Robert Nosek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1970
Przynależność klubowa: LKS „Polonia” Wilczkowice
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-23 19:00
20. LKS „Polonia” Wilczkowice III - UKS „Rokicie” Szczytniki II 13:1
4   D NOSEK Robert Z GAJ Julia 3:0 (12:10, 11:5, 11:3) ⇑
6   B NOSEK Robert
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
X JAKUBCZYK Weronika
GAJ Julia
3:1 (11:13, 11:9, 11:8, 11:6) ⇑
9   D NOSEK Robert Y STACHEL Artur 3:0 (11:5, 11:3, 11:5) ⇑
14   D NOSEK Robert X JAKUBCZYK Weronika 3:0 (11:8, 11:6, 11:4) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-21 19:00
35. LKS „Polonia” Wilczkowice III - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4
4   D NOSEK Robert Z SALETNIK Jakub 3:1 (11:6, 9:11, 11:1, 11:1) ⇑
6   B NOSEK Robert
WIDEŁKA Mirosław
X BULIŃSKI Sebastian
SALETNIK Jakub
3:1 (9:11, 11:2, 11:8, 11:8) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2098 BAJER Emilia 2005
1879 BAJER Grzegorz 2007
237 BAŁUSZEK Kamil 1993
218 BIESAGA Marek 1964
2709 BOLISĘGA Sebastian 1974
1635 BOROŃ Sławomir 1962
518 BUJAK Piotr 1960
2614 CHOCHÓŁ Paweł 1979
1701 CHOLEWA Wacław 1960
2695 CIESZKOWSKI Dominik 1984
1920 CNOTA Jakub 2002
2416 GAJ Julia 2010
3026 GNATYSHEN Yevhenii 2008
2436 JAKUBCZYK Katarzyna 1982
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
2283 KMIEĆ Paweł 1972
2537 KOLIŃSKI Paweł 2001
1275 KOPACKI Paweł 2004
2103 KOSTUCH Gabriela 2009
2000 KUC Leszek 1970
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
2638 ŁABĘDŹ Janusz 1966
1666 MAJDAK Rafał 2006
2152 MARKIEWICZ Michał 2008
2507 MIERNIK Jan 2007
2615 NATKANIEC Michał 1980
412 PALCZYŃSKI Bogdan 1964
1899 PASZEK Hubert 2004
641 PAWLUSIAK Jakub 1998
1833 PEREK Robert 1973
1543 PERZ Izabela 2008
2696 PICHLA Paweł 1976
2550 PILCH Aleksander 2008
2178 PIRÓG Paweł 2008
2841 POGAN Przemysław 1979
2710 PORĘBSKI Marcin 1979
2592 POROSZEWSKI Jacek 1977
2867 REPTAK Grzegorz 1974
241 ROSIEK Michał 1996
2849 SALETNIK Jakub 2008
569 SASIŃSKI Tomasz 1941
2174 STACHEL Artur 2011
1194 STOLARCZYK Marcin 1989
880 SZEROCKI Jan 1999
668 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1269 TURECKI Kacper 2006
1873 UTYLSKI Kornel 2008
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1329 WCISŁO Konrad 2005
238 WIELGOSZ Mirosław 1967
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1283 WÓJCIK Jan 1959
1176 ZAJĘCKI Rafał 2002
2489 ŻĄDŁO Piotr 2003