KS „Gorce” Nowy Targ II (M)
Klub: KS „Gorce” Nowy Targ
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Hala "Gorce" MCSiR
al. Tysiąclecia 74
34-400 Nowy Targ
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Tomasz Klag (tel. 508 061 883)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CYRWUS Anna 2005 K 2414 31.08.2021 1401 29.09.2016
2 GARB Aleksandra 2001 K 2438 31.08.2021 713 15.11.2014
3 GNIADEK Piotr 2008 M 2416 31.08.2021 2113 28.09.2021
4 KLAG Wiktor 2007 M 2421 31.08.2021 1403 19.09.2018
5 KOWALCZYK Michał 2007 M 2424 31.08.2021 1510 29.09.2019
6 KOWALCZYK Tomasz 1978 M 2440 31.08.2021 165 28.09.2021
7 KOWALCZYK Zuzanna 2003 K 2425 31.08.2021 714 30.09.2015
8 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 2441 31.08.2021 782 30.09.2020
9 MAŁYSIAK Kamila 2004 K 2429 31.08.2021 985 30.09.2015
10 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 2433 31.08.2021 2131 29.09.2019
11 MRUGAŁA Jan 2010 M 2434 31.08.2021 2138 28.09.2021
12 SUBIK Filip 1996 M 2444 31.08.2021 146 30.09.2020
13 WĄSIK Marcin 1996 M 2445 31.08.2021 150 01.10.2017
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/2 2021-09-25 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - KS „Gorce” Nowy Targ II 5:9🏓 ⇑
2 3M 1/5 2021-10-14 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 12:2🏓 ⇓
3 3M 1/6 2021-10-23 15:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - ULKS „Lachowice” 4:10🏓 ⇓
4 3M 1/8 2021-11-06 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Polonia” Wilczkowice 11:3🏓 ⇑
5 3M 1/3 2021-11-19 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4🏓 ⇑
6 3M 1/9 2021-11-20 11:00 MKS „Radość” Gorlice - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7🏓 ⇔
7 3M 1/7 2021-12-04 10:00 TKKF Dobczyce - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4🏓 ⇓
8 3M 1/10 2021-12-21 18:30 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3🏓 ⇑
9 3M 1/11 2021-12-28 17:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7🏓 ⇔
10 3M 1/1 2022-01-02 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6🏓 ⇑
11 3M 1/12 2022-01-08 14:30 KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Start” Nowy Sącz 13:1🏓 ⇑
12 3M 1/4 2022-01-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇑
13 3M 1/13 2022-01-15 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8🏓 ⇑
14 3M 2/14 2022-02-18 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKKF Dobczyce 6:8🏓 ⇓
15 3M 2/15 2022-02-23 20:00 KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7🏓 ⇔
16 3M 2/16 2022-03-18 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7🏓 ⇔
17 3M 2/17 2022-03-22 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 6:8🏓 ⇓
18 3M 2/19 2022-05-10 17:30 „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7🏓 ⇔
19 3M 2/20 2022-05-14 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Kłos” Olkusz 11:3🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (W) UKS „Zarabie” Myślenice     0,0   3,5   3,5 2,0     9
2 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów         1,0   0,0 0,0   1,0 2
3 (D) ULKS „Lachowice”     1,5       0,0 2,5   0,0 4
4 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice     2,0 3,5     2,5 3,0     11
5 (D) TKS „Opoka” Trzebinia     3,5       2,5 1,5   2,5 10
6 (W) MKS „Radość” Gorlice     1,0       2,5 1,0   2,5 7
7 (W) TKKF Dobczyce     0,0       1,0 2,0 1,0   4
8 (D) KS „Bronowianka” Kraków II     1,5       2,5 2,5 2,0 2,5 11
9 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II     1,0       2,5 2,0 1,5   7
10 (D) UKS „Płomień” Limanowa II     2,5       1,0 2,5 2,0   8
11 (D) KS „Start” Nowy Sącz     3,5       3,5 3,5 2,5   13
12 (D) „Siemacha” Kraków     0,0       0,5 3,0 3,5 1,0 8
13 (W) LKS „Kłos” Olkusz     1,0       2,5 1,0 3,5   8
14 (D) TKKF Dobczyce     1,0       2,0 1,0 2,0   6
15 (W) KS „Bronowianka” Kraków II   0,0 1,0       2,5   3,5   7
16 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów     0,0       2,0 2,0 3,0 0,0 7
17 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II     0,0       2,5 2,0 1,0 0,5 6
18 (W) „Siemacha” Kraków 0,5   2,5     2,5   1,5     7
19 (D) LKS „Kłos” Olkusz     3,5       3,5 2,0 2,0   11
Razem 0,5 0,0 25,5 3,5 4,5 2,5 37,0 35,0 27,5 10,0 146
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CYRWUS Anna 2005 K 2414 31.08.2021 1401
2 GARB Aleksandra 2001 K 2438 31.08.2021 713
3 GNIADEK Piotr 2008 M 2416 31.08.2021 2113
4 KLAG Wiktor 2007 M 2421 31.08.2021 1403
5 KRÓLIKOWSKI Bartosz 2000 M 2441 31.08.2021 782
6 MAŁYSIAK Kamila 2004 K 2429 31.08.2021 985
7 MRUGAŁA Bartłomiej 2005 M 2433 31.08.2021 2131
8 MRUGAŁA Jan 2010 M 2434 31.08.2021 2138
9 SUBIK Filip 1996 M 2444 31.08.2021 146
10 WĄSIK Marcin 1996 M 2445 31.08.2021 150