UKS „Zarabie” Myślenice (M)
Klub: UKS „Zarabie” Myślenice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa nr 4 im. św. Jadwigi Królowej w Myślenicach
ul. Zdrojowa 16A
32-400 Myślenice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Bogdan Czyżycki (tel. 606 976 994)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 5835 06.09.2021 667 20.10.2011
2 DŹWIG Andrzej 1986 M 5837 06.09.2021 1790 04.05.2017
3 KUZIO Waldemar 1977 M 5839 06.09.2021 523 20.10.2011
4 NALEPA Maciej 1973 M 5841 06.09.2021 1096 27.10.2018
5 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M 5842 06.09.2021 228 16.09.2021
6 PORADZISZ Michał 1994 M 5843 06.09.2021 784 03.10.2021
7 STALMACH Zbigniew 2000 M 5844 06.09.2021 1313 16.09.2021
8 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 5845 06.09.2021 669 20.10.2011
9 ŚWIATŁOŃ Sebastian 1991 M 5846 06.09.2021 668 20.10.2011
10 WALICZEK Wojciech 1988 M 5849 06.09.2021 224 16.09.2021
11 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 5850 06.09.2021 2489 03.10.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2021-09-18 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9🏓 ⇓
2 3M 1/2 2021-09-25 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9🏓 ⇓
3 3M 1/3 2021-10-02 10:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3🏓 ⇓
4 3M 1/4 2021-10-09 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12🏓 ⇓
5 3M 1/5 2021-10-16 14:00 ULKS „Lachowice” - UKS „Zarabie” Myślenice 7:7🏓 ⇔
6 3M 1/6 2021-10-23 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - TKKF Dobczyce 5:9🏓 ⇓
7 3M 1/7 2021-11-12 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice 10:4🏓 ⇓
8 3M 1/8 2021-11-21 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - MKS „Radość” Gorlice 9:5🏓 ⇑
9 3M 1/9 2021-12-05 15:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3🏓 ⇓
10 3M 1/10 2021-12-11 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Villa Verde” Olesno II  
11 3M 1/11 2021-12-19 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - UKS „Zarabie” Myślenice  
12 3M 1/12 2022-01-08 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Kłos” Olkusz  
13 3M 1/13 2022-01-15 15:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 2,0 2,0   0,0 1,0     5
2 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,0 1,5 1,5   1,0   0,0 5
3 (W) „Siemacha” Kraków 0,0 1,5 0,5   0,0   1,0 3
4 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0 1,0 0,0   0,0     2
5 (W) ULKS „Lachowice” 2,5 2,0 2,0   0,5     7
6 (D) TKKF Dobczyce 1,5 1,0 1,0   1,5     5
7 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice 0,5 2,5 0,5   0,0 0,5   4
8 (D) MKS „Radość” Gorlice 0,0 3,5 3,5   1,0 1,0   9
9 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 0,0 2,0 1,0   0,0 0,0   3
Razem 8,5 17,0 10,0 0,0 5,0 1,5 1,0 43
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CZYŻYCKI Bogdan 1968 M 5835 06.09.2021 667
2 KUZIO Waldemar 1977 M 5839 06.09.2021 523
3 NALEPA Maciej 1973 M 5841 06.09.2021 1096
4 NĘDZA-KUBINIEC Tomasz 1967 M 5842 06.09.2021 228
5 STALMACH Zbigniew 2000 M 5844 06.09.2021 1313
6 ŚWIATŁOŃ Piotr 1989 M 5845 06.09.2021 669
7 ŻĄDŁO Piotr 2003 M 5850 06.09.2021 2489