Paweł Kmieć
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1972
Przynależność klubowa: PKS „Porta” Kraków
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00 ⇨ 2020-10-11 11:00
1. TKKF Dobczyce - PKS „Porta” Kraków 8:6
4   D NOWAK Jakub Z KMIEĆ Paweł 3:1 (12:14, 11:5, 11:7, 11:9) ⇓
5   A NOWAK Jakub
BAJER Grzegorz
W MAŚLONG Mirosław
KMIEĆ Paweł
3:0 (11:5, 11:9, 11:7) ⇓
10   C ZLEZARCZYK Rafał Z KMIEĆ Paweł 3:2 (5:11, 13:15, 12:10, 11:9, 11:3) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1892 ANDRZEJAK Kacper 2005
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
1335 BEŁZA Janusz 1964
218 BIESAGA Marek 1964
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
1635 BOROŃ Sławomir 1962
2392 BUCH Marcin 1969
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
922 CHŁĘDOWSKI Jakub 1993
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
2382 CZERNUKHIN Jewhen 2000
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2080 DZIURA Wojciech 1987
1626 FILIPEK Angelika 2007
1625 GAJ Milena 2008
1672 GALA Bartłomiej 2003
1692 GALA Dawid 2005
658 GARYCKI Adrian 1996
572 GARYCKI Andrzej 1961
573 GĘDŁEK Władysław 1946
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
1902 GÓRECKA Dominika 2000
975 JEDYNAK Damian 1989
2579 KILISZEK Kamila 2005
176 KLIMCZAK Marek 1965
1275 KOPACKI Paweł 2004
2079 KORCZEK Łukasz 1984
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2898 KOWAL Łukasz 1983
2000 KUC Leszek 1970
2812 KUCAB Jakub 2003
1671 KUĆ Grzegorz 2004
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
178 KUTAJ Maksymilian 2002
2268 KWIECIŃSKI Jakub 2004
939 LEWICKI Piotr 1969
2002 LUHA Peter 1989
1416 MARCHEWKA Kamil 2003
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2124 MARZEC Stefan 1953
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
2507 MIERNIK Jan 2007
769 MOREK Radosław 2000
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2615 NATKANIEC Michał 1980
978 NOSEK Robert 1970
1824 NOWAK Jakub 2007
1832 NOWICKI Marek 1975
2260 OSTROMĘCKI Rafał 1976
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1709 PARTYKA Ryszard 1976
435 PIASKOWSKI Piotr 1984
2696 PICHLA Paweł 1976
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
2550 PILCH Aleksander 2008
2439 PRZEPOLSKI Andrzej 1974
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
624 RÓŻYCZKA Mirosław 1973
561 SITARZ Krzysztof 1985
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
570 STANISZEWSKI Krzysztof 1985
575 SZOTT Krzysztof 1954
156 ŚLAZYK Paweł 1971
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
2869 TOKARZ Paweł 1977
2447 TOMSIA Sławomir 1979
1839 TURECKI Jakub 2011
1330 TURECKI Jarosław 1979
1269 TURECKI Kacper 2006
1196 URBAN Piotr 1976
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
1702 WALCZAK Wojciech 1960
2878 WĄS Bartłomiej 2004
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1006 WOJAS Bartłomiej 2004
1778 WOJTOŃ Przemysław 1983
1886 WOLANIN Piotr 2001
1938 WOLAŃCZYK Paweł 1980
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
875 ZĘBALA Paweł 1998
521 ZLEZARCZYK Rafał 1994
94 ZYCH Szymon 1995
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003