Michał Kucharski
Numer zawodnika: 3107
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1989
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 54646
Numer licencji okres.: 1256
Data wydania: 16.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-29 18:00
11. UKS Villa Verde Olesno V - UKS Villa Verde Olesno IV 0:14
4   D WOZIWODA Jan Z KUCHARSKI Michał 0:3 (6:11, 5:11, 2:11) ⇑
6   B TATARCZUCH Szymon
RECZEK Łukasz
X DROŻDŻ Jarosław
KUCHARSKI Michał
0:3 (2:11, 5:11, 7:11) ⇑
10   C TATARCZUCH Szymon Z KUCHARSKI Michał 0:3 (3:11, 2:11, 6:11) ⇑
13   B RECZEK Edyta Z KUCHARSKI Michał 0:3 (3:11, 4:11, 6:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-27 18:00
28. UKS Villa Verde Olesno IV - MKS Tarnovia Tarnów 11:3
3   C KUCHARSKI Michał Y HABA Klaudia 1:3 (11:9, 10:12, 3:11, 10:12) ⇓
6   B OSTROWSKI Artur
KUCHARSKI Michał
X HABA Oliwia
HABA Klaudia
1:3 (12:10, 2:11, 10:12, 5:11) ⇓
10   C KUCHARSKI Michał Z HABA Oliwia 3:2 (9:11, 11:1, 11:9, 9:11, 11:9) ⇑
12   C KUCHARSKI Michał W TOKARCZYK Szymon 2:3 (11:6, 11:3, 8:11, 9:11, 8:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-24 18:00
38. UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Fortem Pawęzów II 9:5
1   A KUCHARSKI Michał W PAPCIAK Grzegorz 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 8:11) ⇓
6   B KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
X SZCZEPAŃSKI Andrzej
KONDAL Mateusz
2:3 (8:11, 11:6, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
7   A KUCHARSKI Michał X SZCZEPAŃSKI Andrzej 0:3 (6:11, 4:11, 9:11) ⇓
11   A KUCHARSKI Michał Y PRZEKLASA Karol 3:2 (11:6, 5:11, 11:7, 12:14, 11:6) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-03 11:00 ⇨ 2023-11-30 18:00
45. UKS Sokół Żabno II - UKS Villa Verde Olesno IV 0:14
4   D DRYGAŚ Jakub Z KUCHARSKI Michał 1:3 (11:8, 7:11, 4:11, 6:11) ⇑
5   A DRYGAŚ Jakub
BORYCZKA Bartłomiej
W KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
0:3 (8:11, 1:11, 11:13) ⇑
10   C BORYCZKA Bartłomiej Z KUCHARSKI Michał 0:3 (11:13, 1:11, 7:11) ⇑
13   B HOŁDA Dominik Z KUCHARSKI Michał 0:3 (1:11, 4:11, 5:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-15 18:00 ⇨ 2023-12-08 18:00
52. UKS Villa Verde Olesno IV - LUKS Galux Skrzyszów III 9:5
6   B KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
X SZMYD Zygmunt
SARAD Anna
3:1 (11:3, 11:4, 4:11, 11:4) ⇑
7   A KUCHARSKI Michał X SZMYD Zygmunt 0:3 (6:11, 6:11, 8:11) ⇓
11   A KUCHARSKI Michał Y PIS Artur 1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 6:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-02-01 18:30
66. UKS Villa Verde Olesno IV - UKS Królewski Biecz 9:5
14   D KUCHARSKI Michał X LECH Sebastian 3:0 (11:8, 11:3, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
2328 BABRAL Stanisław 2005
1661 BACZ Andrzej 1948
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
4218 BORYCZKA Bartłomiej 1985
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
189 CHOLEWA Dariusz 1998
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2774 CIERNIAK Konrad 2008
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
4217 DRYGAŚ Jakub 1996
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
3869 HOŁDA Dominik 2009
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
3946 KLIMEK Michał 2005
3195 KORNAŚ Karol 2010
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3989 LECH Sebastian 1984
3125 MADUZIA Leszek 1979
1615 MAZUREK Paweł 1971
3951 MICHAŁEK Witold 1975
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
3908 MUCHA Grzegorz 1983
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2353 NOWAK Dawid 2004
2464 OBAL Nikola 2011
2562 OSTROWSKI Artur 2005
4278 PAPCIAK Grzegorz 1991
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2729 PIS Artur 2010
3422 PRZEKLASA Anna 2007
3118 PRZEKLASA Karol 2006
2377 PUT Maciej 2004
3345 RAMIAN Marcin 2008
4202 RECZEK Edyta 2009
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
2891 SERAFIN Mateusz 2005
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
1952 STOSZKO Artur 1969
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
3886 SZMYD Marcin 1984
947 SZMYD Zygmunt 1954
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
2719 ŚWIĄTEK Emilia 2011
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
3734 TATARCZUCH Szymon 2012
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
3391 WACARZ Maciej 2010
2583 WILK Adrian 2006
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
3124 WINKLER Paweł 1978
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
4024 WOZIWODA Jan 2012