Marcin Imielski
Płeć: mężczyzna
Rok urodzenia: 1975
Przynależność klubowa: LKS „Kłos” Olkusz
Pojedynki zawodnika w obecnie wybranym sezonie
Liga | Faza | Kolejka | Data | Numer meczu, Drużyny A-X oraz wynik
Nr pojed.
w meczu
Stół Drużyna A Drużyna X Wynik pojedynku  
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 1. | 2021-09-19 09:00 ⇨ 2021-09-22 19:30
1. „Q Team” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz III 10:4
3   C WALA Tomasz Y IMIELSKI Marcin 3:2 (11:2, 8:11, 11:5, 12:14, 11:4) ⇓
6   B BIESAGA Marek
KARATNIK Zbigniew
X MUDYNA Tomasz
IMIELSKI Marcin
1:3 (11:5, 6:11, 9:11, 10:12) ⇑
9   D WOŹNY Dariusz Y IMIELSKI Marcin 3:1 (12:14, 11:8, 11:9, 11:9) ⇓
11   A BIESAGA Marek Y IMIELSKI Marcin 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 9:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 2. | 2021-09-25 13:30 ⇨ 2021-09-30 19:30
12. LKS „Kłos” Olkusz III - SSL „Wielmożanka” Wielmoża I 7:7
3   C IMIELSKI Marcin Y ZĘBALA Paweł 0:3 (4:11, 16:18, 8:11) ⇓
6   B TRZECIAK Jacek
IMIELSKI Marcin
X ZĘBALA Paweł
PIESZCZEK Włodzimierz
2:3 (11:7, 1:11, 3:11, 11:8, 9:11) ⇓
10   C IMIELSKI Marcin Z FERDEK Marek 2:3 (8:11, 8:11, 13:11, 11:7, 3:11) ⇓
12   C IMIELSKI Marcin W ZĘBALA Mateusz 1:3 (12:14, 6:11, 12:10, 8:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 3. | 2021-10-03 17:00
14. KS „Jordan” Kraków - LKS „Kłos” Olkusz III 10:4
3   C WIROŃSKI Piotr Y IMIELSKI Marcin 2:3 (11:8, 9:11, 8:11, 11:4, 6:11) ⇑
5   A URBAN Piotr
APOSTOŁ Paweł
W IMIELSKI Marcin
CHROST Wiktor
3:0 (11:6, 11:3, 11:6) ⇓
9   D BOROŃ Sławomir Y IMIELSKI Marcin 0:3 (8:11, 5:11, 5:11) ⇑
11   A URBAN Piotr Y IMIELSKI Marcin 3:0 (12:10, 11:4, 11:2) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 5. | 2021-10-16 10:00
27. UKS „Rokicie” Szczytniki I - LKS „Kłos” Olkusz III 8:6
1   A KLIMCZAK Marek W IMIELSKI Marcin 3:1 (11:5, 11:8, 8:11, 11:5) ⇓
5   A FILIPEK Angelika
PRZEPOLSKI Andrzej
W PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
3:2 (15:13, 8:11, 13:11, 7:11, 11:9) ⇓
8   B PRZEPOLSKI Andrzej W IMIELSKI Marcin 3:0 (11:6, 11:6, 11:7) ⇓
12   C KOWALIK Damian W IMIELSKI Marcin 0:3 (5:11, 9:11, 3:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 6. | 2021-10-23 13:30
36. LKS „Kłos” Olkusz III - LKS „Polonia” Wilczkowice III 11:3
4   D IMIELSKI Marcin Z JEDYNAK Damian 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:5) ⇑
6   B PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
X LUHA Peter
PERICHT Robert
2:3 (10:12, 9:11, 11:8, 12:10, 7:11) ⇓
9   D IMIELSKI Marcin Y PERICHT Robert 3:0 (11:5, 11:9, 11:4) ⇑
14   D IMIELSKI Marcin X NOSEK Robert 3:1 (11:6, 9:11, 11:9, 13:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 7. | 2021-10-30 11:00
40. UKS „Miasto Soli” Wieliczka - LKS „Kłos” Olkusz III 1:13
3   C SALETNIK Jakub Y IMIELSKI Marcin 0:3 (9:11, 9:11, 8:11) ⇑
6   B SALETNIK Jakub
PŁAWIŃSKI Natan
X PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
1:3 (11:13, 11:6, 6:11, 6:11) ⇑
9   D PŁAWIŃSKI Natan Y IMIELSKI Marcin 0:3 (7:11, 5:11, 7:11) ⇑
