III liga mężczyzn
Ranking indywidualny (wg punktów)
Poz. Zawodnik Lg. Z▼ P Sety Skut. %
1 ŚWIRK Robert (TKS „Opoka” Trzebinia) 57 53 4 165:30 92,98
2 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 57 50 7 158:56 87,72
3 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 56 49 7 154:54 87,50
4 ZAKRZYŃSKI Dominik (TKKF Dobczyce) 57 46 11 152:70 80,70
5 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno II) 54 45 9 143:65 83,33
6 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 56 42 14 137:80 75,00
7 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 57 40 17 133:86 70,18
8 GDULA Adam (TKKF Dobczyce) 57 39 18 136:76 68,42
9 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 51 38 13 126:65 74,51
10 RAPUTA Tomasz (ULKS „Lachowice”) 52 37 15 122:74 71,15
11 ŚLIWIŃSKI Karol („Siemacha” Kraków) 57 37 20 133:85 64,91
12 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 57 35 22 131:89 61,40
13 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice) 57 35 22 126:91 61,40
14 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno II) 51 34 17 118:80 66,67
15 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 32 22 122:97 59,26
16 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 31 23 111:98 57,41
17 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 48 30 18 113:95 62,50
18 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 51 30 21 109:90 58,82
19 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 56 29 27 121:102 51,79
20 KLUZEK Sławomir (ULKS „Lachowice”) 49 28 21 106:89 57,14
21 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 51 28 23 105:93 54,90
22 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 54 27 27 102:105 50,00
23 NOWAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 57 27 30 110:119 47,37
24 MORA Szymon (LKS „Kłos” Olkusz) 39 26 13 90:58 66,67
25 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 45 26 19 95:84 57,78
26 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia” Wilczkowice) 46 26 20 100:74 56,52
27 LENART Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 50 26 24 101:85 52,00
28 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 51 26 25 104:97 50,98
29 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 36 25 11 87:55 69,44
30 KONSTANTYN Paweł („Siemacha” Kraków) 52 25 27 102:102 48,08
31 WŁODEK Grzegorz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 57 25 32 99:125 43,86
32 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 42 24 18 89:72 57,14
33 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 36 23 13 89:51 63,89
34 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 26 22 4 72:30 84,62
35 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ II) 47 22 25 88:99 46,81
36 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 54 22 32 93:123 40,74
37 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków II) 39 21 18 86:76 53,85
38 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 48 21 27 99:102 43,75
39 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 52 21 31 86:111 40,38
40 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 39 20 19 82:70 51,28
41 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 41 18 23 72:87 43,90
42 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 37 17 20 78:74 45,95
43 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 48 17 31 75:116 35,42
44 WILK Paweł (MKS „Radość” Gorlice) 33 16 17 64:67 48,48
45 DŁUGAJ Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 40 16 24 65:84 40,00
46 BULZAK Jan (KS „Start” Nowy Sącz) 54 16 38 70:125 29,63
47 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 33 14 19 57:67 42,42
