UKS Truchcik Libusza (M)
Klub: UKS Truchcik Libusza
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Dom Strażaka w Libuszy
38-306 Libusza
Libusza 688
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Robert Styrczuła (e-mail r.styrczula@wp.pl, tel. 508 352 545)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Katarzyna Wszołek (e-mail katarzyna.wszolek.it@gmail.com, tel. 605 639 789)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOGDAN Piotr 1982 M 9017 11.09.2023 4265 18.09.2023
2 BURDA Ryszard 1955 M 9009 11.09.2023 4271 18.09.2023
3 CIENIAWA Dariusz 1987 M 9018 11.09.2023 4259 18.09.2023
4 LEWANDOWSKI Ireneusz 1965 M 9013 11.09.2023 4267 18.09.2023
5 LIGĘZA Dariusz 1987 M 9014 11.09.2023 4264 18.09.2023
6 MAGIERA Łukasz 1983 M 9008 11.09.2023 4251 21.09.2023
7 PRZYBYŁOWICZ Grzegorz 1977 M 9011 11.09.2023 4268 18.09.2023
8 RYCZEK Jan 1973 M 9012 11.09.2023 4256 21.09.2023
9 STERKOWICZ Tomasz 1988 M 9019 11.09.2023 4266 18.09.2023
10 STYRCZULA Czesław 1955 M 9016 11.09.2023 4269 18.09.2023
11 STYRCZULA Damian 1988 M 9015 11.09.2023 4270 18.09.2023
12 STYRCZULA Marek 1983 M 9020 11.09.2023 4033 21.09.2023
13 STYRCZULA Robert 1978 M 9010 11.09.2023 4262 18.09.2023
14 WSZOŁEK Katarzyna 1987 K 9021 11.09.2023 4263 18.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2023-09-22 18:00 MKS Radość Gorlice III - UKS Truchcik Libusza 7:7 🏓 ⇔
2 5NS 1/2 2023-09-29 18:00 UKS Truchcik Libusza - UKS Arka Start Nowy Sącz II 8:6 🏓 ⇑
3 5NS 1/3 2023-10-09 18:00 Szkoła Podstawowa Biesna - UKS Truchcik Libusza 9:5 🏓 ⇓
4 5NS 1/4 2023-10-20 19:00 UKS Truchcik Libusza - LUKS Solsum Lipie 5:9 🏓 ⇓
5 5NS 1/5 2023-10-29 10:00 KSTS Forhend Muszyna - UKS Truchcik Libusza 5:9 🏓 ⇑
6 5NS 1/6 2023-11-03 19:00 UKS Truchcik Libusza - UKS Płomień Limanowa III 5:9 🏓 ⇓
7 5NS 1/7 2023-11-17 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - UKS Truchcik Libusza 10:4 🏓 ⇓
8 5NS 1/9 2023-12-01 18:00 UKS Truchcik Libusza - KS "Talar Team" Szczawa II 14:0 🏓 ⇑
9 5NS 1/10 2023-12-08 19:30 LKS Uran Łukowica II - UKS Truchcik Libusza 14:0 🏓 ⇓
10 5NS 1/12 2023-12-08 19:30 LKS Uran Łukowica I - UKS Truchcik Libusza 11:3 🏓 ⇓
11 5NS 1/11 2024-01-12 18:00 UKS Truchcik Libusza - UKS Bociek Wojnarowa 10:4 🏓 ⇑
12 5NS 1/13 2024-01-26 18:00 UKS Truchcik Libusza - KS "Talar Team" Szczawa I 5:9 🏓 ⇓
13 5NS 2/14 2024-03-02 16:00 KS "Talar Team" Szczawa II - UKS Truchcik Libusza 3:11 🏓 ⇑
14 5NS 2/15 2024-03-15 18:00 UKS Płomień Limanowa III - UKS Truchcik Libusza 1:13 🏓 ⇑
15 5NS 2/17 2024-04-05 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - UKS Truchcik Libusza 9:5 🏓 ⇓
16 5NS 2/18 2024-04-12 16:00 UKS Truchcik Libusza - KSTS Forhend Muszyna 12:2 🏓 ⇑
17 5NS 2/19 2024-04-26 18:00 UKS Truchcik Libusza - LKS Uran Łukowica II  
18 5NS 2/20 2024-05-12 16:00 UKS Bociek Wojnarowa - UKS Truchcik Libusza  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
BP
2
CD
3
LI
4
LD
5
6
PG
7
RJ
8
ST
9
SD
10
SM
11
SR
12
WK
1 (W) MKS Radość Gorlice III   2,5 0,0 2,5       2,0   0,0   0,0 7
2 (D) UKS Arka Start Nowy Sącz II   3,5 0,0 1,5       3,0     0,0 0,0 8
3 (W) Szkoła Podstawowa Biesna     1,0 0,0           1,0 2,0 1,0 5
4 (D) LUKS Solsum Lipie   2,0 1,0 0,0   0,0       0,0 0,0 2,0 5
5 (W) KSTS Forhend Muszyna   3,0   1,0       3,5     0,0 1,5 9
6 (D) UKS Płomień Limanowa III   3,5 0,0 1,5 0,0         0,0     5
7 (W) KS Spektrum Karpol Słopnice III       1,0       0,5   0,0 0,0 2,5 4
8 (D) KS "Talar Team" Szczawa II   3,5   1,5   2,0       3,5 3,5   14
9 (W) LKS Uran Łukowica II 0,0       0,0 0,0 0,0   0,0       0
10 (W) LKS Uran Łukowica I               3,0   0,0 0,0 0,0 3
11 (D) UKS Bociek Wojnarowa   3,5   2,5           1,0   3,0 10
12 (D) KS "Talar Team" Szczawa I       1,0       3,0   0,0 0,0 1,0 5
13 (W) KS "Talar Team" Szczawa II       2,5           2,5 3,5 2,5 11
14 (W) UKS Płomień Limanowa III       3,5       3,5   2,5   3,5 13
15 (W) UKS Arka Start Nowy Sącz II 3,0     0,0           0,5 0,0 1,5 5
16 (D) KSTS Forhend Muszyna 3,5 3,5           3,5     1,5   12
Razem 6,5 25,0 2,0 18,5 0,0 2,0 0,0 22,0 0,0 11,0 10,5 18,5 116
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOGDAN Piotr 1982 M 9017 11.09.2023 4265
2 CIENIAWA Dariusz 1987 M 9018 11.09.2023 4259
3 LEWANDOWSKI Ireneusz 1965 M 9013 11.09.2023 4267
4 LIGĘZA Dariusz 1987 M 9014 11.09.2023 4264
5 MAGIERA Łukasz 1983 M 9008 11.09.2023 4251
6 PRZYBYŁOWICZ Grzegorz 1977 M 9011 11.09.2023 4268
7 RYCZEK Jan 1973 M 9012 11.09.2023 4256
8 STERKOWICZ Tomasz 1988 M 9019 11.09.2023 4266
9 STYRCZULA Damian 1988 M 9015 11.09.2023 4270
10 STYRCZULA Marek 1983 M 9020 11.09.2023 4033
11 STYRCZULA Robert 1978 M 9010 11.09.2023 4262
12 WSZOŁEK Katarzyna 1987 K 9021 11.09.2023 4263