Michał Poradzisz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1994
Przynależność klubowa: UKS „Zarabie” Myślenice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-04 11:00
3. UKS „Zarabie” Myślenice III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 10:4
3   C PORADZISZ Michał Y FILIPEK Angelika 3:1 (11:9, 11:9, 5:11, 11:7) ⇑
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X FILIPEK Angelika
SZOSTAK Michał
3:2 (11:9, 11:7, 9:11, 9:11, 11:8) ⇑
10   C PORADZISZ Michał Z KLIMCZAK Marek 0:3 (6:11, 5:11, 9:11) ⇓
12   C PORADZISZ Michał W SZOSTAK Michał 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 13:30
14. LKS „Kłos” Olkusz II - UKS „Zarabie” Myślenice III 4:10
4   D NATKANIEC Michał Z PORADZISZ Michał 2:3 (11:9, 5:11, 3:11, 11:8, 5:11) ⇑
5   A TRZECIAK Jacek
CHOCHÓŁ Paweł
W PORADZISZ Michał
DŹWIG Andrzej
2:3 (11:8, 11:13, 11:7, 9:11, 6:11) ⇑
10   C CHOCHÓŁ Paweł Z PORADZISZ Michał 2:3 (11:5, 9:11, 11:8, 6:11, 4:11) ⇑
13   B BALIK Robert Z PORADZISZ Michał 3:2 (11:8, 6:11, 6:11, 11:4, 11:6) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-22 11:00
19. UKS „Zarabie” Myślenice III - MKS „Centrum” Kraków IV 10:4
2   B PORADZISZ Michał X DONIEC Krzysztof 3:0 (13:11, 11:7, 11:7) ⇑
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X KONSTANTYN Kaja
DONIEC Krzysztof
3:0 (11:3, 11:4, 11:8) ⇑
8   B PORADZISZ Michał W KONSTANTYN Kaja 3:0 (11:4, 11:5, 11:3) ⇑
13   B PORADZISZ Michał Z SZEWCZYK Hubert 2:3 (6:11, 8:11, 13:11, 11:8, 5:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-11-28 10:00
24. UKS „Gryf” Gdów III - UKS „Zarabie” Myślenice III 1:13
4   D KARWASIŃSKI Dominik Z PORADZISZ Michał 0:3 (4:11, 4:11, 10:12) ⇑
5   A TURECKI Jakub
KARWASIŃSKI Szymon
W PORADZISZ Michał
DŹWIG Andrzej
1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 9:11) ⇑
10   C KARWASIŃSKI Szymon Z PORADZISZ Michał 1:3 (7:11, 6:11, 12:10, 4:11) ⇑
13   B TURECKI Jakub Z PORADZISZ Michał 1:3 (9:11, 3:11, 11:6, 8:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-17 10:00 ⇨ 2020-11-29 11:00
8. „Siemacha” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice III 2:12
1   A PIRÓG Paweł W PORADZISZ Michał 0:3 (9:11, 7:11, 9:11) ⇑
5   A MARKIEWICZ Michał
PIRÓG Paweł
W PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
3:2 (10:12, 4:11, 11:9, 11:5, 12:10) ⇓
8   B MARKIEWICZ Michał W PORADZISZ Michał 0:3 (2:11, 9:11, 3:11) ⇑
12   C OCHALIK Konrad W PORADZISZ Michał 1:3 (2:11, 11:8, 8:11, 1:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-06 11:00
29. UKS „Zarabie” Myślenice III - LKS „Wisła” Rząska II 13:1
4   D PORADZISZ Michał Z ROMANOWSKI Cezary 3:0 (11:6, 11:3, 11:3) ⇑
6   B PORADZISZ Michał
ŻĄDŁO Piotr
X REPTAK Grzegorz
KONIECZKOWICZ Dariusz
3:0 (11:7, 11:3, 11:4) ⇑
9   D PORADZISZ Michał Y TWARDY Sebastian 3:0 (11:6, 11:5, 11:5) ⇑
14   D PORADZISZ Michał X KONIECZKOWICZ Dariusz 3:0 (11:4, 11:6, 11:5) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-20 11:00