48 GLANOWSKI Waldemar (LKS „Kłos” Olkusz) 37 14 23 61:77 37,84
49 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice) 38 14 24 58:86 36,84
50 PILCH Aleksander („Siemacha” Kraków) 30 12 18 52:70 40,00
51 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 48 12 36 65:126 25,00
52 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice) 52 12 40 68:132 23,08
53 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 30 11 19 50:64 36,67
54 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Płomień” Limanowa II) 30 11 19 47:67 36,67
55 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 48 10 38 54:127 20,83
56 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 18 9 9 33:34 50,00
57 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 47 9 38 52:122 19,15
58 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 19 8 11 35:43 42,11
59 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 27 8 19 40:62 29,63
60 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 36 8 28 43:91 22,22
61 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 31 7 24 42:80 22,58
62 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 13 6 7 20:27 46,15
63 GADAWSKI Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 6 9 28:32 40,00
64 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 15 6 9 26:34 40,00
65 KOZIEŁ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia) 30 6 24 36:76 20,00
66 ZYCH Szymon (TKKF Dobczyce) 10 5 5 16:21 50,00
67 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 30 5 25 29:76 16,67
68 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 6 4 2 16:9 66,67
69 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 4 14 24:47 22,22
70 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 9:1 100,00
71 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:1 100,00
72 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 3 0 9:2 100,00
73 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 9:2 100,00
74 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 9:3 100,00
75 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 2 1 6:3 66,67
76 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 2 1 8:5 66,67
77 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 2 1 7:5 66,67
78 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 2 1 6:5 66,67
79 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 6 2 4 8:13 33,33
80 TOKARZ Adam (MKS „Radość” Gorlice) 6 2 4 8:15 33,33
81 LELEK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 2 7 10:23 22,22
82 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 1 1 3:3 50,00
83 MÓL Jakub (MKS „Radość” Gorlice) 3 1 2 4:6 33,33
84 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 4:6 33,33
85 TWARÓG Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 4:8 33,33
86 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz) 3 1 2 4:8 33,33
87 KOPACKI Adam (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 3:8 33,33
88 WIKTOREK Marcin (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 1 5 4:16 16,67
89 WOŹNIAK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 1 5 4:16 16,67
90 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 9 1 8 4:25 11,11
91 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice) 3 0 3 6:9 0,00
92 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 5:9 0,00
93 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 0 3 4:9 0,00
94 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 4:9 0,00
95 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Płomień” Limanowa II) 1 0 1 1:3 0,00
96 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 0 3 3:9 0,00
