Henryk Caputa
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1959
Przynależność klubowa: KS „Turbacz” Mszana Dolna
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-23 17:00
5. KS „Unia” Naprawa - KS „Turbacz” Mszana Dolna 2:12
2   B NOSIDLAK Szymon X CAPUTA Henryk 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇑
6   B TYMAŃSKI Radosław
NOSIDLAK Szymon
X CAPUTA Henryk
BOBER Damian
3:1 (11:6, 11:9, 9:11, 11:8) ⇓
7   A KOWALCZYK Bartosz X CAPUTA Henryk 0:3 (8:11, 7:11, 8:11) ⇑
14   D KOWALCZYK Marek X CAPUTA Henryk 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-27 18:00
12. LKS „Victoria” Nidek II - KS „Turbacz” Mszana Dolna 3:11
3   C PENKALA Artur Y CAPUTA Henryk 3:1 (11:5, 12:14, 11:3, 14:12) ⇓
6   B WRÓBEL Dominik
BEDNARZ Paweł
X CAPUTA Henryk
BOBER Damian
1:3 (2:11, 5:11, 11:9, 4:11) ⇑
9   D WRÓBEL Dominik Y CAPUTA Henryk 0:3 (8:11, 9:11, 5:11) ⇑
11   A BEDNARZ Paweł Y CAPUTA Henryk 0:3 (3:11, 4:11, 5:11) ⇑
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2020-12-04 18:00 ⇨ 2020-12-03 19:00
14. KS „Gorce” Nowy Targ IV - KS „Turbacz” Mszana Dolna 7:7
3   C LECH Maja Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:7, 11:8, 11:7) ⇓
5   A KLAG Franciszek
MARDUŁA Mateusz
W CAPUTA Henryk
BOBER Damian
1:3 (11:4, 7:11, 5:11, 2:11) ⇑
9   D MROCZKA Alicja Y CAPUTA Henryk 3:0 (11:8, 11:8, 11:6) ⇓
11   A MARDUŁA Mateusz Y CAPUTA Henryk 3:1 (7:11, 11:5, 12:10, 11:2) ⇓
5NT | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-19 18:00 ⇨ 2020-12-16 18:00
18. KS „Turbacz” Mszana Dolna - MKS „Skawa” Wadowice II 6:8
3   C CAPUTA Henryk Y PIEKARCZYK Tomasz 0:3 (8:11, 7:11, 9:11) ⇓
10   C CAPUTA Henryk Z BIELAŃSKI Dariusz 1:3 (8:11, 13:11, 9:11, 5:11) ⇓
12   C CAPUTA Henryk W PIEKARCZYK Zuzanna 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 6:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2672 APOLA Edward 1953
135 BANAŚ Jan 1967
2601 BANDYK Katarzyna 1979
3068 BEDNARZ Paweł 1986
506 BIELAŃSKI Dariusz 1967
938 BIZOŃ Stefan 1968
295 BODZIONY Grzegorz 1994
2704 BRYŁA Rafał 2006
2460 CZYSZCZOŃ Robert 2009
2565 GOGOLA Kacper 2008
2810 HOLCMAN Zbigniew 1966
130 KACHEL Jan 1970
2117 KACHEL Piotr 1965
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
2142 KAMIŃSKA Martyna 2006
2115 KLAG Franciszek 2009
661 KLĘBA Mirosław 1966
980 KOLASA Dawid 1969
1474 KOLASA Iwona 2007
2731 KOŁODZIEJCZYK Mateusz 1982
2671 KOWALCZYK Bartosz 2007
2114 KOWALCZYK Bartosz 2011
2733 KOWALCZYK Marek 1982
2952 KRUPA Magdalena 1991
2274 KUBERA Dawid 2007
2116 LECH Maja 2009
127 LENART Kazimierz 1952
128 LENART Marek 1992
2611 LEŚNIAK Kamil 2005
2612 LITWIAK Tadeusz 1975
1129 ŁUKASIK Andrzej 1971
2571 MARDUŁA Mateusz 2008
404 MICHALEC Kazimierz 1960
2958 MORAWETZ Krzysztof 1955
2937 MOŻDŻEŃ Arkadiusz 1990
2112 MROCZKA Alicja 2008
3220 NOSIDLAK Szymon 2006
2432 NOWAK Łukasz 1989
497 OBRZUT Tomasz 1972
2907 ORLIKOWSKI Sebastian 1986
917 PARAIS Leszek 1969
3067 PENKALA Artur 1980
1803 PIEKARCZYK Tomasz 1975
1862 PIEKARCZYK Zuzanna 2010
2096 PIETRAŃCZYK Jacek 1967
2888 POCHOPIEŃ Michał 1986
2409 SAJDAK Łukasz 2000
129 SKOWRON Daniel 1995
132 SUSKI Karol 1994
2384 TROJAN Marek 1981
408 TRZECIAK Piotr 1993
2711 TUTAK Antoni 1962
2942 TYMAŃSKI Radosław 2007
1823 WCISŁO Patryk 2007
2905 WOJAS Wojciech 1975
3059 WRÓBEL Dominik 1981
2593 ŻAROWSKA Sonia 2003
2511 ŻÓŁTEK Daniel 2009