33. TKKF Dobczyce - UKS „Zarabie” Myślenice III 6:8
4   D ZAKRZYŃSKI Wojciech Z PORADZISZ Michał 3:2 (12:10, 4:11, 6:11, 11:2, 11:4) ⇓
6   B ZYCH Szymon
ZAKRZYŃSKI Wojciech
X DZIADEK Dominik
PORADZISZ Michał
1:3 (11:5, 10:12, 8:11, 6:11) ⇑
10   C BAJER Grzegorz Z PORADZISZ Michał 0:3 (6:11, 9:11, 5:11) ⇑
13   B ZYCH Szymon Z PORADZISZ Michał 3:1 (7:11, 13:11, 11:9, 15:13) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
1879 BAJER Grzegorz 2007
1482 BALIK Robert 1976
1282 BAŁUSZEK Marcin 1995
444 BIEŃCZYCKI Jakub 2003
445 BIEŃCZYCKI Łukasz 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
2078 BUŁA Dominik 1981
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
504 CHOROBIK Łukasz 1995
888 DĄBROWSKI Damian 1979
2994 DONIEC Krzysztof 2004
704 DZIADEK Dominik 1998
2080 DZIURA Wojciech 1987
1774 FERDEK Marek 1968
1626 FILIPEK Angelika 2007
2 FLOREK Arkadiusz 1993
1336 GIBAŁA Marcin 1976
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
1605 GLANOWSKI Waldemar 1962
2023 GŁOWACKI Dawid 2002
651 GONET Maciej 1975
1784 GRATKOWSKI Jacek 1971
63 GROMADA Arkadiusz 1998
2842 IMIELSKI Marcin 1975
83 IWASZKO Dominik 1997
1786 JAŁOCHA Michał 1977
2771 KARWASIŃSKI Dominik 2009
3065 KARWASIŃSKI Szymon 2006
954 KASPRZYK Piotr 1988
176 KLIMCZAK Marek 1965
1830 KOHUTEK Konrad 1976
1751 KOLIŃSKI Witold 1968
2868 KONIECZKOWICZ Dariusz 1966
1874 KONSTANTYN Kaja 2009
2079 KORCZEK Łukasz 1984
588 KUBIC Marcin 1996
653 KULIŚ Mateusz 1995
1750 KURCZYNA Łukasz 1985
1703 KUSZYŃSKI Marek 1959
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
618 MAROSZEK Patryk 1992
1265 MAŚLONG Mirosław 1971
664 MICHAŁOWSKI Włodzimierz 1955
769 MOREK Radosław 2000
2615 NATKANIEC Michał 1980
1761 NEUMANN Jacek 1965
322 NOWACKA Dorota 1966
928 NOWORYTA Anna 1981
929 NYCZ Bartosz 1999
2677 OCHALIK Konrad 2008
776 ORŁOŚ Szymon 1991
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
909 PEREK Nikodem 2000
1833 PEREK Robert 1973
877 PIEGZA Adrian 2000
1771 PIESZCZEK Włodzimierz 1975
951 PIETRZYK Marcin 1990
2178 PIRÓG Paweł 2008
1488 PŁOWIEC Patryk 1998
1311 RESZKA Jakub 2002
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
1604 SĘK Rafał 1977
2843 SKULSKI Bartosz 1982
84 SŁOMKA Dominik 1997
1355 SOCZYŃSKI Tadeusz 1988
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
934 SUDY Artur 1975
132 SUSKI Karol 1994
666 SZATKO-NOWAK Jolanta 1960
1241 SZELEST Jacek 1981
880 SZEROCKI Jan 1999
1505 SZEWCZYK Hubert 2005
120 SZLAMKA Paweł 1989
2576 SZOSTAK Michał 2005
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1837 TRZECIAK Jacek 1969
1839 TURECKI Jakub 2011
3320 TWARDY Sebastian 1994
1005 WALA Tomasz 1976
1702 WALCZAK Wojciech 1960
894 WIERZBIŃSKI Marcin 2000
1283 WÓJCIK Jan 1959
967 ZAJĘCKI Paweł 1998
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
525 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999
526 ZAKRZYŃSKI Wojciech 1997
453 ZAPALSKI Bartosz 1991
94 ZYCH Szymon 1995
615 ŻEBRO Krzysztof 1986