97 BATKO Paweł (LKS „Kłos” Olkusz) 2 0 2 2:6 0,00
98 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 5 0 5 4:15 0,00
99 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 0 3 2:9 0,00
100 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 2:9 0,00
101 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 0 3 2:9 0,00
102 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia) 2 0 2 1:6 0,00
103 STANISZ Marcel (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 0 6 3:18 0,00
104 MOTYKA Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 6 0 6 3:18 0,00
105 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz) 3 0 3 1:9 0,00
106 KOPACZ Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 0 18 6:54 0,00
107 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1:9 0,00
108 NAWARA Franciszek („Siemacha” Kraków) 3 0 3 1:9 0,00
109 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1:9 0,00
110 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 0 12 3:36 0,00
111 WALOTEK Krzysztof (LKS „Kłos” Olkusz) 4 0 4 1:12 0,00
112 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 0 9 2:27 0,00
113 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków) 9 0 9 2:27 0,00
114 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 9 0 9 2:27 0,00
115 STANISZ Wojciech (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 0:9 0,00
116 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 0:9 0,00
117 KAWKA Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 0:9 0,00
118 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków II) 1 0 1 0:3 0,00
119 ZIĘBA Jakub (TKKF Dobczyce) 3 0 3 0:9 0,00
120 SYKTUS Maciej (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 0:9 0,00
121 TABASZEWSKA Małgorzata (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 0:9 0,00
122 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 0:9 0,00
123 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 6 0 6 0:18 0,00
124 KOTLARZ Daniel (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 0:9 0,00
125 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 0:9 0,00
126 KUŹNIAR Antoni („Siemacha” Kraków) 2 0 2 0:6 0,00
Ranking indywidualny (wg skuteczności)
Poz. Zawodnik Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 ŚWIRK Robert (TKS „Opoka” Trzebinia) 57 53 4 165:30 92,98
2 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 57 50 7 158:56 87,72
3 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 56 49 7 154:54 87,50
4 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 26 22 4 72:30 84,62
5 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno II) 54 45 9 143:65 83,33
6 ZAKRZYŃSKI Dominik (TKKF Dobczyce) 57 46 11 152:70 80,70
7 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 56 42 14 137:80 75,00
8 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 51 38 13 126:65 74,51
9 RAPUTA Tomasz (ULKS „Lachowice”) 52 37 15 122:74 71,15
10 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 57 40 17 133:86 70,18
11 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 36 25 11 87:55 69,44
12 GDULA Adam (TKKF Dobczyce) 57 39 18 136:76 68,42
13 MORA Szymon (LKS „Kłos” Olkusz) 39 26 13 90:58 66,67
14 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno II) 51 34 17 118:80 66,67
15 ŚLIWIŃSKI Karol („Siemacha” Kraków) 57 37 20 133:85 64,91
16 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 36 23 13 89:51 63,89
17 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 48 30 18 113:95 62,50
18 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 57 35 22 131:89 61,40
19 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice) 57 35 22 126:91 61,40
