Henryk Caputa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1959
Przynależność klubowa: KS „Turbacz” Mszana Dolna
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-25 18:00 ⇨ 2021-09-29 18:00
29. KS „Turbacz” Mszana Dolna - UKS „Metalka” Nowy Targ 11:3
3   C CAPUTA Henryk Y PIETRZAK Maciej 3:0 (11:4, 11:8, 11:7) ⇑
5   A CAPUTA Henryk
BOBER Damian
W WOLSKI Tomasz
PIETRZAK Maciej
3:0 (11:3, 11:8, 11:7) ⇑
10   C CAPUTA Henryk Z DŁUGOPOLSKI Antoni 3:0 (11:6, 11:7, 11:5) ⇑
12   C CAPUTA Henryk W WOLSKI Tomasz 0:3 (3:11, 11:13, 6:11) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-15 18:00
40. KTS „Victoria” Spytkowice III - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6
2   B PIETRAŃCZYK Jakub X CAPUTA Henryk 3:0 (11:5, 11:6, 11:8) ⇓
5   A PIETRAŃCZYK Jakub
KAJFASZ Bogdan
W CAPUTA Henryk
BOBER Damian
1:3 (8:11, 3:11, 11:2, 6:11) ⇑
7   A BOBAK Piotr X CAPUTA Henryk 3:0 (11:9, 11:3, 12:10) ⇓
14   D KAJFASZ Bogdan X CAPUTA Henryk 3:0 (11:8, 11:7, 11:8) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-29 18:00
46. LKS „Victoria” Nidek II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 11:3
3   C ŻYDEK Robert Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:8, 11:2, 11:4) ⇓
5   A FILEK Maciej
ŻYDEK Robert
W CAPUTA Henryk
BOBER Damian
3:2 (11:5, 11:6, 8:11, 6:11, 12:10) ⇓
9   D SZEMIK Krzysztof Y CAPUTA Henryk 3:1 (11:5, 11:8, 9:11, 11:3) ⇓
11   A HOLCMAN Zbigniew Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:8, 11:8, 11:8) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-23 18:00 ⇨ 2021-11-06 18:00
42. KS „Turbacz” Mszana Dolna - LKS „Orawa” Jabłonka 11:3
3   C CAPUTA Henryk Y LITWIAK Tadeusz 3:1 (8:11, 11:9, 11:3, 11:8) ⇑
5   A CAPUTA Henryk
BOBER Damian
W LITWIAK Tadeusz
BROŻEK Jacek
3:1 (11:6, 6:11, 11:8, 11:6) ⇑
10   C CAPUTA Henryk Z GRZYBACZ Jakub 3:0 (11:3, 11:3, 11:8) ⇑
12   C CAPUTA Henryk W BROŻEK Jacek 1:3 (5:11, 6:11, 11:7, 2:11) ⇓
5NT | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-10-01 18:00 ⇨ 2021-11-12 18:00
33. KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Turbacz” Mszana Dolna 8:6
3   C PIETRUSZYŃSKA Natasza Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:5, 11:3, 11:9) ⇓
5   A KORCZAK Natasza
KUWIK Paweł
W CAPUTA Henryk
BOBER Damian
0:3 (9:11, 6:11, 7:11) ⇑
9   D MROCZKA Alicja Y CAPUTA Henryk 3:2 (5:11, 11:3, 10:12, 11:5, 11:8) ⇓
11   A KUWIK Paweł Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
3068 BEDNARZ Paweł 1986
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
329 BOBAK Piotr 1978
295 BODZIONY Grzegorz 1994
3427 BROŻEK Jacek 1992
2704 BRYŁA Rafał 2006
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
3572 DŁUGOPOLSKI Antoni 2003
2565 GOGOLA Kacper 2008
3430 GRZYBACZ Jakub 2008
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
2109 KAJFASZ Bogdan 1972
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
661 KLĘBA Mirosław 1966
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
2733 KOWALCZYK Marek 1982
2952 KRUPA Magdalena 1991
2274 KUBERA Dawid 2007
2992 KUWIK Paweł 1980
2116 LECH Maja 2009
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
404 MICHALEC Kazimierz 1960
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
3220 NOSIDLAK Szymon 2006
2432 NOWAK Łukasz 1989
497 OBRZUT Tomasz 1972
2907 ORLIKOWSKI Sebastian 1986
917 PARAIS Leszek 1969
3067 PENKALA Artur 1980
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
863 PIETRAŃCZYK Jakub 1999
2573 PIETRUSZYŃSKA Natasza 2008
1810 PIETRZAK Maciej 2006
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
2409 SAJDAK Łukasz 2000
129 SKOWRON Daniel 1995
132 SUSKI Karol 1994
1258 SZEMIK Krzysztof 1976
2384 TROJAN Marek 1981
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
1823 WCISŁO Patryk 2007
2905 WOJAS Wojciech 1975
54 WOLSKI Tomasz 1972
3059 WRÓBEL Dominik 1981
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009
1678 ŻYDEK Robert 2007