Kamil Sarad
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 12:00
3. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LUKS „Sobolik” Sobolów 10:8
3   C SARAD Kamil Y KARTECZKA Martyna 3:0 (11:2, 11:3, 11:4) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W KĄCKI Mateusz
BABRAL Stanisław
3:2 (11:6, 7:11, 11:8, 14:16, 11:7) ⇑
10   C SARAD Kamil Z BABRAL Stanisław 3:0 (11:6, 11:4, 11:2) ⇑
12   C SARAD Kamil W KĄCKI Mateusz 0:3 (9:11, 9:11, 9:11) ⇓
18   C SARAD Kamil X KĄCKI Patryk 3:0 (11:2, 11:4, 11:1) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-26 11:00 ⇨ 2021-09-29 18:00
8. UKS „Fortem” Pawęzów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 13:5
1   A MADUZIA Leszek W SARAD Kamil 3:1 (8:11, 11:6, 11:6, 11:6) ⇓
5   A SZCZEPAŃSKI Oliwier
MADUZIA Leszek
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:2 (11:8, 6:11, 11:5, 6:11, 11:4) ⇓
8   B WINKLER Hubert W SARAD Kamil 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:13) ⇑
12   C PRZEKLASA Karol W SARAD Kamil 3:1 (1:11, 11:8, 11:9, 11:9) ⇓
16   D SZCZEPAŃSKI Oliwier W SARAD Kamil 0:3 (7:11, 7:11, 9:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00
12. LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów II 3:15
2   B SARAD Kamil X ŚWIĄTEK Maja 3:0 (11:6, 11:6, 11:9) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W HABA Oliwia
HABA Klaudia
3:2 (11:9, 11:8, 9:11, 6:11, 11:5) ⇑
8   B SARAD Kamil W HABA Klaudia 3:1 (11:7, 11:5, 9:11, 11:9) ⇑
13   B SARAD Kamil Z MILÓWKA Julia 1:3 (11:8, 8:11, 9:11, 10:12) ⇓
17   B SARAD Kamil Y MILÓWKA Emilia 1:3 (11:3, 8:11, 9:11, 7:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-17 11:00 ⇨ 2021-10-10 11:00
16. LZS „Solidarni” Mędrzechów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 17:1
1   A TOBIASZ Andrzej W SARAD Kamil 3:2 (8:11, 10:12, 12:10, 11:8, 11:3) ⇓
5   A RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (11:2, 11:5, 11:2) ⇓
8   B RUSEK Andrzej W SARAD Kamil 3:1 (9:11, 11:4, 11:5, 11:6) ⇓
12   C ZIMOWSKI Mateusz W SARAD Kamil 0:3 (7:11, 8:11, 7:11) ⇑
16   D WOLIŃSKI Wojciech W SARAD Kamil 3:2 (10:12, 7:11, 11:7, 11:9, 13:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-24 11:00
22. LUKS „Galux” Skrzyszów III - MKS „Tarnovia” Tarnów I 4:14
1   A SARAD Kamil W FRANCZAK Szymon 3:0 (11:5, 11:8, 11:6) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W FRANCZAK Szymon
JURKIEWICZ Jakub
3:1 (11:6, 11:9, 8:11, 11:8) ⇑
7   A SARAD Kamil X JURKIEWICZ Jakub 1:3 (8:11, 6:11, 11:8, 7:11) ⇓
11   A SARAD Kamil Y TOKARCZYK Szymon 3:1 (11:6, 12:10, 10:12, 11:7) ⇑
15   A SARAD Kamil Z ŚLAZYK Karol 3:2 (11:6, 14:16, 11:7, 6:11, 12:10) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-28 18:30
28. MOKSiR Czchów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
1   A BACZ Andrzej W SARAD Kamil 1:3 (9:11, 11:9, 12:14, 9:11) ⇑
6   B KANOWNIK Kajetan
NIEĆ Tomasz
X SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (12:10, 13:11, 11:6) ⇓
8   B KANOWNIK Kajetan W SARAD Kamil 3:1 (11:8, 11:4, 9:11, 11:4) ⇓
12   C NIEĆ Tomasz W SARAD Kamil 3:1 (11:7, 7:11, 11:7, 11:7) ⇓
16   D TOMKOWSKI Dawid W SARAD Kamil 0:3 (7:11, 3:11, 7:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-12-12 11:00 ⇨ 2021-12-30 17:00
39. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Sokół” Żabno 2:16
