Eryk Pióro
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1999
Przynależność klubowa:
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1188 ANTOSZ Michał 2000
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
921 BATKO Paweł 1988
899 BIEL Jakub 1987
188 BIL Maksymilian 1998
1217 BŁOCHO Przemysław 2001
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
708 BOGUSZ Maciej 1996
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
642 CHMIELEWSKI Maciej 1995
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
757 CHYL Zbigniew 1964
992 DAMIAN Szczepan 1997
991 DAMIAN Wiktor 2001
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
747 DĄBROWA Bolesław 1963
790 DORECKI Kamil 1997
368 DREWNIANY Ewelina 1996
402 DUDA Tomasz 1981
672 DUDEK Adam 1948
756 FILIPOWSKI Michał 1995
742 FLĄDRO Piotr 1982
785 GAJDA Konrad 1990
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
649 JANECZEK Bartłomiej 1994
644 JANISZEWSKI Kamil 1997
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000
983 JUREK Szymon 1996
1135 KANIA Jan 1952
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
422 KLUBA Krzysztof 1962
186 KNAPIK Jacek 1961
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
744 KUPIEC Dariusz 1982
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
646 LIS Daniel 1999
375 ŁĄTKA Jarosław 1977
764 MILEWSKA Eliza 2002
707 MIREK Damian 1994
706 MIREK Joanna 1996
648 MISIASZEK Wojciech 1994
645 MORAWIEC Michał 1995
378 NOSAL Mirosław 1977
758 NOSEK Artur 1996
430 NOWAK Aneta 1994
423 NOWAK Jan 1971
424 NOWAK Patryk 1997
187 NOWAK Stanisław 1962
396 OSIKA Natalia 1997
617 PACH Mateusz 1994
349 PAJDO Konrad 1993
946 PARA Eligiusz 1954
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
372 PIS Marcin 1996
945 PODGÓRSKI Jan 1959
350 PRZEKLASA Marek 1962
70 PRZEKLASA Monika 1986
745 PRZYBYŁO Marek 1955
759 PYTEL Aleksandra 2002
428 RAJZER Aleksandra 2000
1138 RAK Dawid 2000
1136 RAK Sebastian 2001
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
720 RYŚ Daniel 1997
709 SACHA Bartłomiej 1991
968 SALA Maciej 1989
743 SALA Wojciech 1983
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
721 SERAFIN Mateusz 1997
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
740 STYRNA Stanisław 1943
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
699 SZPILSKA Roksana 1998
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
376 TABOR Marcin 1981
650 TATARCZUCH Rafał 1998
616 WIERZCHOWIEC Piotr 1994
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
775 WÓJCIK Jerzy 1954
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
733 WRONA Bartłomiej 2000
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
761 ZYCH Michał 1996