Robert Piętoń
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1983
Przynależność klubowa: LKS „Dobrzanka” Dobra
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
Brak informacji o pojedynkach rozegranych przez tego zawodnika!
Lista przeciwników ze wszystkich sezonów
Nr KOZTS Zawodnik Rok ur.
373 BAŃBOR Andrzej 1969
1137 BARDON Piotr 2000
107 BERDYSZ Mariusz 1964
899 BIEL Jakub 1987
1290 BŁĘDOWSKI Michał 1996
1216 BŁOCHO Zdzisław 1974
351 BOBER Damian 1987
281 BORKOWSKI Marek 1960
336 CEWKA Piotr 1990
189 CHOLEWA Dariusz 1998
762 CHRABĄSZCZ Aleksandra 1998
68 CZYŻ Damian 1979
381 DAMIAN Tomasz 1979
473 DOBRZYCKI Bogusław 1967
1381 DOMITER Julia 2004
1907 DRZAZGA Jerzy 1972
58 DUDZIK Grzegorz 1994
1633 DZIEDZIC Marta 1969
887 DZIEDZIC Piotr 2001
1369 FIRLIT Zuzanna 2003
409 FIRSZT Mateusz 1992
25 FLOREK Sławomir 1977
2371 FRANCZAK Szymon 2006
233 FURTAK Krzysztof 1970
287 GAIK Krystian 1997
468 GAJ Rafał 1994
728 GAJEWSKI Dominik 1987
727 GALUS Mateusz 2001
362 GAWLIK Adam 1989
885 GEMBACZ Marcin 2000
633 GŁĄB Damian 1989
455 GŁÓD Przemysław 1994
1009 GŁÓWCZYK Jan 1972
864 GOLONKA Albert 1976
1372 GOLONKA Filip 2006
1073 GOTFRYD Grzegorz 2002
1342 HAZIK Jakub 1971
1025 HEŁMECKI Szymon 2001
688 HOCHÓŁ Karol 1996
1179 HOLECZKO Oskar 1998
12 JANIK Bartosz 1988
647 JANISZEWSKI Tomasz 1991
347 JASIELSKI Franciszek 1965
348 JASIELSKI Marek 1968
458 JASIŃSKI Mateusz 1996
731 JASTRZĘBSKI Dawid 1975
489 JELEŃ Janusz 1991
1976 JEWUŁA Mateusz 1998
437 JOCHER Krzysztof 1970
256 KAIM Michał 2000
1183 KASPRZYK Michalina 2002
289 KĄDZIOŁKA Krzysztof 1992
661 KLĘBA Mirosław 1966
623 KLUZEK Grzegorz 1982
1407 KORNAŚ Bartłomiej 2003
892 KOSMAL Dawid 2004
262 KOSMAL Kinga 1999
356 KOSMAL Wojciech 1974
689 KOZA Przemysław 1996
690 KOZA Robert 1994
1610 KOZIOŁ Bogdan 1973
370 KOZIOŁ Jarosław 1971
725 KOZIOŁ Wiesław 1964
726 KOZIOŁ Zuzanna 2002
483 KRÓL Mateusz 1992
511 KRÓL Stanisław 1959
1802 KUDŁA Paweł 1985
744 KUPIEC Dariusz 1982
190 LECH Sylwester 1998
352 LEKKI Paweł 1979
32 ŁABOWSKI Józef 1973
304 MACIUSZEK Wiesław 1964
361 MALIK Mateusz 1992
750 MARTYKA Kamil 1991
303 MĄKA Karol 1991
1502 MENSFELD Natalia 2004
290 MICHALCZYK Jakub 1998
405 MICHALEC Grzegorz 1993
406 MICHALEC Jacek 1990
404 MICHALEC Kazimierz 1960
484 MIELUCH Marek 1994
90 MIKOŁAJCZYK Patrycja 1995
1220 MIKOŁAJCZYK Radosław 1998
707 MIREK Damian 1994
1356 MIŚKOWIEC Jerzy 1958
673 MLECZKO Bartłomiej 1994
