Z SALETNIK Jakub 3:1 (11:6, 6:11, 11:6, 14:12) ⇑
6   B KORCZEK Łukasz
STRYJAKOWSKI Tomasz
X PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
3:2 (9:11, 9:11, 11:5, 11:9, 14:12) ⇑
9   D KORCZEK Łukasz Y CHORNYI Yehor 3:0 (11:8, 11:9, 11:8) ⇑
14   D KORCZEK Łukasz X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 16:00 ⇨ 2020-12-03 19:30
25. UKS „Rokicie” Szczytniki II - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
2   B JAKUBCZYK Weronika X KORCZEK Łukasz 0:3 (6:11, 5:11, 2:11) ⇑
5   A STACHEL Bartłomiej
STACHEL Artur
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
0:3 (4:11, 7:11, 8:11) ⇑
7   A MARDOSZ Maciej X KORCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 6:11, 8:11) ⇑
14   D STACHEL Bartłomiej X KORCZEK Łukasz 0:3 (7:11, 8:11, 6:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 15:00 ⇨ 2020-12-09 19:00
5. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - LKS „Wisła” Rząska I 0:14
2   B MURZYN Maciej X KORCZEK Łukasz 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇑
5   A MURZYN Maciej
STALMACH Zbigniew
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
2:3 (8:11, 7:11, 11:9, 11:9, 4:11) ⇑
7   A STALMACH Zbigniew X KORCZEK Łukasz 2:3 (11:8, 2:11, 11:9, 8:11, 5:11) ⇑
14   D MUTA Michał X KORCZEK Łukasz 1:3 (11:8, 3:11, 4:11, 7:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 12:00 ⇨ 2020-12-17 18:30
31. LKS „Wisła” Rząska I - KS „Bronowianka” Kraków IV 11:3
4   D KORCZEK Łukasz Z WILK Roman 3:0 (11:3, 11:4, 11:3) ⇑
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W HADRYŚ Matylda
CYCHOWSKA Ewa
3:0 (11:3, 11:5, 11:5) ⇑
9   D KORCZEK Łukasz Y KOPACKA Anna 3:2 (12:14, 11:5, 8:11, 11:5, 12:10) ⇑
14   D KORCZEK Łukasz X CYCHOWSKA Ewa 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 11:5) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-18 19:00 ⇨ 2021-02-15 19:00
44. LKS „Polonia” Wilczkowice III - LKS „Wisła” Rząska I 7:7
2   B NOSEK Robert X KORCZEK Łukasz 1:3 (12:10, 12:14, 10:12, 2:11) ⇑
6   B SZEROCKI Jan
CNOTA Jakub
X KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:1 (11:5, 11:8, 12:14, 11:9) ⇓
7   A LUHA Peter X KORCZEK Łukasz 3:2 (10:12, 12:10, 11:8, 7:11, 11:8) ⇓
14   D SZEROCKI Jan X KORCZEK Łukasz 3:2 (8:11, 11:4, 7:11, 16:14, 13:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-08 18:00 ⇨ 2021-02-22 19:00
37. TKS „Opoka” Trzebinia II - LKS „Wisła” Rząska I 5:9
2   B WÓJCIK Jan X KORCZEK Łukasz 0:3 (5:11, 8:11, 12:14) ⇑
5   A WIELGOSZ Mirosław
GLANOWSKI Bartosz
W KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
3:0 (11:1, 11:6, 11:5) ⇓
7   A WIELGOSZ Mirosław X KORCZEK Łukasz 1:3 (8:11, 4:11, 11:6, 7:11) ⇑
14   D KURDZIEL Mikołaj X KORCZEK Łukasz 1:3 (6:11, 4:11, 13:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-31 12:00 ⇨ 2021-02-24 18:30
53. LKS „Wisła” Rząska I - „Q Team” Kraków 9:5
2   B KORCZEK Łukasz X WOŹNY Dariusz 3:1 (7:11, 11:9, 11:8, 11:7) ⇑
6   B KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
X BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
3:1 (11:7, 7:11, 12:10, 11:6) ⇑
8   B KORCZEK Łukasz W WALA Tomasz 2:3 (6:11, 11:6, 11:9, 7:11, 10:12) ⇓
13   B KORCZEK Łukasz Z KARATNIK Zbigniew 3:0 (11:4, 11:8, 11:4) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-01-24 12:00 ⇨ 2021-02-25 20:00
49. LKS „Wisła” Rząska I - KS „Jordan” Kraków 9:5
