Szkoła Podstawowa Biesna (M)
Klub: SLJ Łużna
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Wiejski Dom Kultury w Biesnej
38-324 Siedliska
Biesna 130A
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dominik Woźniak (e-mail dominikwozniak89@gmail.com, tel. 726 445 795)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DUSZA Szymon 2013 M 9276 13.09.2023 4199 20.09.2023
2 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 9279 13.09.2023 1009 20.09.2023
3 KANTOR Michał 1989 M 9280 13.09.2023 1341 20.09.2023
4 KLUZ Mikołaj 2011 M 11448 30.10.2023 4393 29.11.2023
5 KLUZ Nina 2009 K 11447 30.10.2023 4392 29.11.2023
6 KUŚ Laura 2015 K 9277 13.09.2023 4343 23.09.2023
7 LEŚNIAK Rafał 1968 M 9281 13.09.2023 3896 20.09.2023
8 MUCHA Jakub 2010 M 9275 13.09.2023 4197 20.09.2023
9 MUCHA Mikołaj 2016 M 9278 13.09.2023 4198 20.09.2023
10 PIENIĄDZ Aleksandra 2012 K 11446 30.10.2023 4391 29.11.2023
11 SZURA Ksawery 2010 M 11213 20.10.2023 4380 29.11.2023
12 URBANEK Bartosz 2010 M 11445 30.10.2023 4381 29.11.2023
13 WOŹNIAK Dominik 1989 M 9282 13.09.2023 115 20.09.2023
14 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 9283 13.09.2023 2593 20.09.2023
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 5NS 1/1 2023-09-24 11:00 Szkoła Podstawowa Biesna - UKS Płomień Limanowa III 9:5🏓 ⇑
2 5NS 1/2 2023-09-29 19:00 KS Spektrum Karpol Słopnice III - Szkoła Podstawowa Biesna 8:6🏓 ⇓
3 5NS 1/6 2023-10-06 19:30 UKS Bociek Wojnarowa - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9🏓 ⇑
4 5NS 1/13 2023-10-07 10:00 KSTS Forhend Muszyna - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9🏓 ⇑
5 5NS 1/3 2023-10-09 18:00 Szkoła Podstawowa Biesna - UKS Truchcik Libusza 9:5🏓 ⇑
6 5NS 1/4 2023-10-21 16:00 KS "Talar Team" Szczawa II - Szkoła Podstawowa Biesna 5:9🏓 ⇑
7 5NS 1/5 2023-10-29 11:00 Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica II 9:5🏓 ⇑
8 5NS 1/7 2023-11-19 11:00 Szkoła Podstawowa Biesna - LKS Uran Łukowica I 6:8🏓 ⇓
9 5NS 1/8 2023-11-25 16:00 KS "Talar Team" Szczawa I - Szkoła Podstawowa Biesna 11:3🏓 ⇓
10 5NS 1/9 2023-12-01 18:00 Szkoła Podstawowa Biesna - MKS Radość Gorlice III 9:5 ⇑
11 5NS 1/10 2023-12-08 18:00 UKS Arka Start Nowy Sącz II - Szkoła Podstawowa Biesna  
12 5NS 1/12 2024-01-21 11:00 Szkoła Podstawowa Biesna - LUKS Solsum Lipie  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
DS
2
GJ
3
KM
4
KL
5
LR
6
MJ
7
MM
8
WD
9
ŻS
1 (D) UKS Płomień Limanowa III 1,0 1,5 0,5 0,0   2,0 0,0 1,5 2,5 9
2 (W) KS Spektrum Karpol Słopnice III   2,0 1,0         3,0 0,0 6
3 (W) UKS Bociek Wojnarowa 0,0   3,5   1,5 0,0   2,5 1,5 9
4 (W) KSTS Forhend Muszyna 0,0   3,5     0,5 0,0 1,5 3,5 9
5 (D) UKS Truchcik Libusza 0,0   3,5 0,0   1,5 0,0 1,5 2,5 9
6 (W) KS "Talar Team" Szczawa II 1,0   3,5 0,0   1,0   0,0 3,5 9
7 (D) LKS Uran Łukowica II 0,0 3,5 3,5   0,5 0,0   1,5   9
8 (D) LKS Uran Łukowica I   1,5 1,5         3,0 0,0 6
9 (W) KS "Talar Team" Szczawa I   0,0 1,0   0,0     1,5 0,5 3
10 (D) MKS Radość Gorlice III                   0
Razem 2,0 8,5 21,5 0,0 2,0 5,0 0,0 16,0 14,0 69
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DUSZA Szymon 2013 M 9276 13.09.2023 4199
2 GŁÓWCZYK Jan 1972 M 9279 13.09.2023 1009
3 KANTOR Michał 1989 M 9280 13.09.2023 1341
4 KUŚ Laura 2015 K 9277 13.09.2023 4343
5 LEŚNIAK Rafał 1968 M 9281 13.09.2023 3896
6 MUCHA Jakub 2010 M 9275 13.09.2023 4197
7 MUCHA Mikołaj 2016 M 9278 13.09.2023 4198
8 WOŹNIAK Dominik 1989 M 9282 13.09.2023 115
9 ŻAROWSKA Sonia 2003 K 9283 13.09.2023 2593