1   A SARAD Kamil W NAGÓRZAŃSKI Seweryn 0:3 (9:11, 10:12, 8:11) ⇓
5   A PIS Artur
SARAD Kamil
W MLECZKO Mateusz
OSTROWSKI Artur
1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 9:11) ⇓
7   A SARAD Kamil X SZUMILAS Władysław 0:3 (6:11, 5:11, 3:11) ⇓
11   A SARAD Kamil Y CIERNIAK Konrad 3:1 (11:7, 11:6, 9:11, 11:6) ⇑
15   A SARAD Kamil Z GAJOWY Mateusz 2:3 (9:11, 13:11, 11:9, 8:11, 8:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-12-19 15:00 ⇨ 2022-01-04 17:00
44. UKS „Villa Verde” Olesno IV - LUKS „Galux” Skrzyszów III 18:0 walkower
3   C KUCHARSKI Michał Y SARAD Kamil 0:3 (7:11, 6:11, 9:11) -
5   A KUCHARSKI Michał
ŚWIATŁOWSKI Sebastian
W KĄDZIOŁKA Bartłomiej
SARAD Kamil
3:2 (11:6, 7:11, 11:9, 5:11, 11:2) -
9   D WAJDA Kamil Y SARAD Kamil 3:2 (11:6, 11:7, 9:11, 7:11, 11:6) -
11   A LIPOWICZ Kacper Y SARAD Kamil 3:1 (11:3, 9:11, 11:7, 11:5) -
17   B DROŻDŻ Jarosław Y SARAD Kamil 3:1 (11:8, 7:11, 11:3, 11:5) -
5T | Runda zasadnicza | Runda 1. - Kolejka 10. | 2022-01-07 19:00
49. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Jordan” Zakliczyn II 6:12
1   A SARAD Kamil W ZWOLEŃ Konrad 3:0 (12:10, 12:10, 11:9) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W KRAS Nikodem
ZWOLEŃ Konrad
0:3 (5:11, 3:11, 5:11) ⇓
7   A SARAD Kamil X KRAKOWSKI Sebastian 2:3 (7:11, 11:6, 11:8, 8:11, 7:11) ⇓
11   A SARAD Kamil Y KRAS Nikodem 1:3 (12:14, 11:8, 9:11, 3:11) ⇓
15   A SARAD Kamil Z KOBYLARCZYK Kacper 3:0 (11:9, 11:7, 11:8) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 12. | 2022-02-13 10:00
57. UKS „Sokół” Żabno - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8
4   D GAJOWY Mateusz Z SARAD Kamil 0:3 (10:12, 10:12, 7:11) ⇑
5   A CIERNIAK Konrad
NAGÓRZAŃSKI Seweryn
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:2 (11:7, 9:11, 10:12, 11:5, 12:10) ⇓
10   C CIERNIAK Konrad Z SARAD Kamil 2:3 (8:11, 11:8, 11:9, 9:11, 9:11) ⇑
13   B MLECZKO Mateusz Z SARAD Kamil 3:2 (6:11, 12:10, 13:11, 6:11, 11:7) ⇓
15   A OSTROWSKI Artur Z SARAD Kamil 2:3 (14:16, 11:13, 11:5, 11:7, 12:14) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 13. | 2022-03-03 18:00
64. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Villa Verde” Olesno IV 3:15
1   A SARAD Kamil W ZACHARA Józef 1:3 (15:13, 9:11, 9:11, 7:11) ⇓
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W ZACHARA Józef
WAJDA Kamil
2:3 (8:11, 13:11, 11:8, 9:11, 9:11) ⇓
7   A SARAD Kamil X WAJDA Kamil 1:3 (9:11, 7:11, 11:9, 9:11) ⇓
11   A SARAD Kamil Y DROŻDŻ Jarosław 2:3 (11:5, 7:11, 6:11, 11:7, 9:11) ⇓
15   A SARAD Kamil Z KUCHARSKI Michał 2:3 (9:11, 8:11, 11:8, 11:5, 8:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-03-13 10:00
68. UKS „Jordan” Zakliczyn II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
2   B NAGEL Nikodem X SARAD Kamil 3:0 (11:9, 11:8, 11:9) ⇓
5   A KRAKOWSKI Sebastian
NAGEL Nikodem
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:1 (14:12, 9:11, 12:10, 11:9) ⇓
7   A KRAKOWSKI Sebastian X SARAD Kamil 3:2 (11:4, 3:11, 9:11, 11:8, 11:9) ⇓
14   D WĘGLARCZYK Jan X SARAD Kamil 1:3 (7:11, 11:6, 11:13, 5:11) ⇑
18   C KRAKOWSKI Paweł X SARAD Kamil 3:1 (11:8, 7:11, 11:8, 11:9) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-03-20 11:00
74. LUKS „Galux” Skrzyszów III - LZS „Solidarni” Mędrzechów II 4:14
2   B SARAD Kamil X WOLIŃSKI Wojciech 3:1 (11:6, 11:8, 9:11, 11:5) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W RUSEK Andrzej