229 MOTYKA Tadeusz 1961
780 MÓL Marcin 1978
1782 MROCZEK Adrian 1997
1406 MRÓZ Jakub 2003
694 MRÓZEK Jan 1951
1281 MYJAK Daniel 2001
475 NATANEK Franciszek 1958
14 NIEĆ Andrzej 1984
492 NIEPSUJ Mariusz 1965
266 NOWAK Łukasz 1983
496 NOWAK Marcin 1984
279 NOWAK Tomasz 1997
357 NYCZ Zbigniew 1972
30 OBROCHTA Piotr 1977
340 ODELGA Jan 1981
674 OLESIAK Grzegorz 1999
59 OPYD Artur 1996
105 OPYD Grzegorz 1993
243 PALACZ Grzegorz 1982
884 PAPIEŻ Filip 2001
946 PARA Eligiusz 1954
441 PARA Maciej 1976
1772 PASEK Adrian 2000
1849 PASEK Kamil 2003
360 PASZKOWSKI Bogdan 1968
442 PEREGRYM Andrzej 1957
1020 PIECHNIK Dawid 2001
108 PIECHOWICZ Marek 1965
476 PIECHURA Aleksander 1950
148 PIETRZAK Antoni 1998
1603 PIETRZAK Krzysztof 1972
371 PIS Kamil 1991
1184 PIS Konrad 2003
372 PIS Marcin 1996
354 PITALA Stanisław 1952
1922 PROCHAZKA Tomasz 1974
31 PRZYBYLSKI Piotr 1971
745 PRZYBYŁO Marek 1955
866 PUSZKARIOW Konstantyn 1968
75 PYZIK Stanisław 1952
253 RAPUTA Tomasz 1980
1235 REMBIASZ Michał 1987
1232 RĘBACZ Wojciech 1985
1411 ROBAK Mateusz 2002
344 ROZUM Dawid 1998
1111 RUSEK Andrzej 1967
679 RYBOWICZ Rafał 1991
1233 SAWCZAK Miłosz 2005
990 SKRĘŻYNA Hubert 1999
1147 SKRZYŃSKI Janusz 1970
1780 SKRZYPEK Adrian 2003
752 SKRZYPEK Grzegorz 1996
250 SOBCZAK Krzysztof 1961
1221 SOPATA Jan 1999
958 STANISZ Wojciech 1969
740 STYRNA Stanisław 1943
277 SUŁKOWSKI Bartosz 2002
278 SUŁKOWSKI Kacper 1999
1371 SUŁKOWSKI Karol 2005
355 SURMA Mariusz 1975
914 SZCZECINA Piotr 1998
1911 SZCZEPAŃSKI Andrzej 1976
1141 SZCZEPAŃSKI Dominik 2001
512 SZEWCZYK Jarosław 1979
302 SZMYD Maciej 1976
699 SZPILSKA Roksana 1998
439 SZUBRYT Tomasz 1974
751 SZYMAŃSKI Bartosz 1992
57 ŚLĄSKI Kamil 1994
249 TABOR Krzysztof 1974
376 TABOR Marcin 1981
9 TALAR Konrad 1991
29 TALAR Paweł 1971
480 TOKARZ Adam 1964
324 TROJANOWSKI Adrian 1997
1018 TROJANOWSKI Dawid 2004
323 TROJANOWSKI Kamil 1994
408 TRZECIAK Piotr 1993
1219 URBAN Mariusz 1997
224 WALICZEK Wojciech 1988
33 WARIAN Mirosław 1974
486 WIDEŁ Krzysztof 1992
478 WIKAR Tadeusz 1961
470 WILK Paweł 1988
2792 WITEK Grzegorz 1982
114 WOJTAS Tomasz 1983
729 WOLIŃSKI Zenon 1961
115 WOŹNIAK Dominik 1989
110 WOŹNIAK Marcin 1993
74 WÓJCIKIEWICZ Patryk 1995
1853 WÓJS Tomasz 1989
638 WÓJTOWICZ Wojciech 1959
479 WRONA Marian 1958
34 ZAŁĘSKI Marek 1958
379 ZBYLUT Arkadiusz 1997
1268 ZBYLUT Patryk 2005
1100 ŻDŻARSKI Wojciech 1996
358 ŻYTNIEWSKI Marcin 1990