Adam Reszka
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2009
Przynależność klubowa: „Siemacha” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 18:00
90. „Siemacha” Kraków II - „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie III 14:0
2   B RESZKA Adam X NOWAK Mateusz 3:0 (11:9, 11:8, 11:7) ⇑
6   B RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
X KOCHANOWSKI Mateusz
KOCHANOWSKI Tomasz
3:0 (11:5, 11:2, 11:9) ⇑
8   B RESZKA Adam W NOWAK Tomasz 3:0 (11:4, 11:6, 11:9) ⇑
13   B RESZKA Adam Z CHOLEWA Kacper 3:1 (11:7, 9:11, 11:4, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-02 10:00 ⇨ 2021-09-28 17:30
96. „Siemacha” Kraków II - MKS „Centrum” Kraków III 9:5
2   B RESZKA Adam X KROKOS Bartłomiej 3:1 (6:11, 14:12, 11:5, 11:5) ⇑
6   B RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
X DONIEC Krzysztof
YEUNG Arvin
3:0 (11:7, 11:5, 12:10) ⇑
8   B RESZKA Adam W SZEWCZYK Hubert 0:3 (9:11, 5:11, 3:11) ⇓
13   B RESZKA Adam Z DĄBEK Michał 0:3 (7:11, 6:11, 5:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-15 19:00 ⇨ 2021-10-04 19:00
84. LKS „Wisła” Rząska I - „Siemacha” Kraków II 6:8
3   C KORCZEK Łukasz Y RESZKA Adam 3:0 (11:9, 11:6, 11:2) ⇓
6   B BUŁA Dominik
KONIECZKOWICZ Dariusz
X RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
3:2 (10:12, 9:11, 11:5, 11:9, 11:3) ⇓
9   D KONIECZKOWICZ Dariusz Y RESZKA Adam 1:3 (11:8, 9:11, 3:11, 5:11) ⇑
11   A NOWAK Artur Y RESZKA Adam 3:0 (12:10, 11:6, 11:8) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-16 15:00
101. KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa - „Siemacha” Kraków II 2:12
2   B ROKOSZ Bartłomiej X RESZKA Adam 0:3 (6:11, 2:11, 4:11) ⇑
5   A STALMACH Zbigniew
POPIELAK Maciej
W RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
0:3 (10:12, 11:13, 5:11) ⇑
7   A POPIELAK Maciej X RESZKA Adam 0:3 (3:11, 7:11, 7:11) ⇑
14   D STALMACH Zbigniew X RESZKA Adam 1:3 (11:5, 10:12, 9:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-23 10:00 ⇨ 2021-10-19 17:30
107. „Siemacha” Kraków II - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1
2   B RESZKA Adam X STACHEL Bartłomiej 3:0 (11:4, 11:4, 11:5) ⇑
6   B RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
X STACHEL Bartłomiej
MARDOSZ Zuzanna
3:0 (11:4, 11:7, 11:8) ⇑
8   B RESZKA Adam W MARDOSZ Maciej 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:5) ⇑
13   B RESZKA Adam Z MARDOSZ Zuzanna 3:0 (11:1, 11:9, 11:4) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-31 16:30
112. SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - „Siemacha” Kraków II 12:2
2   B TOKARZ Paweł X RESZKA Adam 3:0 (11:8, 11:7, 11:3) ⇓
5   A SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
W RESZKA Adam
KUŹNIAR Antoni
3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇓
7   A SĘK Rafał X RESZKA Adam 3:1 (10:12, 11:7, 11:7, 11:7) ⇓
14   D GUMULA Marcin X RESZKA Adam 3:0 (11:4, 16:14, 16:14) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-18 10:00 ⇨ 2021-12-05 15:00
129. „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 12:2
3   C RESZKA Adam Y TALAGA Samuel 3:2 (8:11, 11:8, 11:8, 9:11, 11:9) ⇑
6   B RESZKA Adam
KUŹNIAR Antoni
X GONET Szymon
MAREK Piotr
1:3 (11:5, 9:11, 16:18, 11:13) ⇓
10   C RESZKA Adam Z ŚWIĘCH Jarosław 3:0 (11:8, 11:7, 11:9) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-11-27 10:00 ⇨ 2021-12-07 18:00
