Patrycja Marta
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa:
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1188 ANTOSZ Michał 2000
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
188 BIL Maksymilian 1998
760 BŁĄKAŁA Kamil 1997
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
757 CHYL Zbigniew 1964
991 DAMIAN Wiktor 2001
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
747 DĄBROWA Bolesław 1963
746 DUBIEL Józef 1972
672 DUDEK Adam 1948
756 FILIPOWSKI Michał 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
983 JUREK Szymon 1996
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
422 KLUBA Krzysztof 1962
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
744 KUPIEC Dariusz 1982
646 LIS Daniel 1999
764 MILEWSKA Eliza 2002
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
758 NOSEK Artur 1996
424 NOWAK Patryk 1997
617 PACH Mateusz 1994
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
371 PIS Kamil 1991
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
745 PRZYBYŁO Marek 1955
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
428 RAJZER Aleksandra 2000
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
709 SACHA Bartłomiej 1991
968 SALA Maciej 1989
743 SALA Wojciech 1983
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
738 STOLARZ Beniamin 1998
740 STYRNA Stanisław 1943
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
947 SZMYD Zygmunt 1954
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
993 WOŹNIAK Damian 1998
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
761 ZYCH Michał 1996