LKS „Kłos” Olkusz (M)
Klub: LKS „Kłos” Olkusz
Numer drużyny: I
Adres sali rozgrywek:
Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR
ul. Wiejska 1A
32-300 Olkusz
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Jakub Łaskawiec (tel. 608 508 891)
Obecny skład drużyny
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS Dodany
1 BALIK Robert 1976 M 612 19.08.2021 1482 14.01.2022
2 BATKO Paweł 2009 M 9726 22.09.2021 3255 08.05.2022
3 CHROST Wiktor 2003 M 10074 27.09.2021 2899 08.05.2022
4 CIUBA Szymon 2008 M 9727 22.09.2021 3302 08.05.2022
5 GAJER Filip 2006 M 9728 22.09.2021 2903 08.05.2022
6 GLANOWSKI Waldemar 1962 M 614 19.08.2021 1605 23.09.2020
7 KOWAL Łukasz 1983 M 616 19.08.2021 2898 19.09.2019
8 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 617 19.08.2021 2617 14.09.2018
9 MORA Szymon 1987 M 618 19.08.2021 3382 29.05.2021
10 MOTYKA Rafał 1975 M 619 19.08.2021 3129 26.02.2022
11 PACIA Bartłomiej 1976 M 622 19.08.2021 2708 08.11.2018
12 PAŁKA Patryk 2002 M 10867 12.10.2021 1759 26.02.2022
13 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 624 19.08.2021 2613 14.09.2018
14 TOMSIA Sławomir 1979 M 625 19.08.2021 2447 13.09.2018
15 TRZECIAK Jacek 1969 M 626 19.08.2021 1837 06.01.2022
16 WALOTEK Krzysztof 1975 M 627 19.08.2021 3295 06.01.2022
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/4 2021-09-18 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - TKKF Dobczyce 10:4🏓 ⇑
2 3M 1/3 2021-10-02 14:00 ULKS „Lachowice” - LKS „Kłos” Olkusz 7:7🏓 ⇔
3 3M 1/5 2021-10-15 19:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇑
4 3M 1/7 2021-10-30 14:00 KS „Bronowianka” Kraków II - LKS „Kłos” Olkusz 5:9🏓 ⇑
5 3M 1/8 2021-11-06 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9🏓 ⇓
6 3M 1/2 2021-11-18 19:30 LKS „Kłos” Olkusz - „Kruszbud-Gryf” Gdów 3:11🏓 ⇓
7 3M 1/6 2021-11-27 09:30 LKS „Kłos” Olkusz - MKS „Radość” Gorlice 9:5🏓 ⇑
8 3M 1/9 2021-11-28 11:00 KS „Start” Nowy Sącz - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇑
9 3M 1/10 2021-12-03 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇑
10 3M 1/1 2021-12-05 15:00 „Siemacha” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz 10:4🏓 ⇓
11 3M 1/11 2022-01-06 10:30 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Płomień” Limanowa II 8:6🏓 ⇑
12 3M 1/12 2022-01-08 16:00 UKS „Zarabie” Myślenice - LKS „Kłos” Olkusz 13:1🏓 ⇓
13 3M 1/13 2022-01-15 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Gorce” Nowy Targ II 6:8🏓 ⇓
14 3M 2/14 2022-02-27 16:00 LKS „Kłos” Olkusz - „Siemacha” Kraków 2:12🏓 ⇓
15 3M 2/18 2022-04-12 17:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - LKS „Kłos” Olkusz 13:1🏓 ⇓
16 3M 2/19 2022-04-24 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2🏓 ⇓
17 3M 2/16 2022-05-05 18:00 TKKF Dobczyce - LKS „Kłos” Olkusz 6:8🏓 ⇑
18 3M 2/17 2022-05-09 20:30 LKS „Kłos” Olkusz - KS „Bronowianka” Kraków II 10:4🏓 ⇑
19 3M 2/20 2022-05-14 16:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - LKS „Kłos” Olkusz 11:3🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1 (D) TKKF Dobczyce   2,0     3,5   1,5 2,5 0,5     10
2 (W) ULKS „Lachowice”   1,0     3,0     2,0 1,0     7
3 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice       1,0 3,0   2,5 1,5       8
4 (W) KS „Bronowianka” Kraków II   1,5     2,5   2,0 3,0       9
5 (D) UKS „Villa Verde” Olesno II   1,0     1,5   1,0 1,0 0,5     5
6 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów         1,5   0,0 1,0 0,5     3
7 (D) MKS „Radość” Gorlice   2,5     2,5   2,0 2,0       9
8 (W) KS „Start” Nowy Sącz   1,5 1,5       3,5 1,5       8
9 (W) TKS „Opoka” Trzebinia   2,0     2,0   3,0 1,0 0,0     8
10 (W) „Siemacha” Kraków   1,0         2,0 1,0 0,0     4
11 (D) UKS „Płomień” Limanowa II   0,0     3,0   2,5 2,5 0,0     8
12 (W) UKS „Zarabie” Myślenice       0,0       1,0   0,0 0,0 1
13 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II   1,0     3,5   1,5   0,0     6
14 (D) „Siemacha” Kraków         1,0 0,0   1,0 0,0   0,0 2
15 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów   0,5     0,5     0,0 0,0     1
16 (W) UKS „Villa Verde” Olesno II   0,5         0,5 0,5 0,5     2
17 (W) TKKF Dobczyce         2,5   2,0 1,0 2,5     8
18 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 0,0 2,5         3,5 0,5 3,5     10
19 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II       0,0   0,0   1,5 1,5     3
Razem 0,0 17,0 1,5 1,0 30,0 0,0 27,5 24,5 10,5 0,0 0,0 112
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 BATKO Paweł 2009 M 9726 22.09.2021 3255
2 GLANOWSKI Waldemar 1962 M 614 19.08.2021 1605
3 KOWAL Łukasz 1983 M 616 19.08.2021 2898
4 ŁASKAWIEC Jakub 1975 M 617 19.08.2021 2617
5 MORA Szymon 1987 M 618 19.08.2021 3382
6 MOTYKA Rafał 1975 M 619 19.08.2021 3129
7 PACIA Bartłomiej 1976 M 622 19.08.2021 2708
8 SKOTNICZNY Rafał 1979 M 624 19.08.2021 2613
9 TOMSIA Sławomir 1979 M 625 19.08.2021 2447
10 TRZECIAK Jacek 1969 M 626 19.08.2021 1837
11 WALOTEK Krzysztof 1975 M 627 19.08.2021 3295