TKKF Dobczyce (M)
Klub: TKKF Dobczyce
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Budynek KS Raba
ul. Podgórska 3
32-410 Dobczyce
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Dominik Zakrzyński (tel. 884 886 822)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/4 2021-09-18 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - TKKF Dobczyce 10:4🏓 ⇓
2 3M 1/2 2021-10-12 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - TKKF Dobczyce 10:4🏓 ⇓
3 3M 1/5 2021-10-17 11:00 TKKF Dobczyce - UKS „Płomień” Limanowa II 7:7🏓 ⇔
4 3M 1/3 2021-10-21 17:30 TKKF Dobczyce - KS „Start” Nowy Sącz 10:4🏓 ⇑
5 3M 1/6 2021-10-23 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - TKKF Dobczyce 5:9🏓 ⇑
6 3M 1/1 2021-11-04 17:30 TKKF Dobczyce - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10🏓 ⇓
7 3M 1/8 2021-11-11 11:00 „Siemacha” Kraków - TKKF Dobczyce 8:6🏓 ⇓
8 3M 1/9 2021-11-13 10:00 TKKF Dobczyce - „Kruszbud-Gryf” Gdów 7:7🏓 ⇔
9 3M 1/7 2021-12-04 10:00 TKKF Dobczyce - KS „Gorce” Nowy Targ II 10:4🏓 ⇑
10 3M 1/11 2022-01-05 17:30 TKKF Dobczyce - TKS „Opoka” Trzebinia 10:4🏓 ⇑
11 3M 1/12 2022-01-08 10:00 TKKF Dobczyce - LKS „Polonia” Wilczkowice 8:6🏓 ⇑
12 3M 1/13 2022-01-09 09:30 MKS „Radość” Gorlice - TKKF Dobczyce 6:8🏓 ⇑
13 3M 1/10 2022-01-15 16:00 ULKS „Lachowice” - TKKF Dobczyce 8:6🏓 ⇓
14 3M 2/14 2022-02-18 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - TKKF Dobczyce 6:8🏓 ⇑
15 3M 2/15 2022-02-26 10:00 TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇑
16 3M 2/18 2022-04-03 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - TKKF Dobczyce 4:10🏓 ⇑
17 3M 2/19 2022-04-30 17:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - TKKF Dobczyce 12:2🏓 ⇓
18 3M 2/16 2022-05-05 18:00 TKKF Dobczyce - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇓
19 3M 2/20 2022-05-11 18:00 TKKF Dobczyce - UKS „Villa Verde” Olesno II 10:4🏓 ⇑
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
1 (W) LKS „Kłos” Olkusz 0,0 2,0 0,0 2,0     4
2 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 2,0 0,0 2,0     4
3 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 1,5 2,5 2,0 1,0     7
4 (D) KS „Start” Nowy Sącz 2,0 3,5 1,0 3,5     10
5 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 1,0 3,5 1,0 3,5     9
6 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 0,0 2,0 1,0 1,0     4
7 (W) „Siemacha” Kraków 0,0 2,0 1,0 3,0     6
8 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,5 2,0 2,5 2,0     7
9 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II   2,5 0,5 3,5   3,5 10
10 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 0,0 3,5 2,0 3,5   1,0 10
11 (D) LKS „Polonia” Wilczkowice 0,0 1,5 2,0 3,5   1,0 8
12 (W) MKS „Radość” Gorlice 1,5 2,5 1,5 2,5     8
13 (W) ULKS „Lachowice” 1,0 1,0 1,0 3,0     6
14 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 0,5 2,5 2,5 2,5     8
15 (D) „Siemacha” Kraków 0,0 3,0 2,0 3,0     8
16 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 1,0 3,5 2,0 3,5     10
17 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 0,0 0,0 0,0 2,0     2
18 (D) LKS „Kłos” Olkusz   2,5   3,5 0,0 0,0 6
19 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 2,5 2,5 2,5 2,5     10
Razem 11,5 44,5 24,5 51,0 0,0 5,5 137
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BAJER Grzegorz 2007 M 3298 01.09.2021 1879
2 GDULA Adam 1977 M 3301 01.09.2021 2140
3 NOWAK Jakub 2007 M 3299 01.09.2021 1824
4 ZAKRZYŃSKI Dominik 1999 M 3302 01.09.2021 525
5 ZIĘBA Jakub 2010 M 3300 01.09.2021 2543
6 ZYCH Szymon 1995 M 11753 03.12.2021 94