„Siemacha” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/3 2021-10-02 10:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3🏓 ⇑
2 3M 1/9 2021-10-16 11:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇓
3 3M 1/6 2021-10-23 10:00 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6🏓 ⇑
4 3M 1/2 2021-10-27 20:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 5:9🏓 ⇑
5 3M 1/7 2021-10-30 15:00 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 4:10🏓 ⇑
6 3M 1/8 2021-11-11 11:00 „Siemacha” Kraków - TKKF Dobczyce 8:6🏓 ⇑
7 3M 1/1 2021-12-05 15:00 „Siemacha” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 10:4🏓 ⇑
8 3M 1/5 2021-12-10 20:00 „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8🏓 ⇓
9 3M 1/10 2021-12-11 15:00 „Siemacha” Kraków - MKS „Radość” Gorlice 8:6🏓 ⇑
10 3M 1/13 2021-12-30 17:00 KS „Start” Nowy Sącz - „Siemacha” Kraków 6:8🏓 ⇑
11 3M 1/12 2022-01-04 14:30 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12🏓 ⇓
12 3M 1/11 2022-01-09 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Siemacha” Kraków 6:8🏓 ⇑
13 3M 1/4 2022-01-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇓
14 3M 2/15 2022-02-26 10:00 TKKF Dobczyce - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇓
15 3M 2/14 2022-02-27 16:00 LKS „Kłos” Olkusz - „Siemacha” Kraków 2:12🏓 ⇑
16 3M 2/16 2022-03-13 17:00 „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3🏓 ⇑
17 3M 2/17 2022-03-30 19:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - „Siemacha” Kraków 10:4🏓 ⇓
18 3M 2/18 2022-04-02 10:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇓
19 3M 2/19 2022-05-10 17:30 „Siemacha” Kraków - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7🏓 ⇔
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice   3,5 2,0         2,0 3,5 11
2 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice   2,5 1,5         0,5 1,5 6
3 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 3,5 2,5 0,0         0,0 2,0 8
4 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 3,5 2,5 1,5           1,5 9
5 (W) ULKS „Lachowice” 2,0 1,0 3,0     1,5     2,5 10
6 (D) TKKF Dobczyce 1,5 2,5 2,0     0,5     1,5 8
7 (D) LKS „Kłos” Olkusz 2,5 3,5 0,5           3,5 10
8 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 2,5 1,5 1,0 0,0         1,0 6
9 (D) MKS „Radość” Gorlice 0,0 3,5 1,0       0,0   3,5 8
10 (W) KS „Start” Nowy Sącz     3,0     2,0 0,0   3,0 8
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 1,0       0,0 0,0   1,0 2
12 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 0,5 2,5 2,0         1,0 2,0 8
13 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   1,0 2,0     1,5     1,5 6
14 (W) TKKF Dobczyce 2,5   1,5     0,5     1,5 6
15 (W) LKS „Kłos” Olkusz 3,5   2,5     2,5     3,5 12
16 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 0,5   2,5     3,0   3,0 2,0 11
17 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0   0,0 0,0   1,0 0,0   2,0 4
18 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II 3,5   0,0     0,0     2,5 6
19 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II     2,0   0,0 2,0     3,0 7
Razem 27,0 27,5 28,0 0,0 0,0 14,5 0,0 6,5 42,5 146
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GŁĄB Damian 1989 M 1737 28.08.2021 633
2 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 1738 28.08.2021 1784
3 KONSTANTYN Paweł 1983 M 1739 28.08.2021 898
4 KUŹNIAR Antoni 2007 M 3772 02.09.2021 2281
5 NAWARA Franciszek 2009 M 1747 28.08.2021 2979
6 PILCH Aleksander 2008 M 1754 28.08.2021 2550
7 PIRÓG Paweł 2008 M 1749 28.08.2021 2178
8 RESZKA Jakub 2002 M 1740 28.08.2021 1311
9 ŚLIWIŃSKI Karol 1998 M 3773 02.09.2021 3400