Natan Pławiński
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2008
Przynależność klubowa: SMS „Solne Miasto” Wieliczka
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 1. | 2020-10-03 11:00
4. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - „Q Team” Kraków 0:14
1   A PŁAWIŃSKI Natan W WALA Tomasz 0:3 (3:11, 1:11, 2:11) ⇓
5   A PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
W BIESAGA Marek
WALA Tomasz
0:3 (3:11, 8:11, 5:11) ⇓
7   A PŁAWIŃSKI Natan X KARATNIK Zbigniew 0:3 (5:11, 8:11, 6:11) ⇓
11   A PŁAWIŃSKI Natan Y WOŹNY Dariusz 1:3 (2:11, 11:6, 3:11, 2:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 2. | 2020-10-18 12:00 ⇨ 2020-11-26 18:30
10. LKS „Wisła” Rząska I - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 11:3
2   B BUŁA Dominik X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:1, 11:6, 11:7) ⇓
6   B KORCZEK Łukasz
STRYJAKOWSKI Tomasz
X PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
3:2 (9:11, 9:11, 11:5, 11:9, 14:12) ⇓
7   A OSIAK Tomasz X PŁAWIŃSKI Natan 3:1 (11:7, 8:11, 11:5, 11:4) ⇓
14   D KORCZEK Łukasz X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:6, 11:5, 11:6) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 3. | 2020-10-24 11:00 ⇨ 2020-11-27 18:00
11. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Bronowianka” Kraków IV 0:14
1   A PŁAWIŃSKI Natan W WILK Roman 1:3 (11:7, 4:11, 9:11, 3:11) ⇓
5   A PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
W HADRYŚ Matylda
BARTKIEWICZ Julia
0:3 (7:11, 4:11, 6:11) ⇓
7   A PŁAWIŃSKI Natan X KOPACKA Anna 1:3 (9:11, 10:12, 11:8, 9:11) ⇓
11   A PŁAWIŃSKI Natan Y HADRYŚ Matylda 2:3 (11:4, 5:11, 11:7, 2:11, 5:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 6. | 2020-12-06 11:00
29. „Magnum-Wesem” Koźmice Wielkie II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 14:0
3   C NAŁÓDKA Dariusz Y PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:2, 11:2, 11:9) ⇓
5   A BOCHENEK Dariusz
GŁOWACKI Arkadiusz
W PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
3:0 (11:5, 11:4, 11:3) ⇓
9   D GŁOWACKI Arkadiusz Y PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:6, 11:4, 11:6) ⇓
11   A BOCHENEK Dariusz Y PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:5, 11:7, 11:5) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-01-09 11:00 ⇨ 2020-12-18 18:00
40. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KS „Jordan” Kraków 3:11
4   D PŁAWIŃSKI Natan Z APOSTOŁ Paweł 0:3 (4:11, 6:11, 6:11) ⇓
5   A PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
W WIROŃSKI Piotr
BOROŃ Sławomir
3:0 (11:9, 11:8, 11:6) ⇑
9   D PŁAWIŃSKI Natan Y WIROŃSKI Piotr 1:3 (6:11, 6:11, 12:10, 6:11) ⇓
14   D PŁAWIŃSKI Natan X WIELOGÓRSKI Bartłomiej 2:3 (11:8, 8:11, 11:6, 6:11, 8:11) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 7. | 2020-12-21 19:00
35. LKS „Polonia” Wilczkowice III - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 10:4
2   B KSIĄŻKIEWICZ Łukasz X PŁAWIŃSKI Natan 3:1 (12:14, 11:8, 11:8, 11:7) ⇓
5   A CNOTA Jakub
KSIĄŻKIEWICZ Łukasz
W PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
3:0 (11:4, 11:7, 11:2) ⇓
