Kamil Sarad
Numer zawodnika: 3173
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2005
Przynależność klubowa: LUKS „Skrzyszów”
Kraj: Polska
Podany PESEL: tak
Numer PZTS: 55281
Numer licencji okres.: 4092
Data wydania: 31.08.2022
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2022-09-25 16:30
2. UKS Fortem Pawęzów II - LUKS Galux Skrzyszów III 12:2
2   B STOSZKO Artur X SARAD Kamil 3:1 (13:11, 10:12, 13:11, 11:3) ⇓
5   A STOSZKO Artur
MADUZIA Leszek
W SARAD Kamil
SARAD Anna
3:1 (9:11, 11:5, 11:7, 11:8) ⇓
7   A ROBAK Mateusz X SARAD Kamil 3:0 (11:2, 11:4, 11:7) ⇓
14   D CHŁOPEK Błażej X SARAD Kamil 3:2 (11:7, 11:6, 7:11, 8:11, 11:4) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2022-10-02 11:00 ⇨ 2022-09-29 17:00
8. LUKS Galux Skrzyszów III - MKS Tarnovia Tarnów I 9:5
2   B SARAD Kamil X FRANCZAK Szymon 3:0 (12:10, 14:12, 11:9) ⇑
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W JURKIEWICZ Jakub
BUZOWSKI Piotr
3:2 (6:11, 11:9, 11:6, 8:11, 12:10) ⇑
8   B SARAD Kamil W BUZOWSKI Piotr 3:0 (11:7, 11:6, 11:4) ⇑
13   B SARAD Kamil Z JURKIEWICZ Jakub 0:3 (6:11, 5:11, 6:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2022-10-30 11:00 ⇨ 2022-10-27 17:00
21. LUKS Galux Skrzyszów III - UKS Sokół Żabno II 3:11
2   B SARAD Kamil X MILÓWKA Emilia 2:3 (11:6, 11:9, 7:11, 10:12, 6:11) ⇓
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W MILÓWKA Emilia
SMOLEŃ Julita
2:3 (7:11, 2:11, 11:7, 11:5, 8:11) ⇓
8   B SARAD Kamil W MLECZKO Mateusz 1:3 (6:11, 2:11, 11:8, 6:11) ⇓
13   B SARAD Kamil Z SMOLEŃ Julita 1:3 (8:11, 7:11, 12:10, 9:11) ⇓
5T | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2022-11-28 17:00
34. LUKS Galux Skrzyszów III - TG Sokół Brzesko II 10:4
3   C SARAD Kamil Y PUT Gabriela 2:3 (6:11, 16:18, 16:14, 11:9, 6:11) ⇓
5   A SARAD Kamil
SARAD Anna
W KLIMEK Michał
SMOLEŃ Mateusz
3:0 (11:3, 11:6, 11:3) ⇑
10   C SARAD Kamil Z PIĘKOSZ Natalia 3:2 (11:7, 11:9, 9:11, 8:11, 11:9) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2327 BABRAL Berenika 2008
2328 BABRAL Stanisław 2005
2326 BABRAL Tomasz 2009
1661 BACZ Andrzej 1948
3330 BUZOWSKI Piotr 2011
3120 CHŁOPEK Błażej 2006
189 CHOLEWA Dariusz 1998
2774 CIERNIAK Konrad 2008
3106 DROŻDŻ Jarosław 1982
2371 FRANCZAK Szymon 2006
2947 FURMAŃSKI Robert 1972
1915 GAJOWY Mateusz 2006
2430 HABA Klaudia 2010
2429 HABA Oliwia 2010
2705 JURKIEWICZ Jakub 2007
2175 KANOWNIK Kajetan 2008
2873 KARTECZKA Martyna 2005
1352 KĄCKI Mateusz 2002
2330 KĄCKI Patryk 2006
2298 KĄDZIOŁKA Bartłomiej 2007
2180 KOBYLARCZYK Kacper 2006
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
3202 KRAKOWSKI Paweł 1977
2149 KRAKOWSKI Sebastian 2008
2675 KRAS Nikodem 2008
1910 KRAWIEC Kamil 2000
2329 KUCHARCZYK Dominik 2003
3107 KUCHARSKI Michał 1989
2969 LIPOWICZ Kacper 2008
3117 LIPOWICZ Robert 1977
3125 MADUZIA Leszek 1979
2948 MARTYKA Igor 2005
2370 MILÓWKA Emilia 2006
2581 MILÓWKA Julia 2008
2364 MLECZKO Mateusz 2004
2721 NAGEL Nikodem 2010
3209 NAGÓRZAŃSKI Seweryn 1984
2894 NIEĆ Tomasz 2008
2562 OSTROWSKI Artur 2005
946 PARA Eligiusz 1954
2335 PIĘKOSZ Natalia 2005
945 PODGÓRSKI Jan 1959
3422 PRZEKLASA Anna 2007
3118 PRZEKLASA Karol 2006
2922 PUT Gabriela 2005
1411 ROBAK Mateusz 2002
1111 RUSEK Andrzej 1967
2891 SERAFIN Mateusz 2005
2181 SIKOŃ Maciej 2007
3192 SIKOŃ Mateusz 2005
2801 SMOLEŃ Julita 2005
1680 STEFAN Igor 2003
1952 STOSZKO Artur 1969
1916 SZCZEPAŃSKI Oliwier 2007
3210 SZUMILAS Władysław 1976
2706 ŚLAZYK Karol 2007
3108 ŚWIATŁOWSKI Sebastian 1982
2582 ŚWIĄTEK Maja 2008
1377 TOBIASZ Andrzej 1976
3418 TOKARCZYK Szymon 2008
2780 TOMKOWSKI Dawid 2011
2325 TROJAŃSKI Sebastian 2003
1927 WAJDA Kamil 2003
3201 WĘGLARCZYK Jan 2006
2583 WILK Adrian 2006
3123 WINKLER Grzegorz 1980
3121 WINKLER Hubert 2009
2949 WŁODEK Krystian 2003
723 WOLIŃSKI Wojciech 1993
264 ZACHARA Józef 1988
2620 ZIMOWSKI Mateusz 1993
3344 ZWOLEŃ Konrad 2007