Adam Dudek
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1948
Przynależność klubowa:
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
1075 BEDUS Marcin 2001
13 BIENIEK Tomasz 1988
188 BIL Maksymilian 1998
755 BŁĄKAŁA Leszek 1971
749 BŁĄKAŁA Paweł 1998
2125 BODZIONY Mateusz 1989
2004 BOŃCZAK Stanisław 1957
167 BRACH Agnieszka 1995
425 BRATOWNIK Sebastian 2001
546 BUDZIK Oskar 1998
336 CEWKA Piotr 1990
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
189 CHOLEWA Dariusz 1998
974 CHRONOWSKI Jakub 1993
398 CHYL Kinga 1999
326 CYGNAROWICZ Daniel 1997
643 DAWIDOWSKI Aleksander 1997
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
368 DREWNIANY Ewelina 1996
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
402 DUDA Tomasz 1981
58 DUDZIK Grzegorz 1994
886 DZIEDZIC Janusz 1968
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
2022 FARON Antoni 2002
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
728 GAJEWSKI Dominik 1987
1915 GAJOWY Mateusz 2006
1130 GARBOWSKI Mateusz 1995
1993 GIERA Paweł 1983
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
677 GROŃSKI Dawid 1995
1105 GWIŻDŻ Jerzy 1962
2429 HABA Oliwia 2010
549 JANIA Mateusz 1997
12 JANIK Bartosz 1988
438 JAROŃCZYK Remigiusz 1973
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
734 JAŚKIEWICZ Rafał 2000
437 JOCHER Krzysztof 1970
182 JUSZYŃSKA Natalia 1999
256 KAIM Michał 2000
1998 KALICIŃSKI Mirosław 1973
1999 KALICIŃSKI Radosław 2003
1135 KANIA Jan 1952
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1008 KANTOR Jan 1987
426 KASIŃSKI Stanisław 1997
52 KASPERKIEWICZ Janusz 1971
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
961 KĄDZIOŁKA Piotr 1992
661 KLĘBA Mirosław 1966
422 KLUBA Krzysztof 1962
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
552 KOWALSKI Krzysztof 1972
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
511 KRÓL Stanisław 1959
1934 KULCZYK Rafał 1981
11 KULEWICZ Radosław 1988
744 KUPIEC Dariusz 1982
1000 KWIATKOWSKI Jarosław 1990
367 LECH Elżbieta 1998
365 LECH Katarzyna 1994
190 LECH Sylwester 1998
433 LEWANDOWSKA Agata 1994
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3117 LIPOWICZ Robert 1977
646 LIS Daniel 1999
325 ŁATKA Tomasz 1972
3125 MADUZIA Leszek 1979
1608 MAGDZIARCZYK Dariusz 1998
41 MAJCHRYCZ Karol 1969
774 MARTA Patrycja 1999
2948 MARTYKA Igor 2005
2021 MATUSIEWICZ Zuzanna 2004
405 MICHALEC Grzegorz 1993
404 MICHALEC Kazimierz 1960
702 MICHALEC Paweł 1997
484 MIELUCH Marek 1994
554 MIKOŁAJCZYK Janusz 1995
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
764 MILEWSKA Eliza 2002
2581 MILÓWKA Julia 2008
467 MOTYKA Grzegorz 1994
2721 NAGEL Nikodem 2010
475 NATANEK Franciszek 1958
2894 NIEĆ Tomasz 2008
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
758 NOSEK Artur 1996
430 NOWAK Aneta 1994
424 NOWAK Patryk 1997
187 NOWAK Stanisław 1962
497 OBRZUT Tomasz 1972
410 OCZKOWICZ Marcin 1990
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
598 OPIŁO Zygmunt 1962
396 OSIKA Natalia 1997
547 PAJĄK Dawid 1998
884 PAPIEŻ Filip 2001
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1072 PĘKALA Piotr 1996
517 PIĘTA Piotr 1940
551 PIÓRO Eryk 1999
354 PITALA Stanisław 1952
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
759 PYTEL Aleksandra 2002
393 PYTEL Sara 1999
477 ROZUM Jan 1952
288 ROZUM Krzysztof 1972
1111 RUSEK Andrzej 1967
1225 RUSNARCZYK Józef 2000
1419 RUTANA Przemysław 1998
773 RYBAK Albert 1999
720 RYŚ Daniel 1997
743 SALA Wojciech 1983
918 SAŁEK Piotr 1977
703 SENDECKI Arkadiusz 1995
721 SERAFIN Mateusz 1997
2891 SERAFIN Mateusz 2005
488 SIEDLARZ Artur 1999
2181 SIKOŃ Maciej 2007
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
1121 SOBOLEWSKI Piotr 1996
1221 SOPATA Jan 1999
1680 STEFAN Igor 2003
1093 STEINHOFF Bogumił 1991
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
1227 SUŁKOWSKI Jerzy 1960
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
355 SURMA Mariusz 1975
346 SWACZYNA Tadeusz 1964
944 SWOŁKOWICZ Krzysztof 1995
1995 SYWAŁA Dawid 2000
1997 SYWAŁA Sławomir 1976
1106 SZABLA Maciej 1983
1669 SZAREK Marcin 1986
914 SZCZECINA Piotr 1998
1181 SZCZEPANEK Wojciech 2000
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
1266 SZELIGA Andrzej 1960
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
947 SZMYD Zygmunt 1954
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
2148 SZYMAŃSKI Jakub 2001
56 ŚLĄSKI Damian 1991
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
96 ŚLĄSKI Sebastian 1995
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
491 ŚWIĘS Przemysław 1980
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
650 TATARCZUCH Rafał 1998
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
408 TRZECIAK Piotr 1993
280 TWARÓG Mariusz 1997
1205 WANTUCH Kamil 1997
33 WARIAN Mirosław 1974
493 WAZ Józef 1955
3123 WINKLER Grzegorz 1980
2949 WŁODEK Krystian 2003
724 WOLIŃSKI Andrzej 1962
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
1992 WOŹNIAK Agnieszka 1982
2028 WOŹNIAK Kazimierz 1960
1074 WÓJTOWICZ Jakub 2002
733 WRONA Bartłomiej 2000
274 WYCZÓŁKOWSKA Karolina 1995
920 ZAJĄC Wacław 1960
1076 ZAWADOWICZ Krystian 2001
730 ZĄBKOWSKI Mirosław 1969
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996