Dawid Tomkowski
Numer zawodnika: 2780
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2011
Przynależność klubowa: MOKSiR Czchów
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 52054
Numer licencji okres.: 4949
Data wydania: 31.08.2023
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2023-09-28 18:30
12. MOKSiR Czchów - UKS Królewski Biecz 7:7
3   C TOMKOWSKI Dawid Y PYZIK Stanisław 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 11:4) ⇑
5   A TOMKOWSKI Dawid
TRZECIAK Emil
W DUDEK Adam
CZELUŚNIAK Angelika
3:2 (11:7, 11:7, 4:11, 6:11, 11:7) ⇑
10   C TOMKOWSKI Dawid Z FURMANEK Mariusz 3:1 (14:16, 11:8, 11:3, 11:4) ⇑
12   C TOMKOWSKI Dawid W CZELUŚNIAK Angelika 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2023-10-12 18:30
18. MOKSiR Czchów - UKS Villa Verde Olesno V 10:4
2   B TOMKOWSKI Dawid X WOZIWODA Jan 3:0 (11:1, 11:5, 11:7) ⇑
5   A TOMKOWSKI Dawid
STOKŁOSA Grzegorz
W CICH Gabriela
RECZEK Edyta
3:0 (11:6, 11:7, 11:6) ⇑
8   B TOMKOWSKI Dawid W CICH Gabriela 3:0 (11:2, 11:3, 11:8) ⇑
13   B TOMKOWSKI Dawid Z RECZEK Łukasz 3:0 (11:5, 11:8, 11:7) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2023-10-22 11:00
23. UKS Villa Verde Olesno VI - MOKSiR Czchów 12:2
1   A ŚWIĄTEK Maja W TOMKOWSKI Dawid 0:3 (8:11, 10:12, 5:11) ⇑
5   A LIS Roksana
CHRABĄSZCZ Aleksandra
W TOMKOWSKI Dawid
KORNAŚ Karol
3:0 (13:11, 11:6, 11:8) ⇓
8   B LIS Roksana W TOMKOWSKI Dawid 3:1 (11:9, 8:11, 11:6, 11:5) ⇓
12   C MILÓWKA Julia W TOMKOWSKI Dawid 3:1 (9:11, 13:11, 15:13, 11:4) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2023-10-26 18:30
29. MOKSiR Czchów - TG Sokół Brzesko II 3:11
3   C TOMKOWSKI Dawid Y DĄBROWA Bolesław 2:3 (6:11, 11:7, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
5   A BACZ Andrzej
TOMKOWSKI Dawid
W HAZIK Jakub
PIĘKOSZ Wacław
3:1 (12:10, 7:11, 11:7, 11:9) ⇑
10   C TOMKOWSKI Dawid Z WACARZ Maciej 3:0 (11:4, 11:3, 11:4) ⇑
12   C TOMKOWSKI Dawid W PIĘKOSZ Wacław 0:3 (5:11, 9:11, 5:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2023-11-05 11:00
34. MKS Tarnovia Tarnów - MOKSiR Czchów 11:3
2   B TOKARCZYK Szymon X TOMKOWSKI Dawid 1:3 (9:11, 7:11, 11:4, 8:11) ⇑
5   A HABA Oliwia
HABA Klaudia
W TOMKOWSKI Dawid
IGNASZEWSKI Filip
3:1 (11:6, 9:11, 11:2, 11:7) ⇓
7   A HABA Klaudia X TOMKOWSKI Dawid 3:0 (11:8, 11:3, 11:8) ⇓
14   D JURKIEWICZ Jakub X TOMKOWSKI Dawid 2:3 (11:8, 8:11, 3:11, 11:4, 8:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2023-11-23 18:30
37. MOKSiR Czchów - LZS Solidarni Mędrzechów II 1:13
2   B TOMKOWSKI Dawid X RUSEK Andrzej 1:3 (10:12, 6:11, 11:4, 7:11) ⇓
6   B TOMKOWSKI Dawid
STOKŁOSA Grzegorz
X WOLIŃSKI Wojciech
ZIMOWSKI Mateusz
0:3 (8:11, 6:11, 5:11) ⇓
8   B TOMKOWSKI Dawid W TOBIASZ Andrzej 2:3 (5:11, 8:11, 12:10, 11:8, 5:11) ⇓
13   B TOMKOWSKI Dawid Z ZIMOWSKI Mateusz 3:1 (11:7, 11:7, 5:11, 14:12) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2023-12-01 18:00
44. UKS Fortem Pawęzów II - MOKSiR Czchów 7:7
2   B PUZIO Grzegorz X TOMKOWSKI Dawid 1:3 (11:8, 9:11, 4:11, 11:13) ⇑
5   A PRZEKLASA Karol
PUZIO Grzegorz
W TOMKOWSKI Dawid
STOKŁOSA Grzegorz
3:0 (11:6, 11:6, 11:8) ⇓
7   A KONDAL Mateusz X TOMKOWSKI Dawid 2:3 (2:11, 10:12, 15:13, 11:7, 10:12) ⇑