20 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 32 22 122:97 59,26
21 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 51 30 21 109:90 58,82
22 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 45 26 19 95:84 57,78
23 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 31 23 111:98 57,41
24 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 42 24 18 89:72 57,14
25 KLUZEK Sławomir (ULKS „Lachowice”) 49 28 21 106:89 57,14
26 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia” Wilczkowice) 46 26 20 100:74 56,52
27 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 51 28 23 105:93 54,90
28 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków II) 39 21 18 86:76 53,85
29 LENART Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 50 26 24 101:85 52,00
30 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 56 29 27 121:102 51,79
31 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 39 20 19 82:70 51,28
32 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 51 26 25 104:97 50,98
33 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 54 27 27 102:105 50,00
34 WILK Paweł (MKS „Radość” Gorlice) 33 16 17 64:67 48,48
35 KONSTANTYN Paweł („Siemacha” Kraków) 52 25 27 102:102 48,08
36 NOWAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 57 27 30 110:119 47,37
37 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ II) 47 22 25 88:99 46,81
38 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 37 17 20 78:74 45,95
39 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 41 18 23 72:87 43,90
40 WŁODEK Grzegorz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 57 25 32 99:125 43,86
41 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 48 21 27 99:102 43,75
42 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 33 14 19 57:67 42,42
43 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 54 22 32 93:123 40,74
44 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 52 21 31 86:111 40,38
45 DŁUGAJ Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 40 16 24 65:84 40,00
46 PILCH Aleksander („Siemacha” Kraków) 30 12 18 52:70 40,00
47 GLANOWSKI Waldemar (LKS „Kłos” Olkusz) 37 14 23 61:77 37,84
48 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice) 38 14 24 58:86 36,84
49 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 30 11 19 50:64 36,67
50 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Płomień” Limanowa II) 30 11 19 47:67 36,67
51 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 48 17 31 75:116 35,42
52 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 27 8 19 40:62 29,63
53 BULZAK Jan (KS „Start” Nowy Sącz) 54 16 38 70:125 29,63
54 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 48 12 36 65:126 25,00
55 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice) 52 12 40 68:132 23,08
56 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 31 7 24 42:80 22,58
57 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 36 8 28 43:91 22,22
58 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 48 10 38 54:127 20,83
59 KOZIEŁ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia) 30 6 24 36:76 20,00
60 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 47 9 38 52:122 19,15
61 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 30 5 25 29:76 16,67
Ranking deblowy (wg skuteczności)
Poz. Para deblowa Lg. Z P Sety Skut. % ▼
1 CELARY Mateusz / KOŁOS Arkadiusz
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
19 19 0 57:15 100,00
2 ŚWIRK Robert / FRĄCZEK Łukasz
(TKS „Opoka” Trzebinia)
11 10 1 32:9 90,91
3 GŁĄB Damian / GRATKOWSKI Jacek
(„Siemacha” Kraków)
8 6 2 21:10 75,00
