KS „Bronowianka” Kraków II (M)
Klub: KS „Bronowianka” Kraków
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
ul. Zarzecze 124A
30-134 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Paweł Jabłoński (tel. 500 009 413)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 270 16.08.2021 1292 01.10.2020
2 BRUZDA Julia 2005 K 271 16.08.2021 1695 23.03.2021
3 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 964 23.08.2021 2685 01.10.2020
4 GAJEWSKA Natalia 2003 K 272 16.08.2021 2578 20.09.2018
5 HADRYŚ Matylda 2008 K 273 16.08.2021 2817 08.02.2022
6 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 282 16.08.2021 1975 01.10.2020
7 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 M 965 23.08.2021 1693 25.09.2021
8 KILISZEK Kamila 2005 K 274 16.08.2021 2579 13.12.2018
9 KNAGA Łukasz 2003 M 275 16.08.2021 1415 25.09.2021
10 KOŁEK Maciej 2004 M 276 16.08.2021 2819 01.10.2020
11 KOPACKA Anna 2006 K 277 16.08.2021 1544 08.02.2022
12 KOPACKI Adam 1973 M 12271 09.03.2022 3751 11.03.2022
13 KOPACKI Paweł 2004 M 278 16.08.2021 1275 01.10.2020
14 LELEK Paweł 1973 M 283 16.08.2021 1197 11.03.2022
15 PĘK Karolina 1998 K 284 16.08.2021 1441 09.09.2017
16 SYRDA Zuzanna 2006 K 279 16.08.2021 1569 18.11.2017
17 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 12272 09.03.2022 191 11.03.2022
18 TWARÓG Mariusz 1997 M 3426 02.09.2021 280 25.09.2021
19 ZAJĄC Anna 2002 K 285 16.08.2021 1408 09.09.2017
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2021-09-26 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice 14:0 WO ⇑
2 3M 1/4 2021-10-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10🏓 ⇑
3 3M 1/5 2021-10-17 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12🏓 ⇓
4 3M 1/6 2021-10-24 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8🏓 ⇑
5 3M 1/7 2021-10-30 14:00 KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9🏓 ⇓
6 3M 1/1 2021-11-04 17:30 TKKF Dobczyce - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10🏓 ⇑
7 3M 1/9 2021-12-05 15:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3🏓 ⇑
8 3M 1/8 2021-12-10 19:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7🏓 ⇔
9 3M 1/13 2021-12-11 19:00 KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 8:6🏓 ⇑
10 3M 1/3 2021-12-12 10:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3🏓 ⇓
11 3M 1/10 2021-12-21 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3🏓 ⇓
12 3M 1/11 2022-01-09 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Siemacha” Kraków 6:8🏓 ⇓
13 3M 1/12 2022-01-15 16:30 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4🏓 ⇓
14 3M 2/14 2022-02-09 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1🏓 ⇓
15 3M 2/20 2022-02-16 20:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12🏓 ⇓
16 3M 2/15 2022-02-23 20:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7🏓 ⇔
17 3M 2/16 2022-03-13 17:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3🏓 ⇓
18 3M 2/18 2022-04-03 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - TKKF Dobczyce 4:10🏓 ⇓
19 3M 2/17 2022-05-09 20:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
1 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice                                   0
2 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 2,5       1,5     3,5     2,5             10
3 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II     1,0   1,0   0,0       0,0     0,0       2
4 (W) KS „Start” Nowy Sącz   2,5 1,5   1,5           2,5             8
5 (D) LKS „Kłos” Olkusz   3,0 0,0   0,5           1,5             5
6 (W) TKKF Dobczyce   2,5 1,5   2,5 3,5                       10
7 (D) UKS „Zarabie” Myślenice   3,5 2,5   1,5           3,5             11
8 (W) UKS „Płomień” Limanowa II   1,5     1,5           2,5         1,5   7
9 (D) ULKS „Lachowice”   2,5 1,5   2,5           1,5             8
10 (W) MKS „Radość” Gorlice   1,0 1,0   0,0           1,0             3
11 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   2,0 0,0   0,0           1,0             3
12 (D) „Siemacha” Kraków   1,5 1,5   0,0           3,0             6
13 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów   1,0     1,0           2,0   0,0         4
14 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II   0,0     0,0       0,0   1,0             1
15 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów   1,0     0,0   0,0       1,0             2
16 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II   2,0     2,5           2,5           0,0 7
17 (W) „Siemacha” Kraków         0,5           2,5 0,0     0,0     3
18 (D) TKKF Dobczyce       0,5             2,5 1,0     0,0     4
19 (W) LKS „Kłos” Olkusz                   1,0 2,0 1,0     0,0     4
Razem 2,5 24,0 10,5 0,5 16,5 3,5 0,0 3,5 0,0 1,0 32,5 2,0 0,0 0,0 0,0 1,5 0,0 98
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BOGACZ Wojciech 2004 M 270 16.08.2021 1292
2 CHUDZICKI Maksym Hubert 1999 M 964 23.08.2021 2685
3 GAJEWSKA Natalia 2003 K 272 16.08.2021 2578
4 HADRYŚ Matylda 2008 K 273 16.08.2021 2817
5 JABŁOŃSKI Paweł 1987 M 282 16.08.2021 1975
6 KARMOLIŃSKI Maciej 1990 M 965 23.08.2021 1693
7 KILISZEK Kamila 2005 K 274 16.08.2021 2579
8 KOŁEK Maciej 2004 M 276 16.08.2021 2819
9 KOPACKA Anna 2006 K 277 16.08.2021 1544
10 KOPACKI Adam 1973 M 12271 09.03.2022 3751
11 KOPACKI Paweł 2004 M 278 16.08.2021 1275
12 LELEK Paweł 1973 M 283 16.08.2021 1197
13 PĘK Karolina 1998 K 284 16.08.2021 1441
14 SYRDA Zuzanna 2006 K 279 16.08.2021 1569
15 SZCZEBAK Jerzy 1975 M 12272 09.03.2022 191
16 TWARÓG Mariusz 1997 M 3426 02.09.2021 280
17 ZAJĄC Anna 2002 K 285 16.08.2021 1408