LKS „Kłos” Olkusz (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Wiejska 1A
32-300 Olkusz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (tel. 608 508 891)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 GLANOWSKI Waldemar 1962 M 614 19.08.2021 1605 23.09.2020
2 KOWAL Łukasz 1983 M 616 19.08.2021 2898 19.09.2019
3 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 617 19.08.2021 2617 14.09.2018
4 MORA Szymon 1987 M 618 19.08.2021 3382 29.05.2021
5 PACIA Bartłomiej 1976 M 622 19.08.2021 2708 08.11.2018
6 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 624 19.08.2021 2613 14.09.2018
7 TOMSIA Sławomir 1979 M 625 19.08.2021 2447 13.09.2018
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/4 2021-09-18 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - TKKF Dobczyce 10:4🏓 ⇑
2 3M 1/3 2021-10-02 14:00 ULKS „Lachowice” - LKS „Kłos” Olkusz 7:7🏓 ⇔
3 3M 1/5 2021-10-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇑
4 3M 1/7 2021-10-30 14:00 KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9🏓 ⇑
5 3M 1/8 2021-11-06 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9🏓 ⇓
6 3M 1/2 2021-11-18 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11🏓 ⇓
7 3M 1/6 2021-11-27 09:30 LKS „Kłos” Olkusz - MKS „Radość” Gorlice 9:5🏓 ⇑
8 3M 1/9 2021-11-28 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇑
9 3M 1/10 2021-12-03 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇑
10 3M 1/1 2021-12-05 15:00 „Siemacha” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 10:4🏓 ⇓
11 3M 1/11 2021-12-18 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Płomień” Limanowa II  
12 3M 1/12 2022-01-08 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Kłos” Olkusz  
13 3M 1/13 2022-01-15 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II  
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) TKKF Dobczyce 2,0     3,5 1,5 2,5 0,5 10
2 (W) ULKS „Lachowice” 1,0     3,0   2,0 1,0 7
3 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice     1,0 3,0 2,5 1,5   8
4 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 1,5     2,5 2,0 3,0   9
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II 1,0     1,5 1,0 1,0 0,5 5
6 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów       1,5 0,0 1,0 0,5 3
7 (D) MKS „Radość” Gorlice 2,5     2,5 2,0 2,0   9
8 (W) KS „Start” Nowy Sącz 1,5 1,5     3,5 1,5   8
9 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 2,0     2,0 3,0 1,0 0,0 8
10 (W) „Siemacha” Kraków 1,0       2,0 1,0 0,0 4
Razem 12,5 1,5 1,0 19,5 17,5 16,5 2,5 71
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 GLANOWSKI Waldemar 1962 M 614 19.08.2021 1605
2 KOWAL Łukasz 1983 M 616 19.08.2021 2898
3 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 617 19.08.2021 2617
4 MORA Szymon 1987 M 618 19.08.2021 3382
5 PACIA Bartłomiej 1976 M 622 19.08.2021 2708
6 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 624 19.08.2021 2613
7 TOMSIA Sławomir 1979 M 625 19.08.2021 2447