14   D KOCOŁ Bartłomiej X TOMKOWSKI Dawid 0:3 (4:11, 4:11, 3:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2023-12-14 18:30
51. MOKSiR Czchów - UKS Sokół Żabno II 7:7
1   A TOMKOWSKI Dawid W MLECZKO Mateusz 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 10:12) ⇓
5   A TOMKOWSKI Dawid
STOKŁOSA Grzegorz
W MLECZKO Mateusz
BORYCZKA Bartłomiej
3:1 (11:3, 4:11, 11:9, 11:8) ⇑
7   A TOMKOWSKI Dawid X HOŁDA Dominik 3:0 (11:6, 11:8, 11:5) ⇑
11   A TOMKOWSKI Dawid Y BORYCZKA Bartłomiej 3:2 (6:11, 6:11, 11:9, 11:4, 11:4) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2024-01-14 11:00
58. LUKS Galux Skrzyszów III - MOKSiR Czchów 11:3
1   A SZMYD Marcin W TOMKOWSKI Dawid 3:2 (9:11, 11:8, 7:11, 11:3, 11:8) ⇓
6   B SZMYD Zygmunt
PIS Artur
X TOMKOWSKI Dawid
IGNASZEWSKI Filip
2:3 (11:4, 7:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇑
8   B SZMYD Zygmunt W TOMKOWSKI Dawid 2:3 (11:9, 8:11, 7:11, 11:9, 6:11) ⇑
12   C JACHYM Maksymilian W TOMKOWSKI Dawid 0:3 (9:11, 9:11, 7:11) ⇑
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2024-01-25 18:30
65. MOKSiR Czchów - UKS Jordan Zakliczyn II 4:10
1   A TOMKOWSKI Dawid W BOCHENEK Zbigniew 1:3 (15:17, 11:7, 4:11, 7:11) ⇓
5   A TOMKOWSKI Dawid
STOKŁOSA Grzegorz
W BOCHENEK Zbigniew
MICHAŁEK Jacek
2:3 (11:7, 9:11, 12:10, 8:11, 8:11) ⇓
7   A TOMKOWSKI Dawid X MICHAŁEK Jacek 3:2 (13:11, 9:11, 14:12, 5:11, 11:8) ⇑
11   A TOMKOWSKI Dawid Y SIKOŃ Jakub 0:3 (6:11, 9:11, 8:11) ⇓
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2100 BOCHENEK Zbigniew 1982
4218 BORYCZKA Bartłomiej 1985
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
1686 CICH Adrian 2002
3868 CICH Gabriela 2009
1638 CICHOŃ Łukasz 2005
2976 CZELUŚNIAK Angelika 2006
2265 CZUPRYNA Andrzej 1964
747 DĄBROWA Bolesław 1963
672 DUDEK Adam 1948
2371 FRANCZAK Szymon 2006
4041 FURMANEK Mariusz 1972
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
2430 HABA Klaudia 2010
1342 HAZIK Jakub 1971
3869 HOŁDA Dominik 2009
1807 JACHYM Maksymilian 2008
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2330 KĄCKI Patryk 2006
3946 KLIMEK Michał 2005
1931 KOCOŁ Bartłomiej 1988
4180 KONDAL Mateusz 2009
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3989 LECH Sebastian 1984
699 LIS Roksana 1998
3125 MADUZIA Leszek 1979
2948 MARTYKA Igor 2005
3950 MICHAŁEK Jacek 1980
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
3908 MUCHA Grzegorz 1983
2721 NAGEL Nikodem 2010
2353 NOWAK Dawid 2004
2336 PIĘKOSZ Jakub 2004
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
2337 PIĘKOSZ Wacław 1964
2729 PIS Artur 2010
945 PODGÓRSKI Jan 1959
3118 PRZEKLASA Karol 2006
4177 PUZIO Grzegorz 2011
75 PYZIK Stanisław 1952
4025 RECZEK Łukasz 2012
1111 RUSEK Andrzej 1967
3375 SARAD Anna 2007
3173 SARAD Kamil 2005
3383 SIKOŃ Jakub 2015
2801 SMOLEŃ Julita 2005
3419 STOSUR Michał 2011
1952 STOSZKO Artur 1969
3886 SZMYD Marcin 1984
947 SZMYD Zygmunt 1954
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
3391 WACARZ Maciej 2010
3121 WINKLER Hubert 2009
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
4024 WOZIWODA Jan 2012
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
3309 ŻMUDA Tomasz 2008