TOBIASZ Andrzej
2:3 (9:11, 5:11, 14:12, 11:8, 7:11) ⇓
8   B SARAD Kamil W ZIMOWSKI Mateusz 0:3 (9:11, 8:11, 6:11) ⇓
13   B SARAD Kamil Z TOBIASZ Andrzej 1:3 (5:11, 11:9, 7:11, 10:12) ⇓
17   B SARAD Kamil Y RUSEK Andrzej 0:3 (8:11, 6:11, 6:11) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-27 11:00
79. LUKS „Galux” Skrzyszów III - UKS „Fortem” Pawęzów II 9:9
2   B SARAD Kamil X CHŁOPEK Błażej 1:3 (7:11, 11:5, 6:11, 9:11) ⇓
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W PRZEKLASA Karol
PRZEKLASA Wojciech
3:0 (11:8, 11:6, 11:6) ⇑
8   B SARAD Kamil W MADUZIA Leszek 1:3 (9:11, 11:7, 9:11, 5:11) ⇓
13   B SARAD Kamil Z PRZEKLASA Anna 3:0 (11:7, 11:4, 11:7) ⇑
17   B SARAD Kamil Y PRZEKLASA Karol 3:1 (11:8, 10:12, 14:12, 12:10) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-04-03 11:00 ⇨ 2022-04-19 16:00
84. MKS „Tarnovia” Tarnów II - LUKS „Galux” Skrzyszów III 11:7
2   B MILÓWKA Julia X SARAD Kamil 2:3 (8:11, 11:6, 11:5, 12:14, 8:11) ⇑
5   A MILÓWKA Emilia
HABA Klaudia
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (11:7, 11:9, 11:8) ⇓
7   A MILÓWKA Emilia X SARAD Kamil 2:3 (8:11, 11:9, 11:13, 11:9, 9:11) ⇑
14   D HABA Klaudia X SARAD Kamil 2:3 (11:9, 9:11, 11:4, 8:11, 8:11) ⇑
18   C ŚWIĄTEK Maja X SARAD Kamil 1:3 (11:9, 6:11, 8:11, 7:11) ⇑
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-05-01 11:00 ⇨ 2022-05-08 11:00
90. MKS „Tarnovia” Tarnów I - LUKS „Galux” Skrzyszów III 10:8
3   C WILK Adrian Y SARAD Kamil 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 9:11) ⇑
5   A JURKIEWICZ Jakub
ŚLAZYK Karol
W SARAD Kamil
SARAD Anna
0:3 (8:11, 9:11, 10:12) ⇑
9   D JURKIEWICZ Jakub Y SARAD Kamil 2:3 (11:2, 11:6, 7:11, 9:11, 8:11) ⇑
11   A FRANCZAK Szymon Y SARAD Kamil 3:2 (11:8, 11:9, 8:11, 9:11, 11:9) ⇓
17   B ŚLAZYK Karol Y SARAD Kamil 3:2 (9:11, 11:6, 14:12, 8:11, 11:8) ⇓
5T | Runda zasadnicza | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-05-15 11:00
95. LUKS „Sobolik” Sobolów - LUKS „Galux” Skrzyszów III 7:11
2   B KĄCKI Patryk X SARAD Kamil 0:3 (12:14, 9:11, 7:11) ⇑
5   A KĄCKI Mateusz
KĄCKI Patryk
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:0 (11:6, 11:9, 11:2) ⇓
7   A KĄCKI Mateusz X SARAD Kamil 1:3 (8:11, 11:9, 5:11, 5:11) ⇑
14   D BABRAL Berenika X SARAD Kamil 3:2 (11:8, 11:8, 5:11, 9:11, 11:9) ⇓
18   C BABRAL Tomasz X SARAD Kamil 0:3 (6:11, 6:11, 7:11) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
2328 BABRAL Stanisław 2005
2326 BABRAL Tomasz 2009
1661 BACZ Andrzej 1948
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
189 CHOLEWA Dariusz 1998
2774 CIERNIAK Konrad 2008
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3117 LIPOWICZ Robert 1977
3125 MADUZIA Leszek 1979
2948 MARTYKA Igor 2005
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
945 PODGÓRSKI Jan 1959
3422 PRZEKLASA Anna 2007
3118 PRZEKLASA Karol 2006
1111 RUSEK Andrzej 1967
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
1680 STEFAN Igor 2003
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
2583 WILK Adrian 2006
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
2949 WŁODEK Krystian 2003
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
264 ZACHARA Józef 1988
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
3344 ZWOLEŃ Konrad 2007