115. „Siemacha” Kraków II - „Dorbud-Gryf” Gdów II 7:7
6   B RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
X PERZ Izabela
GAJ Milena
0:3 (7:11, 3:11, 6:11) ⇓
13   B RESZKA Adam Z PERZ Izabela 1:3 (2:11, 11:8, 6:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 15:00 ⇨ 2022-01-08 12:00
122. KS „Podwawelski” Kraków IV - „Siemacha” Kraków II 0:14 walkower
2   B CHŁĘDOWSKI Jakub X RESZKA Adam 3:0 (11:3, 11:8, 11:3) -
6   B ELARGAWY Omar
SŁONINA Adam
X RESZKA Adam
PILCH Mikołaj
1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 4:11) -
7   A ELARGAWY Omar X RESZKA Adam 3:1 (11:7, 11:13, 11:7, 11:5) -
14   D SŁONINA Adam X RESZKA Adam 0:3 (4:11, 7:11, 6:11) -
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2022-01-15 10:00 ⇨ 2022-01-11 18:00
143. „Siemacha” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz II 0:14
2   B RESZKA Adam X ŁASKAWIEC Jakub 0:3 (3:11, 6:11, 3:11) ⇓
6   B RESZKA Adam
NAWARA Franciszek
X ŁASKAWIEC Jakub
KOWAL Łukasz
0:3 (6:11, 8:11, 6:11) ⇓
8   B RESZKA Adam W KOWAL Łukasz 2:3 (11:9, 6:11, 8:11, 11:7, 5:11) ⇓
13   B RESZKA Adam Z NATKANIEC Michał 2:3 (11:9, 7:11, 9:11, 11:8, 7:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2974 BUCZEK Marcin 1986
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
2902 CHOLEWA Kacper 2008
2883 CHORNYI Yehor 2006
2828 DĄBEK Michał 2004
133 DZIAŁEK Mateusz 1994
3594 ELARGAWY Omar 1992
1774 FERDEK Marek 1968
1393 FILEK Maciej 2000
1626 FILIPEK Angelika 2007
2903 GAJER Filip 2006
2768 GŁUSZEK Damian 2003
768 GONET Szymon 1999
2024 GUMULA Marcin 1975
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
2664 JANIK Grzegorz 1977
2001 KALICIAK Dariusz 1974
2771 KARWASIŃSKI Dominik 2009
3065 KARWASIŃSKI Szymon 2006
176 KLIMCZAK Marek 1965
2283 KMIEĆ Paweł 1972
1830 KOHUTEK Konrad 1976
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2595 KORDAS Konrad 1987
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2898 KOWAL Łukasz 1983
1711 KRAWCZYK Kacper 2001
2238 KROKOS Bartłomiej 2005
2000 KUC Leszek 1970
2813 KURELUS Piotr 2005
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2617 ŁASKAWIEC Jakub 1975
1827 MARCHEWKA Rafał 2009
2395 MARDOSZ Maciej 2010
2648 MARDOSZ Zuzanna 2011
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
2083 NOWAK Artur 1987
1824 NOWAK Jakub 2007
2345 NOWAK Mateusz 2007
3469 NOWAK Tomasz 1976
1543 PERZ Izabela 2008
2696 PICHLA Paweł 1976
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
1903 PIESZCZEK Mikołaj 2004
2730 PIETROW Aleksander 2002
3588 POPIELAK Maciej 2006
2932 PROCHOT Krystian 1998
2867 REPTAK Grzegorz 1974
2859 ROKOSZ Bartłomiej 2006
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2849 SALETNIK Jakub 2008
1604 SĘK Rafał 1977
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
3706 SŁONINA Adam 2008
2104 STACHEL Bartłomiej 2009
2860 STALMACH Zbigniew 1966
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
2576 SZOSTAK Michał 2005
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2869 TOKARZ Paweł 1977
3320 TWARDY Sebastian 1994
2110 UTYLSKA Karolina 2011
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
1886 WOLANIN Piotr 2001
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
874 ZĘBALA Mateusz 2001
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003