Tadeusz Kliszcz
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1961
Przynależność klubowa: TG „Sokół” Gniazdo Zakopane
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-11-20 18:00
9. TG „Sokół” Gniazdo Zakopane - KS „Unia” Naprawa 10:4
4   D KLISZCZ Tadeusz Z KOWALCZYK Marek 3:0 (11:2, 11:5, 11:8) ⇑
6   B KLISZCZ Tadeusz
MOTYKA Janusz
X KOWALCZYK Marek
NOSIDLAK Szymon
3:0 (13:11, 11:9, 11:5) ⇑
9   D KLISZCZ Tadeusz Y NOSIDLAK Szymon 2:3 (9:11, 11:9, 10:12, 11:7, 10:12) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-05 14:00
15. MKS „Skawa” Wadowice II - TG „Sokół” Gniazdo Zakopane 10:4
4   D BIELAŃSKI Dariusz Z KLISZCZ Tadeusz 3:0 (11:3, 11:7, 11:4) ⇓
6   B PIEKARCZYK Tomasz
PIEKARCZYK Zuzanna
X KLISZCZ Tadeusz
MORAWETZ Krzysztof
3:0 (11:3, 11:9, 11:9) ⇓
10   C PIEKARCZYK Tomasz Z KLISZCZ Tadeusz 3:0 (12:10, 11:1, 11:6) ⇓
13   B PIEKARCZYK Zuzanna Z KLISZCZ Tadeusz 1:3 (7:11, 11:3, 8:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
329 BOBAK Piotr 1978
1798 BYRSKI Kamil 2000
332 CHOJNA Dawid 1992
1794 CHOLEWKA Katarzyna 1991
1401 CYRWUS Anna 2005
1024 DŁUGOPOLSKI Grzegorz 2003
102 GRAJNY Marta 1997
1231 HANDZEL Weronika 2004
1580 IWANIEC Kinga 1999
1403 KLAG Wiktor 2007
1497 KOCZAŁKO Oliwia 2006
1818 KORCZAK Dariusz 2002
1817 KORCZAK Karol 2006
1509 KORCZAK Natasza 2006
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
2733 KOWALCZYK Marek 1982
714 KOWALCZYK Zuzanna 2003
1230 KOWALKOWSKI Maciej 2004
1819 KUTEK Edyta 2003
1816 KUTEK Patrycja 2000
1467 KWIATKOWSKI Kacper 2004
127 LENART Kazimierz 1952
1445 LUBERDA Mateusz 2002
1581 MAJERCZAK Jan 1972
1582 MAJERCZAK Tomasz 1999
985 MAŁYSIAK Kamila 2004
328 MAMOŃ Wojciech 1981
1502 MENSFELD Natalia 2004
1468 MROŻEK Damian 2005
3220 NOSIDLAK Szymon 2006
592 PANCZAK Szymon 1995
1437 PANEK Kamil 1992
1386 PIEKARCZYK Michał 2004
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
1444 PUDZISZ Kamil 2003
1801 RÓŻAŃSKI Damian 2003
589 RYPEL Mikołaj 1999
1237 RYPEL Sebastian 1999
1185 SKRZYPEK Aleksandra 2002
1316 SKRZYPIEC Dawid 1988
1584 SOŁTYS Piotr 1998
1177 STASZCZAK Zuzanna 2002
590 STEFANIAK Paweł 1999
1665 STRAUB Oliver 2006
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
1501 ŚCIESZKA Karolina 2004
599 ŚWIRSKI Paweł 1999
1475 WAKSMUNDZKA Natalia 2004
1806 WAWRZON Sebastian 1998
1804 WĘGLARZ Patryk 1988
1583 WINCEK Marek 1981
1414 WODNIAK Kamil 2003
1826 ZANIEWSKI Franciszek 2007
615 ŻEBRO Krzysztof 1986
1392 ŻYDEK Miłosz 2001