4 WOŹNIAK Dominik / WILK Paweł
(MKS „Radość” Gorlice)
7 5 2 17:10 71,43
5 ZIMNICKI Tomasz / TURECKI Kacper
(„Kruszbud-Gryf” Gdów)
19 13 6 49:35 68,42
6 KIEROŃSKI Adam / TATARCZUCH Rafał
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
18 12 6 44:30 66,67
7 RAPUTA Tomasz / KLUZEK Sławomir
(ULKS „Lachowice”)
17 11 6 38:29 64,71
8 SUBIK Filip / MRUGAŁA Bartłomiej
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
8 5 3 20:13 62,50
9 GAJEWSKA Natalia / CHUDZICKI Maksym
(KS „Bronowianka” Kraków II)
8 5 3 19:15 62,50
10 KUZIO Waldemar / NALEPA Maciej
(UKS „Zarabie” Myślenice)
13 8 5 30:23 61,54
11 SURMA Krzysztof / KACHEL Mateusz
(ULKS „Lachowice”)
19 11 8 42:33 57,89
12 NOWAK Marcin / MÓL Marcin
(MKS „Radość” Gorlice)
14 8 6 31:28 57,14
13 ROZUM Dawid / SUŁKOWSKI Karol
(UKS „Płomień” Limanowa II)
7 4 3 15:14 57,14
14 ZAKRZYŃSKI Dominik / GDULA Adam
(TKKF Dobczyce)
18 10 8 40:33 55,56
15 CZYŻYCKI Bogdan / ŚWIATŁOŃ Piotr
(UKS „Zarabie” Myślenice)
11 6 5 24:19 54,55
16 KOPACKI Paweł / JABŁOŃSKI Paweł
(KS „Bronowianka” Kraków II)
15 8 7 30:31 53,33
17 WŁODEK Grzegorz / DYCHTOŃ Jakub
(UKS „Villa Verde” Olesno II)
17 9 8 38:34 52,94
18 PILCH Aleksander / ŚLIWIŃSKI Karol
(„Siemacha” Kraków)
10 5 5 25:16 50,00
19 KOZIEŁ Michał / DŁUGAJ Rafał
(TKS „Opoka” Trzebinia)
10 5 5 22:19 50,00
20 SUŁKOWSKI Karol / GOLONKA Filip
(UKS „Płomień” Limanowa II)
8 4 4 14:18 50,00
21 SKOTNICZNY Rafał / PACIA Bartłomiej
(LKS „Kłos” Olkusz)
13 6 7 28:28 46,15
22 GNIADEK Piotr / MRUGAŁA Jan
(KS „Gorce” Nowy Targ II)
15 6 9 28:36 40,00
23 TROJANOWSKI Dawid / PASEK Kamil
(KS „Start” Nowy Sącz)
8 3 5 14:16 37,50
24 LEŚNIAK Kamil / BULZAK Jan
(KS „Start” Nowy Sącz)
8 3 5 15:20 37,50
25 NOWAK Jakub / BAJER Grzegorz
(TKKF Dobczyce)
14 4 10 17:35 28,57
26 DUDZIAK Damian / SKRZYPEK Grzegorz
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
11 3 8 19:28 27,27
27 LENART Marek / SKRZYPEK Adrian
(LKS „Polonia” Wilczkowice)
11 3 8 18:28 27,27
Punktujący dla drużyny
Poz. Zawodnik Singiel Debel Zdobyte
punkty▼
Lg. Z P Lg. Z P
1 ŚWIRK Robert (TKS „Opoka” Trzebinia) 57 53 4 19 15 4 60,5
2 CELARY Mateusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 56 49 7 19 19 0 58,5
3 KIEROŃSKI Adam (UKS „Villa Verde” Olesno II) 57 50 7 19 12 7 56,0
4 TATARCZUCH Rafał (UKS „Villa Verde” Olesno II) 54 45 9 18 12 6 51,0
5 ZAKRZYŃSKI Dominik (TKKF Dobczyce) 57 46 11 19 10 9 51,0
6 TURECKI Kacper („Kruszbud-Gryf” Gdów) 56 42 14 19 13 6 48,5
7 ZIMNICKI Tomasz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 57 40 17 19 13 6 46,5
8 GDULA Adam (TKKF Dobczyce) 57 39 18 19 11 8 44,5
9 KOŁOS Arkadiusz („Kruszbud-Gryf” Gdów) 57 35 22 19 19 0 44,5
10 RAPUTA Tomasz (ULKS „Lachowice”) 52 37 15 18 11 7 42,5
11 ŚLIWIŃSKI Karol („Siemacha” Kraków) 57 37 20 19 11 8 42,5
12 SUŁKOWSKI Karol (UKS „Płomień” Limanowa II) 51 38 13 16 8 8 42,0
13 KUZIO Waldemar (UKS „Zarabie” Myślenice) 57 35 22 19 8 11 39,0
14 DYCHTOŃ Jakub (UKS „Villa Verde” Olesno II) 51 34 17 17 9 8 38,5
15 MRUGAŁA Bartłomiej (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 31 23 17 12 5 37,0
16 MRUGAŁA Jan (KS „Gorce” Nowy Targ II) 54 32 22 18 6 12 35,0
17 SURMA Krzysztof (ULKS „Lachowice”) 56 29 27 19 11 8 34,5
18 SKRZYPEK Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 51 30 21 17 8 9 34,0
19 KLUZEK Sławomir (ULKS „Lachowice”) 49 28 21 18 11 7 33,5
20 ROZUM Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 48 30 18 16 6 10 33,0
21 FRĄCZEK Łukasz (TKS „Opoka” Trzebinia) 54 27 27 17 12 5 33,0
22 KOPACKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 51 28 23 17 9 8 32,5
23 NOWAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 57 27 30 19 11 8 32,5
