„Kruszbud-Gryf” Gdów (M)
Klub: UKS „Gryf” Gdów
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Gminna Hala Sportowa
ul. Lekarska 1206
32-420 Gdów
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jarosław Turecki (tel. 500 060 381)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 CELARY Mateusz 1995 M 642 19.08.2021 162 11.09.2017
2 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 646 19.08.2021 163 11.09.2017
3 KUTAJ Maksymilian 2002 M 649 19.08.2021 178 12.09.2018
4 TURECKI Kacper 2006 M 640 19.08.2021 1269 11.09.2017
5 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 653 19.08.2021 80 12.09.2019
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/4 2021-10-09 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12🏓 ⇑
2 3M 1/5 2021-10-14 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Gorce” Nowy Targ II 12:2🏓 ⇑
3 3M 1/3 2021-10-16 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Płomień” Limanowa II 13:1🏓 ⇑
4 3M 1/6 2021-10-23 10:00 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6🏓 ⇓
5 3M 1/1 2021-11-02 18:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Start” Nowy Sącz 13:1🏓 ⇑
6 3M 1/7 2021-11-04 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKS „Opoka” Trzebinia 11:3🏓 ⇑
7 3M 1/8 2021-11-06 11:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - ULKS „Lachowice” 11:3🏓 ⇑
8 3M 1/9 2021-11-13 10:00 TKKF Dobczyce - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7🏓 ⇔
9 3M 1/2 2021-11-18 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11🏓 ⇑
10 3M 1/10 2021-12-11 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Polonia” Wilczkowice 12:2🏓 ⇑
11 3M 1/11 2021-12-27 19:00 MKS „Radość” Gorlice - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11🏓 ⇑
12 3M 1/13 2022-01-15 10:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9🏓 ⇑
13 3M 1/12 2022-01-15 16:30 „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4🏓 ⇑
14 3M 2/20 2022-02-16 20:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12🏓 ⇑
15 3M 2/16 2022-03-18 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7🏓 ⇔
16 3M 2/17 2022-03-30 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 10:4🏓 ⇑
17 3M 2/18 2022-04-12 17:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Kłos” Olkusz 13:1🏓 ⇑
18 3M 2/15 2022-04-23 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno II 8:6🏓 ⇑
19 3M 2/19 2022-04-30 17:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKKF Dobczyce 12:2🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
1 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 3,5 2,5 2,5 3,5 12
2 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 3,5 3,5 2,5 2,5 12
3 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 3,5 2,5 3,5 3,5 13
4 (W) „Siemacha” Kraków 3,5 0,5 1,0 1,0 6
5 (D) KS „Start” Nowy Sącz 3,5 3,5 3,0 3,0 13
6 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 2,5 3,5 2,5 2,5 11
7 (D) ULKS „Lachowice” 3,5 3,5 2,5 1,5 11
8 (W) TKKF Dobczyce 2,5 1,5 1,0 2,0 7
9 (W) LKS „Kłos” Olkusz 3,5 2,5 3,0 2,0 11
10 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice 3,5 2,5 2,5 3,5 12
11 (W) MKS „Radość” Gorlice 3,5 2,5 2,0 3,0 11
12 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,5 1,5 3,5 1,5 9
13 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 1,5 2,5 3,5 2,5 10
14 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5 1,5 3,5 3,5 12
15 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 2,5 0,5 2,5 1,5 7
16 (D) „Siemacha” Kraków 3,5 1,5 2,5 2,5 10
17 (D) LKS „Kłos” Olkusz 3,5 3,5 3,0 3,0 13
18 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,5 1,5 2,5 1,5 8
19 (D) TKKF Dobczyce 3,5 3,5 2,5 2,5 12
Razem 59,5 44,5 49,5 46,5 200
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 CELARY Mateusz 1995 M 642 19.08.2021 162
2 KOŁOS Arkadiusz 2001 M 646 19.08.2021 163
3 TURECKI Kacper 2006 M 640 19.08.2021 1269
4 ZIMNICKI Tomasz 1995 M 653 19.08.2021 80