TKS „Opoka” Trzebinia (M)
Klub: TKS „Opoka” Trzebinia
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowa "Zbyszek"
ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 125
32-540 Trzebinia
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne:
Kazimierz Noworyta (tel. 660 410 217)
Odpowiedzialny za obsługę systemu ligowego:
Anna Maria Noworyta (tel. 696 383 181)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 DŁUGAJ Rafał 1978 M 1895 28.08.2021 858 02.06.2021
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 1896 28.08.2021 924 27.09.2016
3 KOPACZ Paweł 1972 M 1897 28.08.2021 2953 02.06.2021
4 KOPCZYK Adrian 1991 M 9486 19.09.2021 239 24.09.2021
5 KOZIEŁ Michał 1983 M 1898 28.08.2021 636 04.03.2021
6 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 10937 18.10.2021 1789 19.10.2021
7 NOWORYTA Kazimierz 1944 M 1899 28.08.2021 927 16.10.2020
8 ŚWIRK Robert 1969 M 1900 28.08.2021 856 27.09.2019
9 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 1901 28.08.2021 238 27.09.2016
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/1 2021-09-18 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - TKS „Opoka” Trzebinia 5:9🏓 ⇑
2 3M 1/2 2021-09-24 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - MKS „Radość” Gorlice 6:8🏓 ⇓
3 3M 1/4 2021-10-08 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10🏓 ⇓
4 3M 1/6 2021-10-20 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10🏓 ⇓
5 3M 1/7 2021-11-04 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 11:3🏓 ⇓
6 3M 1/8 2021-11-05 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Start” Nowy Sącz 9:5🏓 ⇑
7 3M 1/3 2021-11-19 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4🏓 ⇓
8 3M 1/9 2021-11-27 15:00 ULKS „Lachowice” - TKS „Opoka” Trzebinia 8:6🏓 ⇓
9 3M 1/10 2021-12-03 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇓
10 3M 1/5 2021-12-10 19:00 „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia  
11 3M 1/11 2021-12-18 10:00 TKKF Dobczyce - TKS „Opoka” Trzebinia  
12 3M 1/12 2022-01-07 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Płomień” Limanowa II  
13 3M 1/13 2022-01-14 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - TKS „Opoka” Trzebinia  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 3,5 1,5         3,5 0,5 9
2 (D) MKS „Radość” Gorlice   2,0   1,0 0,5   2,5 0,0 6
3 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 0,0 1,0   1,0     2,0   4
4 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II   0,5   0,0   0,0 3,5 0,0 4
5 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 0,0 0,0       3,0 0,0 3
6 (D) KS „Start” Nowy Sącz 1,5 2,5 0,0 1,5 0,0   3,5   9
7 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,0 1,0 0,0       3,0 0,0 4
8 (W) ULKS „Lachowice” 2,0   0,5   0,0   3,5   6
9 (D) LKS „Kłos” Olkusz 1,5 0,0 0,5   0,5   3,5   6
Razem 8,5 8,5 1,0 3,5 1,0 0,0 28,0 0,5 51
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DŁUGAJ Rafał 1978 M 1895 28.08.2021 858
2 FRĄCZEK Łukasz 1997 M 1896 28.08.2021 924
3 KOPACZ Paweł 1972 M 1897 28.08.2021 2953
4 KOPCZYK Adrian 1991 M 9486 19.09.2021 239
5 KOZIEŁ Michał 1983 M 1898 28.08.2021 636
6 KURDZIEL Mikołaj 2000 M 10937 18.10.2021 1789
7 ŚWIRK Robert 1969 M 1900 28.08.2021 856
8 WIELGOSZ Mirosław 1967 M 1901 28.08.2021 238