KS Spektrum Karpol Słopnice III (M)
Klub: KS „Spektrum” Słopnice
Numer drużyny: III
Adres sali rozgrywek:
Zespół Placówek Oświatowych w Słopnicach
34-615 Słopnice 732
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Maciej Urbański (tel. 606 891 565)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOLSĘGA Henryk 1971 M 924 11.08.2023 247 16.09.2023
2 BRZAZGOŃ Janusz 1988 M 926 11.08.2023 3164 16.09.2023
3 FLOREK Barbara 2013 K 920 11.08.2023 3749 16.09.2023
4 FLOREK Zbigniew 1975 M 927 11.08.2023 3850 16.09.2023
5 KAIM Łukasz 1983 M 929 11.08.2023 3844 16.09.2023
6 KOŁODZIEJ Jakub 1989 M 8756 08.09.2023 3843 16.09.2023
7 MADZULA Bartosz 2011 M 921 11.08.2023 3826 16.09.2023
8 MATUSIAK Łukasz 1997 M 933 11.08.2023 246 16.09.2023
9 OBROCHTA Piotr Zbigniew 1977 M 936 11.08.2023 30 16.09.2023
10 OLEKSY Mateusz 1989 M 937 11.08.2023 3845 16.09.2023
11 PALACZ Grzegorz 1982 M 938 11.08.2023 243 16.09.2023
12 PIĘTOŃ Robert 1983 M 939 11.08.2023 259 16.09.2023
13 RYBKA Jakub 2012 M 11451 30.10.2023 4400 03.11.2023
14 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 940 11.08.2023 250 16.09.2023
15 UBIK Jarosław 2008 M 922 11.08.2023 3089 16.09.2023
16 URBAŃSKI Adam 1950 M 941 11.08.2023 251 16.09.2023
17 WIĘCEK Mariusz 1979 M 942 11.08.2023 3991 16.09.2023
18 WIĘCEK Zuzanna 2013 K 923 11.08.2023 3750 16.09.2023
19 ZAŁUBSKI Paweł 2009 M 8754 08.09.2023 3847 16.09.2023
20 ZAŁUBSKI Piotr 2009 M 8755 08.09.2023 3846 16.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2023-09-22 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - KS Spektrum Karpol Słopnice III 5:9 🏓 ⇑
2 5NS 1/2 2023-09-29 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - Szkoła Podstawowa Biesna 8:6 🏓 ⇑
3 5NS 1/4 2023-10-20 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - KSTS Forhend Muszyna 10:4 🏓 ⇑
4 5NS 1/3 2023-10-22 11:00 LUKS Solsum Lipie - KS Spektrum Karpol Słopnice III 7:7 🏓 ⇔
5 5NS 1/5 2023-10-29 14:00 UKS Płomień Limanowa III - KS Spektrum Karpol Słopnice III 4:10 🏓 ⇑
6 5NS 1/7 2023-11-17 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - UKS Truchcik Libusza 10:4 🏓 ⇑
7 5NS 1/8 2023-11-25 16:00 KS "Talar Team" Szczawa II - KS Spektrum Karpol Słopnice III 0:14 🏓 ⇑
8 5NS 1/9 2023-12-01 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - LKS Uran Łukowica II 12:2 🏓 ⇑
9 5NS 1/10 2023-12-17 16:00 UKS Bociek Wojnarowa - KS Spektrum Karpol Słopnice III 2:12 🏓 ⇑
10 5NS 1/11 2024-01-12 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - LKS Uran Łukowica I 9:5 🏓 ⇑
11 5NS 1/12 2024-01-20 16:00 KS "Talar Team" Szczawa I - KS Spektrum Karpol Słopnice III 10:4 🏓 ⇓
12 5NS 1/13 2024-01-26 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - MKS Radość Gorlice III 10:4 🏓 ⇑
13 5NS 2/14 2024-03-01 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - LUKS Solsum Lipie  
14 5NS 2/15 2024-03-15 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - KS "Talar Team" Szczawa I  
15 5NS 2/16 2024-04-07 14:00 MKS Radość Gorlice III - KS Spektrum Karpol Słopnice III  
16 5NS 2/17 2024-04-28 17:00 LKS Uran Łukowica I - KS Spektrum Karpol Słopnice III  
17 5NS 2/18 2024-05-12 11:00 Szkoła Podstawowa Biesna - KS Spektrum Karpol Słopnice III  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BJ
2
3
OM
4
PG
5
PR
6
SK
7
UJ
1 (W) UKS Arka Start Nowy Sącz II 3,5 1,0 1,0       3,5 9
2 (D) Szkoła Podstawowa Biesna 0,0     3,5 0,5 1,5 2,5 8
3 (D) KSTS Forhend Muszyna 2,0 0,0 0,5   2,5 1,5 3,5 10
4 (W) LUKS Solsum Lipie 2,0   0,0   2,5   2,5 7
5 (W) UKS Płomień Limanowa III 1,5 0,0 0,0   2,5 2,5 3,5 10
6 (D) UKS Truchcik Libusza 0,0 0,0 2,0   2,0 2,5 3,5 10
7 (W) KS "Talar Team" Szczawa II 3,5 1,5 3,5   2,0   3,5 14
8 (D) LKS Uran Łukowica II 2,5   2,5     3,5 3,5 12
9 (W) UKS Bociek Wojnarowa 2,5   2,5   3,5   3,5 12
10 (D) LKS Uran Łukowica I 0,5   0,0   2,5 3,5 2,5 9
11 (W) KS "Talar Team" Szczawa I     0,0 0,5 1,5 1,0 1,0 4
12 (D) MKS Radość Gorlice III 0,5 0,0 0,0   3,5 2,5 3,5 10
Razem 18,5 2,5 12,0 4,0 23,0 18,5 36,5 115
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BRZAZGOŃ Janusz 1988 M 926 11.08.2023 3164
2 KAIM Łukasz 1983 M 929 11.08.2023 3844
3 OLEKSY Mateusz 1989 M 937 11.08.2023 3845
4 PALACZ Grzegorz 1982 M 938 11.08.2023 243
5 PIĘTOŃ Robert 1983 M 939 11.08.2023 259
6 SOBCZAK Krzysztof 1961 M 940 11.08.2023 250
7 UBIK Jarosław 2008 M 922 11.08.2023 3089