LKS „Polonia” Wilczkowice (M)
Klub: LKS „Polonia” Wilczkowice
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II
ul. Jana Pawła II 1
32-091 Michałowice
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Andrzej Zieliński (tel. 600 351 211)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DĄBROWSKI Damian 1979 M 4614 02.09.2021 888 04.04.2022
2 DUDZIAK Damian 1995 M 4615 02.09.2021 210 13.09.2019
3 GADAWSKI Adrian 1990 M 9067 16.09.2021 622 20.09.2021
4 LENART Marek 1992 M 4619 02.09.2021 128 12.09.2018
5 NOWICKI Marek 1975 M 4622 02.09.2021 1832 04.04.2022
6 PERICHT Robert 1992 M 9066 16.09.2021 3544 20.09.2021
7 SKRZYPEK Adrian 2003 M 4633 02.09.2021 1780 13.09.2019
8 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 4625 02.09.2021 752 12.09.2018
9 SZELEST Jacek 1981 M 4626 02.09.2021 1241 07.11.2020
10 ŚLAZYK Paweł 1971 M 4628 02.09.2021 156 27.09.2017
11 ŚWIĄTEK Marcin 2001 M 12235 25.02.2022 3743 25.02.2022
12 WYKURZ Piotr 2003 M 4631 02.09.2021 3545 20.09.2021
13 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 4630 02.09.2021 2247 07.09.2017
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2021-09-26 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Polonia” Wilczkowice 14:0 WO ⇓
2 3M 1/5 2021-10-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇓
3 3M 1/9 2021-10-16 11:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇑
4 3M 1/4 2021-10-17 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9🏓 ⇑
5 3M 1/6 2021-10-22 19:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8🏓 ⇑
6 3M 1/1 2021-10-24 14:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - MKS „Radość” Gorlice 9:5🏓 ⇑
7 3M 1/8 2021-11-06 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Polonia” Wilczkowice 11:3🏓 ⇓
8 3M 1/7 2021-11-12 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Zarabie” Myślenice 0:14 WO ⇓
9 3M 1/10 2021-12-11 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 12:2🏓 ⇓
10 3M 1/11 2021-12-17 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - ULKS „Lachowice” 11:3🏓 ⇑
11 3M 1/3 2021-12-19 16:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12🏓 ⇓
12 3M 1/12 2022-01-08 10:00 TKKF Dobczyce - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6🏓 ⇓
13 3M 1/13 2022-01-14 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6🏓 ⇑
14 3M 2/15 2022-03-06 15:00 ULKS „Lachowice” - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6🏓 ⇓
15 3M 2/16 2022-03-12 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Polonia” Wilczkowice 9:5🏓 ⇓
16 3M 2/18 2022-03-13 10:30 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8🏓 ⇑
17 3M 2/17 2022-03-27 11:00 MKS „Radość” Gorlice - LKS „Polonia” Wilczkowice 5:9🏓 ⇑
18 3M 2/20 2022-04-06 18:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - KS „Start” Nowy Sącz 10:4🏓 ⇑
19 3M 2/19 2022-04-07 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (W) KS „Bronowianka” Kraków II               0
2 (D) LKS „Kłos” Olkusz 0,5   2,0   3,5 0,0   6
3 (D) „Siemacha” Kraków 3,0   2,0 1,0 2,0     8
4 (W) KS „Start” Nowy Sącz 2,0   2,0 2,0 3,0     9
5 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 2,5   2,0 2,5 1,0     8
6 (D) MKS „Radość” Gorlice 2,0     3,0 3,5   0,5 9
7 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,5   0,0 0,0 1,5   0,0 3
8 (D) UKS „Zarabie” Myślenice               0
9 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 2,0   0,0 0,0 0,0     2
10 (D) ULKS „Lachowice” 3,5   2,0 3,0 2,5     11
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0   1,0 0,0 1,0     2
12 (W) TKKF Dobczyce 0,0   1,5 2,5 2,0     6
13 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 2,0   1,5 2,5 2,0     8
14 (W) ULKS „Lachowice”   1,5 2,0 2,5 0,0   0,0 6
15 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 2,0   0,5 2,5 0,0     5
16 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 2,5 1,5 2,5 1,5       8
17 (W) MKS „Radość” Gorlice 2,0 1,5 2,0 3,5       9
18 (D) KS „Start” Nowy Sącz   1,0 3,0 3,0 3,0     10
19 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   2,5 1,5 2,5 1,5     8
Razem 25,5 8,0 25,5 32,0 26,5 0,0 0,5 118
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DUDZIAK Damian 1995 M 4615 02.09.2021 210
2 GADAWSKI Adrian 1990 M 9067 16.09.2021 622
3 LENART Marek 1992 M 4619 02.09.2021 128
4 SKRZYPEK Adrian 2003 M 4633 02.09.2021 1780
5 SKRZYPEK Grzegorz 1996 M 4625 02.09.2021 752
6 ŚLAZYK Paweł 1971 M 4628 02.09.2021 156
7 ZIELIŃSKI Andrzej 1971 M 4630 02.09.2021 2247