„Siemacha” Kraków (M)
Klub: „Siemacha” Kraków
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Centrum Rozwoju Com-Com Zone Nowa Huta
ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6
31-979 Kraków
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Damian Głąb (tel. 662 870 880)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 GŁĄB Damian 1989 M 1737 28.08.2021 633 19.09.2016
2 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 1738 28.08.2021 1784 27.09.2017
3 KONSTANTYN Paweł 1983 M 1739 28.08.2021 898 30.09.2020
4 KUŹNIAR Antoni 2007 M 3772 02.09.2021 2281 10.12.2021
5 MARKIEWICZ Zbigniew 1969 M 10339 01.10.2021 1791 03.10.2021
6 NAWARA Franciszek 2009 M 1747 28.08.2021 2979 10.12.2021
7 OCHALIK Konrad 2008 M 1748 28.08.2021 2677 26.03.2019
8 PILCH Aleksander 2008 M 1754 28.08.2021 2550 15.09.2021
9 PILCH Mikołaj 2011 M 1755 28.08.2021 2551 03.10.2021
10 PIRÓG Paweł 2008 M 1749 28.08.2021 2178 08.05.2018
11 RESZKA Adam 2009 M 1751 28.08.2021 2177 26.03.2019
12 RESZKA Jakub 2002 M 1740 28.08.2021 1311 07.10.2014
13 ŚLIWIŃSKI Karol 1998 M 3773 02.09.2021 3400 15.09.2021
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/3 2021-10-02 10:00 „Siemacha” Kraków - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3🏓 ⇑
2 3M 1/9 2021-10-16 11:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇓
3 3M 1/6 2021-10-23 10:00 „Siemacha” Kraków - „Kruszbud-Gryf” Gdów 8:6🏓 ⇑
4 3M 1/2 2021-10-27 20:00 UKS „Płomień” Limanowa II - „Siemacha” Kraków 5:9🏓 ⇑
5 3M 1/7 2021-10-30 15:00 ULKS „Lachowice” - „Siemacha” Kraków 4:10🏓 ⇑
6 3M 1/8 2021-11-11 11:00 „Siemacha” Kraków - TKKF Dobczyce 8:6🏓 ⇑
7 3M 1/1 2021-12-05 15:00 „Siemacha” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 10:4🏓 ⇑
8 3M 1/5 2021-12-10 20:00 „Siemacha” Kraków - TKS „Opoka” Trzebinia 6:8🏓 ⇓
9 3M 1/10 2021-12-11 15:00 „Siemacha” Kraków - MKS „Radość” Gorlice 8:6🏓 ⇑
10 3M 1/13 2021-12-30 17:00 KS „Start” Nowy Sącz - „Siemacha” Kraków 6:8🏓 ⇑
11 3M 1/12 2022-01-04 14:30 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12🏓 ⇓
12 3M 1/11 2022-01-09 18:00 KS „Bronowianka” Kraków II - „Siemacha” Kraków 6:8🏓 ⇑
13 3M 1/4 2022-01-11 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
1 (D) UKS „Zarabie” Myślenice   3,5 2,0       2,0 3,5 11
2 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice   2,5 1,5       0,5 1,5 6
3 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 3,5 2,5 0,0       0,0 2,0 8
4 (W) UKS „Płomień” Limanowa II 3,5 2,5 1,5         1,5 9
5 (W) ULKS „Lachowice” 2,0 1,0 3,0   1,5     2,5 10
6 (D) TKKF Dobczyce 1,5 2,5 2,0   0,5     1,5 8
7 (D) LKS „Kłos” Olkusz 2,5 3,5 0,5         3,5 10
8 (D) TKS „Opoka” Trzebinia 2,5 1,5 1,0 0,0       1,0 6
9 (D) MKS „Radość” Gorlice 0,0 3,5 1,0     0,0   3,5 8
10 (W) KS „Start” Nowy Sącz     3,0   2,0 0,0   3,0 8
11 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 0,0 1,0     0,0 0,0   1,0 2
12 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 0,5 2,5 2,0       1,0 2,0 8
13 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II   1,0 2,0   1,5     1,5 6
Razem 16,0 27,5 19,5 0,0 5,5 0,0 3,5 28,0 100
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GŁĄB Damian 1989 M 1737 28.08.2021 633
2 GRATKOWSKI Jacek 1971 M 1738 28.08.2021 1784
3 KONSTANTYN Paweł 1983 M 1739 28.08.2021 898
4 KUŹNIAR Antoni 2007 M 3772 02.09.2021 2281
5 PILCH Aleksander 2008 M 1754 28.08.2021 2550
6 PIRÓG Paweł 2008 M 1749 28.08.2021 2178
7 RESZKA Jakub 2002 M 1740 28.08.2021 1311
8 ŚLIWIŃSKI Karol 1998 M 3773 02.09.2021 3400