Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1969
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1998
Przynależność klubowa: UKS Olesno
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 10:30 ⇨ 2021-10-06 18:30
23. UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Radość” Gorlice 9:5
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W WOŹNIAK Dominik
WILK Paweł
3:1 (11:7, 9:11, 11:6, 11:7) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 10:30 ⇨ 2021-10-12 18:00
10. UKS „Villa Verde” Olesno II - TKKF Dobczyce 10:4
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W ZAKRZYŃSKI Dominik
GDULA Adam
3:0 (11:6, 11:6, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-17 11:00
35. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-22 18:00 ⇨ 2021-10-20 18:00
36. TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
5   A WIELGOSZ Mirosław
KOPCZYK Adrian
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (4:11, 8:11, 11:8, 5:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 10:30
49. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W TROJANOWSKI Dawid
PASEK Kamil
3:1 (11:8, 11:9, 10:12, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 13:30
51. LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
6   B SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
2:3 (0:11, 12:10, 11:9, 4:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-18 14:00 ⇨ 2021-11-06 18:30
5. ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9
5   A RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
3:2 (7:11, 11:5, 11:9, 7:11, 11:8) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 10:00
62. UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
2:3 (5:11, 11:1, 9:11, 11:1, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-14 19:30
66. UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10
6   B KUZIO Waldemar
ŚWIATŁOŃ Piotr
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (8:11, 4:11, 11:8, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-01 19:00 ⇨ 2021-12-19 16:00
20. LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
6   B DUDZIAK Damian
SKRZYPEK Grzegorz
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (11:5, 4:11, 7:11, 3:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-18 10:30 ⇨ 2021-12-28 17:30
75. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W SUBIK Filip
MRUGAŁA Bartłomiej
2:3 (7:11, 11:13, 11:6, 11:1, 9:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-08 10:00 ⇨ 2022-01-04 14:30
81. „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
5   A GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
2:3 (5:11, 11:6, 5:11, 11:8, 8:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 10:30
88. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
0:3 (9:11, 13:15, 7:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 10:30 ⇨ 2022-02-09 18:00
92. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W KOPACKA Anna
CHUDZICKI Maksym
3:0 (11:3, 11:5, 11:9) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-26 16:00 ⇨ 2022-03-22 18:00
102. KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 6:8
5   A SUBIK Filip
MRUGAŁA Jan
W KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
1:3 (13:15, 11:7, 8:11, 5:11) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-04-02 10:30
104. UKS „Villa Verde” Olesno II - „Siemacha” Kraków 8:6
5   A KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
W KONSTANTYN Paweł
PILCH Aleksander
3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 9:11, 11:9) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-26 16:00 ⇨ 2022-04-23 10:00
95. „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno II 8:6
6   B CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
3:0 (11:2, 11:7, 12:10) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 19. | 2022-04-30 10:30 ⇨ 2022-04-24 18:00
108. UKS „Villa Verde” Olesno II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2
6   B KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
2:3 (11:5, 10:12, 11:7, 9:11, 9:11) ⇓