4   D KORCZEK Łukasz Z APOSTOŁ Paweł 2:3 (11:7, 14:16, 11:8, 15:17, 5:11) ⇓
5   A KORCZEK Łukasz
NOWAK Artur
W WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
3:0 (11:5, 11:9, 12:10) ⇑
9   D KORCZEK Łukasz Y BOROŃ Sławomir 3:0 (11:7, 11:8, 11:2) ⇑
14   D KORCZEK Łukasz X WIROŃSKI Piotr 3:0 (11:5, 11:4, 11:4) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2018 ADAMSKI Łukasz 1989
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
3034 BUKOWSKI Robert 1992
162 CELARY Mateusz 1995
1858 CHLIPAŁA Grzegorz 2005
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2883 CHORNYI Yehor 2006
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
2827 CYCHOWSKA Ewa 1994
2498 CZUBAK Michał 1987
1787 DATA Adrian 1998
2830 DOMANIK Grzegorz 1976
2246 DUDA Patryk 1978
1393 FILEK Maciej 2000
1626 FILIPEK Angelika 2007
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1322 GNIADEK Michał 2003
1161 GORYCKI Mikołaj 2000
1902 GÓRECKA Dominika 2000
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
975 JEDYNAK Damian 1989
2030 JURCZYK Marek 1970
2001 KALICIAK Dariusz 1974
3175 KARATNIK Zbigniew 1979
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1895 KMITA Kamil 2004
1415 KNAGA Łukasz 2003
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2402 KOŁODZIEJSKI Michał 1972
163 KOŁOS Arkadiusz 2001
1544 KOPACKA Anna 2006
1275 KOPACKI Paweł 2004
568 KRZYK Bartosz 1991
2000 KUC Leszek 1970
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
153 KUTYŁA Dawid 1991
1504 KUZIO Maciej 2005
2094 LASKOWSKI Jan 1958
2002 LUHA Peter 1989
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
1936 ŁUKASIK Sławomir 1966
2127 MALARCZYK Martyna 2004
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2395 MARDOSZ Maciej 2010
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
2038 MASTERNAK Kuba 1972
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
1896 MIĘKINA Hubert 2005
2857 MURZYN Maciej 1999
3333 MUTA Michał 2008
890 MYSTEK Rafał 2001
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
1761 NEUMANN Jacek 1965
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2677 OCHALIK Konrad 2008
2855 OLEKSA Kacper 2008
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1709 PARTYKA Ryszard 1976
1899 PASZEK Hubert 2004
1833 PEREK Robert 1973
2034 PĘKSA Tadeusz 1984
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
1773 PIĄTEK Jarosław 1959
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1921 PIOTROWSKI Wiktor 2003
2178 PIRÓG Paweł 2008
2852 PŁAWIŃSKI Natan 2008
784 PORADZISZ Michał 1994
2932 PROCHOT Krystian 1998
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
2367 RADZISZEWSKI Radosław 1985
659 RAŚ Tomasz 1979
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
2849 SALETNIK Jakub 2008
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
1604 SĘK Rafał 1977
561 SITARZ Krzysztof 1985
1373 SOKAL Piotr 1986
2104 STACHEL Bartłomiej 2009
2860 STALMACH Zbigniew 1966
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
1641 STOCHEL Adam 2006
2036 STOJEK Michał 1974
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
1569 SYRDA Zuzanna 2006
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
670 TALAGA Samuel 1999
1839 TURECKI Jakub 2011
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
1408 ZAJĄC Anna 2002
2027 ZAJĄC Kacper 2004
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003