7   A CNOTA Jakub X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (12:10, 11:7, 11:2) ⇓
14   D KAUFMANN Damian X PŁAWIŃSKI Natan 1:3 (11:9, 6:11, 3:11, 8:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 4. | 2020-11-20 18:00 ⇨ 2021-02-23 18:00
17. TKS „Opoka” Trzebinia II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 13:1
2   B KURDZIEL Mikołaj X PŁAWIŃSKI Natan 3:1 (9:11, 11:4, 11:8, 11:4) ⇓
6   B ZAJĘCKI Rafał
KURDZIEL Mikołaj
X PŁAWIŃSKI Natan
CHORNYI Yehor
3:0 (11:8, 11:7, 11:7) ⇓
7   A GLANOWSKI Bartosz X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:5, 11:2, 11:1) ⇓
14   D WÓJCIK Jan X PŁAWIŃSKI Natan 3:1 (11:7, 9:11, 11:9, 11:5) ⇓
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-01-16 16:00 ⇨ 2021-02-28 15:00
45. UKS „Rokicie” Szczytniki II - SMS „Solne Miasto” Wieliczka 7:7
2   B JAKUBCZYK Weronika X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (11:7, 11:5, 11:4) ⇓
6   B KOSTUCH Gabriela
JAKUBCZYK Weronika
X PŁAWIŃSKI Natan
GĄSIOROWSKI Adam
3:2 (11:4, 11:9, 6:11, 9:11, 11:2) ⇓
7   A MARDOSZ Maciej X PŁAWIŃSKI Natan 3:0 (12:10, 11:6, 11:9) ⇓
14   D STACHEL Artur X PŁAWIŃSKI Natan 1:3 (12:10, 9:11, 3:11, 9:11) ⇑
5K | Grupa B | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-01-30 11:00 ⇨ 2021-03-21 11:00
55. SMS „Solne Miasto” Wieliczka - KTS „Jończyk Parkiety” Wiśniowa 9:5
3   C PŁAWIŃSKI Natan Y ŻĄDŁO Damian 2:3 (11:13, 11:4, 11:9, 7:11, 9:11) ⇓
6   B PŁAWIŃSKI Natan
GĄSIOROWSKI Adam
X ŻĄDŁO Damian
MUTA Michał
0:3 (6:11, 7:11, 3:11) ⇓
10   C PŁAWIŃSKI Natan Z MUTA Michał 3:0 (11:9, 12:10, 11:6) ⇑
12   C PŁAWIŃSKI Natan W KUCHNIA Andrzej 3:2 (8:11, 11:6, 11:4, 5:11, 11:6) ⇑
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
2081 APOSTOŁ Paweł 1973
2931 BOBER Rafał 1997
1333 BOCHENEK Dariusz 1967
518 BUJAK Piotr 1960
2078 BUŁA Dominik 1981
1920 CNOTA Jakub 2002
1626 FILIPEK Angelika 2007
658 GARYCKI Adrian 1996
1734 GLANOWSKI Bartosz 1984
2253 GŁOWACKI Arkadiusz 1998
3026 GNATYSHEN Yevhenii 2008
2556 GUZIK Iwona 1986
2817 HADRYŚ Matylda 2008
2393 JAKUBCZYK Weronika 2009
3175 KARATNIK Zbigniew 1979
2928 KAUFMANN Damian 2004
176 KLIMCZAK Marek 1965
1544 KOPACKA Anna 2006
2079 KORCZEK Łukasz 1984
3142 KSIĄŻKIEWICZ Łukasz 1985
1324 KUCHARSKI Mateusz 2005
2862 KUCHNIA Andrzej 1998
1789 KURDZIEL Mikołaj 2000
1504 KUZIO Maciej 2005
1303 ŁACH Bartłomiej 1992
2766 ŁAKOMY Mariusz 2001
2395 MARDOSZ Maciej 2010
2136 MATYASIK Mikołaj 2009
2507 MIERNIK Jan 2007
2857 MURZYN Maciej 1999
3333 MUTA Michał 2008
1969 NAŁÓDKA Dariusz 1969
2083 NOWAK Artur 1987
2677 OCHALIK Konrad 2008
193 OSIAK Tomasz 1974
2424 PAJORSKI Mateusz 2009
1973 PIEPRZYK Szymon 1991
2550 PILCH Aleksander 2008
2178 PIRÓG Paweł 2008
532 ROMANOWSKI Cezary 1961
2596 SIEDLECKI Antoni 2004
2251 SOBUCKI Mateusz 1982
2174 STACHEL Artur 2011
2576 SZOSTAK Michał 2005
718 ŚWIĘCH Jarosław 1962
670 TALAGA Samuel 1999
1005 WALA Tomasz 1976
2651 WALCZAK Michał 1994
2878 WĄS Bartłomiej 2004
1193 WIELOGÓRSKI Bartłomiej 1976
1939 WILK Roman 1961
1204 WIROŃSKI Piotr 1977
1886 WOLANIN Piotr 2001
778 WOŹNY Dariusz 1986
1283 WÓJCIK Jan 1959
2858 ŻĄDŁO Damian 1999