Emilia Milówka
Numer zawodnika: 2370
Płeć: kobieta
Rok urodzenia: 2006
Przynależność klubowa: UKS „Sokół” Żabno
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 47538
Numer licencji okres.: 3055
Data wydania: 29.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-25 11:00
5. UKS Sokół Żabno II - UKS Jordan Zakliczyn II 11:3
2   B MILÓWKA Emilia X BOCHENEK Zbigniew 3:0 (12:10, 11:7, 11:8) ⇑
5   A MILÓWKA Emilia
SMOLEŃ Julita
W BOCHENEK Zbigniew
KRAKOWSKI Paweł
3:2 (6:11, 11:8, 11:7, 6:11, 11:9) ⇑
8   B MILÓWKA Emilia W KRAKOWSKI Paweł 3:0 (11:7, 11:6, 11:5) ⇑
13   B MILÓWKA Emilia Z JEWUŁA Michał 3:0 (11:4, 11:6, 11:7) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-09-29 18:30
10. MOKSiR Czchów - UKS Sokół Żabno II 10:4
1   A NIEĆ Tomasz W MILÓWKA Emilia 3:2 (7:11, 14:12, 11:7, 8:11, 11:8) ⇓
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X MILÓWKA Emilia
SMOLEŃ Julita
3:1 (5:11, 11:9, 11:7, 11:9) ⇓
8   B BACZ Andrzej W MILÓWKA Emilia 3:0 (11:3, 11:9, 11:7) ⇓
12   C ŁAGOSZ Aleksandra W MILÓWKA Emilia 0:3 (5:11, 4:11, 3:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2022-10-23 11:00
16. UKS Sokół Żabno II - MKS Tarnovia Tarnów II 9:5
2   B MILÓWKA Emilia X ŚWIĄTEK Maja 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6) ⇑
6   B MILÓWKA Emilia
SMOLEŃ Julita
X MILÓWKA Julia
ŚWIĄTEK Maja
0:3 (7:11, 9:11, 11:13) ⇓
8   B MILÓWKA Emilia W HABA Klaudia 1:3 (11:4, 6:11, 8:11, 4:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-30 11:00 ⇨ 2022-10-27 17:00
21. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Sokół Żabno II 3:11
2   B SARAD Kamil X MILÓWKA Emilia 2:3 (11:6, 11:9, 7:11, 10:12, 6:11) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W MILÓWKA Emilia
SMOLEŃ Julita
2:3 (7:11, 2:11, 11:7, 11:5, 8:11) ⇑
7   A MAZUREK Paweł X MILÓWKA Emilia 1:3 (11:5, 10:12, 3:11, 9:11) ⇑
14   D SARAD Anna X MILÓWKA Emilia 0:3 (8:11, 12:14, 4:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2022-11-13 11:00 ⇨ 2022-11-08 17:30
25. UKS Sokół Żabno II - LZS Solidarni Mędrzechów II 4:10
1   A MILÓWKA Emilia W WOLIŃSKI Wojciech 3:2 (12:10, 6:11, 3:11, 11:9, 11:8) ⇑
5   A MILÓWKA Emilia
CIERNIAK Konrad
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
0:3 (8:11, 7:11, 7:11) ⇓
7   A MILÓWKA Emilia X TOBIASZ Andrzej 1:3 (11:6, 12:14, 6:11, 8:11) ⇓
11   A MILÓWKA Emilia Y RUSEK Andrzej 0:3 (7:11, 5:11, 5:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-27 15:00
32. UKS Fortem Pawęzów II - UKS Sokół Żabno II 11:3
2   B CHŁOPEK Błażej X MILÓWKA Emilia 3:0 (11:4, 11:4, 11:6) ⇓
5   A MADUZIA Leszek
MUCHA Grzegorz
W GAJOWY Mateusz
MILÓWKA Emilia
3:1 (9:11, 11:6, 11:8, 12:10) ⇓
7   A MADUZIA Leszek X MILÓWKA Emilia 3:2 (9:11, 11:3, 11:7, 9:11, 11:7) ⇓
14   D MUCHA Grzegorz X MILÓWKA Emilia 3:2 (11:5, 7:11, 10:12, 11:7, 11:9) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
1661 BACZ Andrzej 1948
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
660 FIRLIT Przemysław 1995
2371 FRANCZAK Szymon 2006
1915 GAJOWY Mateusz 2006
1372 GOLONKA Filip 2006
2430 HABA Klaudia 2010
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
3769 JEWUŁA Michał 2010
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
338 JURKOWSKI Piotr 1978
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1341 KANTOR Michał 1989
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
3362 KOSIBA Klaudia 2010
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3342 ŁAGOSZ Aleksandra 2008
3125 MADUZIA Leszek 1979
1615 MAZUREK Paweł 1971
2364 MLECZKO Mateusz 2004
3908 MUCHA Grzegorz 1983
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2562 OSTROWSKI Artur 2005
2600 OSTROWSKI Dawid 1979
946 PARA Eligiusz 1954
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
945 PODGÓRSKI Jan 1959
2377 PUT Maciej 2004
2643 RACHFAŁ Maciej 2007
3345 RAMIAN Marcin 2008
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1995 SYWAŁA Dawid 2000
947 SZMYD Zygmunt 1954
2706 ŚLAZYK Karol 2007
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
2583 WILK Adrian 2006
3121 WINKLER Hubert 2009
722 WOLIŃSKI Radosław 1990
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
3105 WÓJCIK Oliwia 2004