24 MORA Szymon (LKS „Kłos” Olkusz) 39 26 13 12 8 4 30,0
25 WŁODEK Grzegorz (UKS „Villa Verde” Olesno II) 57 25 32 19 10 9 30,0
26 TROJANOWSKI Dawid (KS „Start” Nowy Sącz) 51 26 25 17 6 11 29,0
27 DUDZIAK Damian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 45 26 19 15 5 10 28,5
28 SKRZYPEK Grzegorz (LKS „Polonia” Wilczkowice) 46 26 20 16 5 11 28,5
29 LENART Marek (LKS „Polonia” Wilczkowice) 50 26 24 17 5 12 28,5
30 KONSTANTYN Paweł („Siemacha” Kraków) 52 25 27 14 6 8 28,0
31 SUBIK Filip (KS „Gorce” Nowy Targ II) 36 25 11 11 5 6 27,5
32 GRATKOWSKI Jacek („Siemacha” Kraków) 36 23 13 12 9 3 27,5
33 PACIA Bartłomiej (LKS „Kłos” Olkusz) 42 24 18 14 7 7 27,5
34 GŁĄB Damian („Siemacha” Kraków) 26 22 4 13 10 3 27,0
35 GNIADEK Piotr (KS „Gorce” Nowy Targ II) 47 22 25 17 7 10 25,5
36 MÓL Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 48 21 27 16 8 8 25,0
37 NOWAK Jakub (TKKF Dobczyce) 54 22 32 17 5 12 24,5
38 SKOTNICZNY Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 52 21 31 18 7 11 24,5
39 CHUDZICKI Maksym (KS „Bronowianka” Kraków II) 39 21 18 13 6 7 24,0
40 ŚWIATŁOŃ Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 39 20 19 13 7 6 23,5
41 CZYŻYCKI Bogdan (UKS „Zarabie” Myślenice) 37 17 20 18 8 10 21,0
42 PASEK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 48 17 31 16 6 10 20,0
43 DŁUGAJ Rafał (TKS „Opoka” Trzebinia) 40 16 24 17 7 10 19,5
44 WILK Paweł (MKS „Radość” Gorlice) 33 16 17 11 6 5 19,0
45 BULZAK Jan (KS „Start” Nowy Sącz) 54 16 38 18 6 12 19,0
46 PIETRZAK Antoni (ULKS „Lachowice”) 41 18 23 2 0 2 18,0
47 WOŹNIAK Dominik (MKS „Radość” Gorlice) 33 14 19 11 8 3 18,0
48 NALEPA Maciej (UKS „Zarabie” Myślenice) 38 14 24 13 8 5 18,0
49 GLANOWSKI Waldemar (LKS „Kłos” Olkusz) 37 14 23 9 6 3 17,0
50 JABŁOŃSKI Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 48 12 36 16 9 7 16,5
51 PILCH Aleksander („Siemacha” Kraków) 30 12 18 11 5 6 14,5
52 STALMACH Zbigniew (UKS „Zarabie” Myślenice) 52 12 40 12 3 9 13,5
53 BORKOWSKI Marek (KS „Start” Nowy Sącz) 30 11 19 10 3 7 12,5
54 GOLONKA Filip (UKS „Płomień” Limanowa II) 48 10 38 16 5 11 12,5
55 KORNAŚ Bartłomiej (UKS „Płomień” Limanowa II) 30 11 19 10 2 8 12,0
56 BAJER Grzegorz (TKKF Dobczyce) 47 9 38 16 5 11 11,5
57 GAJEWSKA Natalia (KS „Bronowianka” Kraków II) 27 8 19 9 5 4 10,5
58 TOMSIA Sławomir (LKS „Kłos” Olkusz) 31 7 24 14 7 7 10,5
59 LEŚNIAK Kamil (KS „Start” Nowy Sącz) 36 8 28 12 5 7 10,5
60 KACHEL Mateusz (ULKS „Lachowice”) 30 5 25 19 11 8 10,5
61 ŁABOWSKI Józef (MKS „Radość” Gorlice) 18 9 9 6 2 4 10,0
62 WĄSIK Marcin (KS „Gorce” Nowy Targ II) 19 8 11 7 4 3 10,0
63 KOZIEŁ Michał (TKS „Opoka” Trzebinia) 30 6 24 11 6 5 9,0
64 GADAWSKI Adrian (LKS „Polonia” Wilczkowice) 15 6 9 5 4 1 8,0
65 RESZKA Jakub („Siemacha” Kraków) 13 6 7 4 1 3 6,5
66 GAŁUSZKA Mateusz (MKS „Radość” Gorlice) 15 6 9 5 1 4 6,5
67 ZYCH Szymon (TKKF Dobczyce) 10 5 5 4 1 3 5,5
68 KRÓLIKOWSKI Bartosz (KS „Gorce” Nowy Targ II) 6 4 2 2 1 1 4,5
69 KOPCZYK Adrian (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 4 14 4 1 3 4,5
70 KOSMAL Dawid (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 1 0 3,5
71 KLAG Wiktor (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 3 0 1 1 0 3,5
72 KARMOLIŃSKI Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
73 KOŁEK Maciej (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 3 0 1 1 0 3,5
74 MICHALCZYK Jakub (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 3 0 1 0 1 3,0
75 SUŁKOWSKI Bartosz (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 2 1 2 1 1 2,5
76 JANISZEWSKI Kamil (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 2 1 1 1 0 2,5
