UKS „Villa Verde” Olesno II (M)
Klub: UKS Olesno
Numer drużyny: II
Adres sali rozgrywek:
Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego
ul. Szkolna 5
33-210 Olesno
Odpowiedzialny za sprawy organizacyjne i obsługę systemu ligowego:
Adam Kieroński (tel. 602 396 606)
Mecze drużyny w sezonie
Lp. Liga Runda/
Kolejka
Termin Mecz
A-X
Wynik  
1 3M 1/4 2021-10-06 18:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - MKS „Radość” Gorlice 9:5🏓 ⇑
2 3M 1/2 2021-10-12 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - TKKF Dobczyce 10:4🏓 ⇑
3 3M 1/5 2021-10-17 11:00 KS „Bronowianka” Kraków II - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12🏓 ⇑
4 3M 1/6 2021-10-20 18:00 TKS „Opoka” Trzebinia - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10🏓 ⇑
5 3M 1/7 2021-10-30 10:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Start” Nowy Sącz 12:2🏓 ⇑
6 3M 1/8 2021-11-06 13:30 LKS „Kłos” Olkusz - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9🏓 ⇑
7 3M 1/1 2021-11-06 18:30 ULKS „Lachowice” - UKS „Villa Verde” Olesno II 5:9🏓 ⇑
8 3M 1/9 2021-11-28 10:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - UKS „Płomień” Limanowa II 11:3🏓 ⇑
9 3M 1/10 2021-12-14 19:30 UKS „Zarabie” Myślenice - UKS „Villa Verde” Olesno II 4:10🏓 ⇑
10 3M 1/3 2021-12-19 16:00 LKS „Polonia” Wilczkowice - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12🏓 ⇑
11 3M 1/11 2021-12-28 17:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Gorce” Nowy Targ II 7:7🏓 ⇔
12 3M 1/12 2022-01-04 14:30 „Siemacha” Kraków - UKS „Villa Verde” Olesno II 2:12🏓 ⇑
13 3M 1/13 2022-01-15 10:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Kruszbud-Gryf” Gdów 5:9🏓 ⇓
14 3M 2/14 2022-02-09 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - KS „Bronowianka” Kraków II 13:1🏓 ⇑
15 3M 2/17 2022-03-22 18:00 KS „Gorce” Nowy Targ II - UKS „Villa Verde” Olesno II 6:8🏓 ⇑
16 3M 2/18 2022-04-02 10:30 UKS „Villa Verde” Olesno II - „Siemacha” Kraków 8:6🏓 ⇑
17 3M 2/15 2022-04-23 10:00 „Kruszbud-Gryf” Gdów - UKS „Villa Verde” Olesno II 8:6🏓 ⇓
18 3M 2/19 2022-04-24 18:00 UKS „Villa Verde” Olesno II - LKS „Kłos” Olkusz 12:2🏓 ⇑
19 3M 2/20 2022-05-11 18:00 TKKF Dobczyce - UKS „Villa Verde” Olesno II 10:4🏓 ⇓
Punktujący dla drużyny
Lp. Przeciwnik Zawodnicy wg tabelki poniżej Razem
1
2
3
4
5
6
7
1 (D) MKS „Radość” Gorlice 1,0   3,5     3,5 1,0 9
2 (D) TKKF Dobczyce 1,5   3,5     3,5 1,5 10
3 (W) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5   3,5     3,5 1,5 12
4 (W) TKS „Opoka” Trzebinia 3,0   2,5     2,5 2,0 10
5 (D) KS „Start” Nowy Sącz   2,5 3,5     3,5 2,5 12
6 (W) LKS „Kłos” Olkusz 2,0   2,5     3,5 1,0 9
7 (W) ULKS „Lachowice” 2,5   2,0     3,0 1,5 9
8 (D) UKS „Płomień” Limanowa II 2,5   3,0     3,0 2,5 11
9 (W) UKS „Zarabie” Myślenice 2,5   3,5     2,5 1,5 10
10 (W) LKS „Polonia” Wilczkowice 3,5   3,5     2,5 2,5 12
11 (D) KS „Gorce” Nowy Targ II 1,5   2,0     0,0 3,5 7
12 (W) „Siemacha” Kraków 3,5   3,5     3,5 1,5 12
13 (D) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0   2,0     2,0 0,0 5
14 (D) KS „Bronowianka” Kraków II 3,5   3,5     3,5 2,5 13
15 (W) KS „Gorce” Nowy Targ II 2,0   2,5     2,5 1,0 8
16 (D) „Siemacha” Kraków 1,0   2,5     3,5 1,0 8
17 (W) „Kruszbud-Gryf” Gdów 1,0   3,0     2,0 0,0 6
18 (D) LKS „Kłos” Olkusz 3,0   3,0     3,0 3,0 12
19 (W) TKKF Dobczyce     3,0 1,0 0,0   0,0 4
Razem 38,5 2,5 56,0 1,0 0,0 51,0 30,0 179
Zawodnicy, którzy rozegrali min. 1 pojedynek
Lp. Zawodnik Rok ur. Płeć Nr LO Data LO Nr KOZTS
1 DYCHTOŃ Jakub 1980 M 2202 31.08.2021 27
2 JANISZEWSKI Kamil 1997 M 2204 31.08.2021 644
3 KIEROŃSKI Adam 1969 M 2206 31.08.2021 19
4 KUDŁA Paweł 1985 M 2208 31.08.2021 1802
5 TATARCZUCH Marek 1974 M 2215 31.08.2021 265
6 TATARCZUCH Rafał 1998 M 2216 31.08.2021 650
7 WŁODEK Grzegorz 1985 M 2217 31.08.2021 22