UKS „Płomień” Limanowa II (M)
Klub: UKS „Płomień” Limanowa
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 4 w Limanowej
ul. Reymonta 3
34-600 Limanowa
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Zdzisław Sułkowski (tel. 503 531 861)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BĄCIO Konrad 2006 M 870 23.08.2021 2133 03.03.2018
2 BŁĄKAŁA Paweł 1998 M 902 23.08.2021 749 28.09.2020
3 DOMITER Julia 2004 K 875 23.08.2021 1381 07.10.2016
4 GOLONKA Albert 1976 M 905 23.08.2021 864 06.12.2016
5 GOLONKA Filip 2006 M 882 23.08.2021 1372 19.02.2016
6 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 884 23.08.2021 1407 28.09.2020
7 KOSMAL Dawid 2004 M 885 23.08.2021 892 04.10.2012
8 KOSMAL Kinga 1999 K 906 23.08.2021 262 10.10.2012
9 KOSMAL Wojciech 1974 M 907 23.08.2021 356 14.12.2012
10 KULPA Arkadiusz 2006 M 886 23.08.2021 2776 01.03.2019
11 MENSFELD Natalia 2004 K 887 23.08.2021 1502 08.10.2018
12 MICHALCZYK Jakub 1998 M 908 23.08.2021 290 15.09.2016
13 ROZUM Dawid 1998 M 909 23.08.2021 344 15.09.2016
14 STANISZ Wojciech 1969 M 910 23.08.2021 958 26.10.2018
15 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 911 23.08.2021 277 20.09.2015
16 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 894 23.08.2021 1371 19.02.2016
17 SZEWCZYK Jarosław 1979 M 11391 02.11.2021 512 05.11.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/4 2021-10-09 16:00 UKS „Płomień” Limanowa II - ULKS „Lachowice” 12:2🏓 ⇑
2 3M 1/3 2021-10-16 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1🏓 ⇓
3 3M 1/5 2021-10-17 11:00 TKKF Dobczyce - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7🏓 ⇔
4 3M 1/6 2021-10-22 19:00 UKS „Płomień” Limanowa II - LKS „Polonia” Wilczkowice 6:8🏓 ⇓
5 3M 1/2 2021-10-27 20:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 5:9🏓 ⇓
6 3M 1/7 2021-10-30 11:00 MKS „Radość” Gorlice - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6🏓 ⇓
7 3M 1/10 2021-11-27 11:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2🏓 ⇑
8 3M 1/9 2021-11-28 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3🏓 ⇓
9 3M 1/8 2021-12-10 19:00 UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7🏓 ⇔
10 3M 1/1 2022-01-02 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6🏓 ⇓
11 3M 1/11 2022-01-06 10:30 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6🏓 ⇓
12 3M 1/12 2022-01-07 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6🏓 ⇓
13 3M 1/13 2022-01-15 15:00 UKS „Płomień” Limanowa II - UKS „Zarabie” Myślenice 6:8🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
1 (D) ULKS „Lachowice”         3,5 3,0     2,5 3,0 12
2 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0   0,0       0,0     1,0 1
3 (W) TKKF Dobczyce   0,0 1,0       3,5     2,5 7
4 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice     0,0       2,5 0,0   3,5 6
5 (D) „Siemacha” Kraków     0,0 1,0     2,0     2,0 5
6 (W) MKS „Radość” Gorlice     1,0 0,0     3,0     2,0 6
7 (D) KS „Start” Nowy Sącz     1,5 3,5     3,5     3,5 12
8 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II     0,0 0,0     0,5     2,5 3
9 (D) KS „Bronowianka” Kraków II     0,0 2,0     2,0     3,0 7
10 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II     1,5 1,0     0,0     3,5 6
11 (W) LKS „Kłos” Olkusz     1,5 1,0     1,0     2,5 6
12 (W) TKS „Opoka” Trzebinia     1,0 1,0     3,0     1,0 6
13 (D) UKS „Zarabie” Myślenice     1,0 0,5     2,5     2,0 6
Razem 0,0 0,0 8,5 10,0 3,5 3,0 23,5 0,0 2,5 32,0 83
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BŁĄKAŁA Paweł 1998 M 902 23.08.2021 749
2 DOMITER Julia 2004 K 875 23.08.2021 1381
3 GOLONKA Filip 2006 M 882 23.08.2021 1372
4 KORNAŚ Bartłomiej 2003 M 884 23.08.2021 1407
5 KOSMAL Dawid 2004 M 885 23.08.2021 892
6 MICHALCZYK Jakub 1998 M 908 23.08.2021 290
7 ROZUM Dawid 1998 M 909 23.08.2021 344
8 STANISZ Wojciech 1969 M 910 23.08.2021 958
9 SUŁKOWSKI Bartosz Stanisław 2002 M 911 23.08.2021 277
10 SUŁKOWSKI Karol 2005 M 894 23.08.2021 1371