Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 2004
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1987
Przynależność klubowa: KS „Bronowianka” Kraków
Pojedynki pary w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-08 18:00
22. TKS „Opoka” Trzebinia - KS „Bronowianka” Kraków II 4:10
6   B KOPCZYK Adrian
FRĄCZEK Łukasz
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
0:3 (9:11, 9:11, 6:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-17 11:00
35. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X KIEROŃSKI Adam
TATARCZUCH Rafał
0:3 (9:11, 4:11, 8:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-24 11:00
37. KS „Start” Nowy Sącz - KS „Bronowianka” Kraków II 6:8
5   A LEŚNIAK Kamil
BULZAK Jan
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (15:13, 6:11, 10:12, 11:9, 9:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 14:00
48. KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X SKOTNICZNY Rafał
PACIA Bartłomiej
3:1 (11:6, 11:13, 11:6, 11:8) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00 ⇨ 2021-12-05 15:00
61. KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Zarabie” Myślenice 11:3
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W KUZIO Waldemar
NALEPA Maciej
3:1 (12:10, 11:13, 11:8, 11:5) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 8. | 2021-11-06 15:00 ⇨ 2021-12-10 19:00
52. UKS „Płomień” Limanowa II - KS „Bronowianka” Kraków II 7:7
6   B ROZUM Dawid
SUŁKOWSKI Karol
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
1:3 (5:11, 15:17, 11:7, 7:11) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-16 11:00 ⇨ 2021-12-11 19:00
87. KS „Bronowianka” Kraków II - ULKS „Lachowice” 8:6
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X RAPUTA Tomasz
KLUZEK Sławomir
3:2 (7:11, 5:11, 11:4, 11:6, 11:6) ⇑
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 11:00 ⇨ 2021-12-12 10:00
21. MKS „Radość” Gorlice - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
6   B NOWAK Marcin
MÓL Marcin
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:0 (12:10, 11:6, 12:10) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 16:00 ⇨ 2021-12-21 18:30
67. KS „Gorce” Nowy Targ II - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
5   A WĄSIK Marcin
MRUGAŁA Bartłomiej
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:2 (7:11, 11:6, 8:11, 11:7, 11:6) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 11. | 2021-12-19 11:00 ⇨ 2022-01-09 18:00
74. KS „Bronowianka” Kraków II - „Siemacha” Kraków 6:8
6   B KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
X GŁĄB Damian
GRATKOWSKI Jacek
1:3 (4:11, 11:8, 8:11, 4:11) ⇓
3M | I runda | Runda 1. - Kolejka 12. | 2022-01-07 18:00 ⇨ 2022-01-15 16:30
82. „Kruszbud-Gryf” Gdów - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4
6   B ZIMNICKI Tomasz
TURECKI Kacper
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:2) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 14. | 2022-02-12 10:30 ⇨ 2022-02-09 18:00
92. UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1
6   B WŁODEK Grzegorz
DYCHTOŃ Jakub
X KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
3:1 (12:10, 7:11, 11:5, 11:6) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-05-15 11:00 ⇨ 2022-02-16 20:00
112. KS „Bronowianka” Kraków II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 2:12
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W CELARY Mateusz
KOŁOS Arkadiusz
1:3 (6:11, 11:7, 4:11, 7:11) ⇓
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 15. | 2022-02-27 11:00 ⇨ 2022-02-23 20:00
97. KS „Bronowianka” Kraków II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7
5   A KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
W GARB Aleksandra
GNIADEK Piotr
3:1 (7:11, 11:8, 11:8, 11:9) ⇑
3M | Grupa I | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-13 17:00
99. „Siemacha” Kraków - KS „Bronowianka” Kraków II 11:3
5   A PILCH Aleksander
ŚLIWIŃSKI Karol
W KOPACKI Paweł
JABŁOŃSKI Paweł
2:3 (6:11, 6:11, 11:7, 13:11, 5:11) ⇑