11   A KADŁUBOWSKI Jan Y IMIELSKI Marcin 1:3 (7:11, 4:11, 11:9, 9:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 4. | 2021-10-09 13:30 ⇨ 2021-11-06 13:30
24. LKS „Kłos” Olkusz III - PKS „Porta” Kraków 9:5
4   D IMIELSKI Marcin Z MAŚLONG Mirosław 0:3 (11:13, 6:11, 8:11) ⇓
5   A TRZECIAK Jacek
IMIELSKI Marcin
W SOCZYŃSKI Tadeusz
KOHUTEK Konrad
3:0 (12:10, 11:8, 11:9) ⇑
9   D IMIELSKI Marcin Y KOHUTEK Konrad 3:1 (8:11, 12:10, 13:11, 11:6) ⇑
14   D IMIELSKI Marcin X SOCZYŃSKI Tadeusz 1:3 (12:10, 4:11, 8:11, 6:11) ⇓
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 9. | 2021-11-28 11:00
53. LKS „Wisła” Rząska II - LKS „Kłos” Olkusz III 1:13
1   A PUU Aarne W IMIELSKI Marcin 1:3 (11:5, 5:11, 6:11, 11:13) ⇑
6   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz
REPTAK Grzegorz
X TRZECIAK Jacek
IMIELSKI Marcin
0:3 (4:11, 1:11, 3:11) ⇑
8   B MICHAŁOWSKI Włodzimierz W IMIELSKI Marcin 1:3 (9:11, 6:11, 12:10, 4:11) ⇑
12   C REPTAK Grzegorz W IMIELSKI Marcin 0:3 (3:11, 1:11, 4:11) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 10. | 2021-12-11 13:30 ⇨ 2021-12-18 14:00
60. LKS „Kłos” Olkusz III - CKiS Skawina 13:1
3   C IMIELSKI Marcin Y BARTNICKI Jakub 3:2 (8:11, 14:12, 11:9, 8:11, 11:6) ⇑
5   A TRZECIAK Jacek
IMIELSKI Marcin
W BARTNICKI Jakub
BEZAK Zuzanna
3:0 (11:6, 11:5, 11:9) ⇑
10   C IMIELSKI Marcin Z BALTAZA Oliwia 3:0 (11:6, 11:1, 11:5) ⇑
12   C IMIELSKI Marcin W STOCZEK Błażej 3:0 (11:2, 11:1, 11:3) ⇑
5K | Grupa A | Runda 1. - Kolejka 13. | 2022-01-15 13:30
78. LKS „Kłos” Olkusz III - MKS „Centrum” Kraków II 3:11
2   B IMIELSKI Marcin X PACYNA Dariusz 0:3 (9:11, 10:12, 10:12) ⇓
8   B IMIELSKI Marcin W PASIECZNY Jan 0:3 (3:11, 7:11, 2:11) ⇓
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 16. | 2022-03-13 16:30
175. SSL „Wielmożanka” Wielmoża II - LKS „Kłos” Olkusz III 8:6
1   A SĘK Rafał W IMIELSKI Marcin 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:7) ⇓
5   A SĘK Rafał
TOKARZ Paweł
W TRZECIAK Jacek
IMIELSKI Marcin
3:1 (11:5, 11:6, 9:11, 13:11) ⇓
8   B TOKARZ Paweł W IMIELSKI Marcin 3:0 (11:7, 11:6, 11:8) ⇓
12   C PIESZCZEK Mikołaj W IMIELSKI Marcin 3:0 (11:8, 11:2, 11:4) ⇓
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 17. | 2022-03-22 18:30
179. LKS „Kłos” Olkusz III - UKS „Rokicie” Szczytniki I 8:6
6   B PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
X SZOSTAK Michał
RUDZKA Oliwia
3:0 (11:7, 13:11, 11:7) ⇑
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 18. | 2022-03-26 13:30
181. LKS „Kłos” Olkusz III - „Q Team” Kraków 10:4
5   A PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
W WALA Tomasz
KARATNIK Zbigniew
3:2 (11:4, 11:3, 9:11, 10:12, 11:9) ⇑
12   C IMIELSKI Marcin W KARATNIK Zbigniew 3:1 (11:9, 3:11, 11:6, 11:4) ⇑
5K | Grupa II | Runda 2. - Kolejka 20. | 2022-04-30 13:30
186. LKS „Kłos” Olkusz III - LKS „Wisła” Rząska I 9:5
2   B IMIELSKI Marcin X TWARDY Sebastian 3:2 (11:7, 11:7, 7:11, 9:11, 12:10) ⇑
6   B PAŁKA Patryk
IMIELSKI Marcin
X BUŁA Dominik
TWARDY Sebastian
2:3 (8:11, 11:8, 9:11, 11:7, 10:12) ⇓
8   B IMIELSKI Marcin W BUŁA Dominik 2:3 (11:8, 7:11, 6:11, 11:7, 7:11) ⇓