77 MAŁYSIAK Kamila (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 2 1 1 1 0 2,5
78 BOGACZ Wojciech (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 2 1 1 1 0 2,5
79 WOŹNIAK Marcin (MKS „Radość” Gorlice) 6 2 4 2 1 1 2,5
80 TOKARZ Adam (MKS „Radość” Gorlice) 6 2 4 2 1 1 2,5
81 LELEK Paweł (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 2 7 3 0 3 2,0
82 TWARÓG Mariusz (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 1 1 0 1,5
83 KOWAL Łukasz (LKS „Kłos” Olkusz) 3 1 2 1 1 0 1,5
84 ŻĄDŁO Piotr (UKS „Zarabie” Myślenice) 2 1 1 0 0 0 1,0
85 KUDŁA Paweł (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 1 2 1 0 1 1,0
86 MÓL Jakub (MKS „Radość” Gorlice) 3 1 2 1 0 1 1,0
87 KOPACKI Adam (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 1 2 1 0 1 1,0
88 WIKTOREK Marcin (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 1 5 2 0 2 1,0
89 WOŹNIAK Krystian (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 1 5 2 0 2 1,0
90 ŁASKAWIEC Jakub (LKS „Kłos” Olkusz) 9 1 8 3 0 3 1,0
91 KOPACZ Paweł (TKS „Opoka” Trzebinia) 18 0 18 5 2 3 1,0
92 WIELGOSZ Mirosław (TKS „Opoka” Trzebinia) 9 0 9 3 1 2 0,5
93 DOMITER Julia (UKS „Płomień” Limanowa II) 12 0 12 4 1 3 0,5
94 CYRWUS Anna (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 0 3 1 1 0 0,5
95 ZIELIŃSKI Andrzej (LKS „Polonia” Wilczkowice) 6 0 6 1 1 0 0,5
96 HADRYŚ Matylda (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 1 0 0,5
97 PIECHOWICZ Marek (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 1 0 1 0,0
98 ŚLAZYK Paweł (LKS „Polonia” Wilczkowice) 3 0 3 1 0 1 0,0
99 SZCZEBAK Jerzy (KS „Bronowianka” Kraków II) 9 0 9 3 0 3 0,0
100 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz (UKS „Zarabie” Myślenice) 3 0 3 1 0 1 0,0
101 TATARCZUCH Marek (UKS „Villa Verde” Olesno II) 3 0 3 1 0 1 0,0
102 GARB Aleksandra (KS „Gorce” Nowy Targ II) 3 0 3 1 0 1 0,0
103 BŁĄKAŁA Paweł (UKS „Płomień” Limanowa II) 1 0 1 1 0 1 0,0
104 STANISZ Wojciech (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 1 0 1 0,0
105 ZAJĄC Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
106 PĘK Karolina (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
107 KOPACKA Anna (KS „Bronowianka” Kraków II) 3 0 3 1 0 1 0,0
108 SYRDA Zuzanna (KS „Bronowianka” Kraków II) 1 0 1 1 0 1 0,0
109 PASEK Adrian (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1 0 1 0,0
110 KURDZIEL Mikołaj (TKS „Opoka” Trzebinia) 2 0 2 0 0 0 0,0
111 TRZECIAK Jacek (LKS „Kłos” Olkusz) 3 0 3 1 0 1 0,0
112 PIRÓG Paweł („Siemacha” Kraków) 9 0 9 2 0 2 0,0
113 KUŹNIAR Antoni („Siemacha” Kraków) 2 0 2 0 0 0 0,0
114 KAWKA Maciej (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1 0 1 0,0
115 ZIĘBA Jakub (TKKF Dobczyce) 3 0 3 1 0 1 0,0
116 KILISZEK Kamila (KS „Bronowianka” Kraków II) 5 0 5 1 0 1 0,0
117 TUTAK Antoni (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 1 0 1 0,0
118 NAWARA Franciszek („Siemacha” Kraków) 3 0 3 1 0 1 0,0
119 MOTYKA Rafał (LKS „Kłos” Olkusz) 6 0 6 2 0 2 0,0
120 HONKOWICZ Kacper (MKS „Radość” Gorlice) 3 0 3 1 0 1 0,0
121 BATKO Paweł (LKS „Kłos” Olkusz) 2 0 2 0 0 0 0,0
122 WALOTEK Krzysztof (LKS „Kłos” Olkusz) 4 0 4 2 0 2 0,0
123 SYKTUS Maciej (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 1 0 1 0,0
124 TABASZEWSKA Małgorzata (KS „Start” Nowy Sącz) 3 0 3 1 0 1 0,0
125 KOTLARZ Daniel (UKS „Płomień” Limanowa II) 3 0 3 1 0 1 0,0
126 STANISZ Marcel (UKS „Płomień” Limanowa II) 6 0 6 2 0 2 0,0
Adres do przesyłania protokołów i spraw związanych z ligą: 3m@kozts.pl.
Drużyna TKKF Dobczyce przejęła miejsce od UKS „Zarabie” Myślenice II.
Dokumenty do pobrania: Protokół meczu | Regulamin | Terminarz I rundy